Dixyland

image

E ljudi moji ja mislim da je ova kriza u Ukrajini sve diverzija da se skrene paznja sa nase ljupke Diksi. : (

Bas se okomise na ovu lepoticu seksi glasica, ja mislim da su to njoj napakovale one zenturace iz SNS-a tipa Suzana Vasiljevic, Zoka, Maja Gojkovic i ostale iz ljubomore, zato sto je ona nezna, slatka, fino vaspitana, ima umiljat i nezan glas i moze svaki dan da jede palacinke a da se ne ugoji a one i njihova zenska sujeta to nisu mogle da joj oproste. : P

Nego ja mislim da je Diksi, nasa muza malo i promasila zanimanje, recimo tako nezne prirode i sa tako slatkim i vedrim licem i sa tim maznim i umiljatim glasicem bi mogla da radi nesto sa decom, recimo da bude neki pedagog ili ja mislim da bi bila sjajna bejbisiterka, ono kad bi uzela dete u narucje i kada bi dete samo culo njen nezni i opustajuci glasic dete bi momentalno zaspalo, ja mislim da bi i ja u njenom zagrljaju uz njen glasic zaspao kao beba. :slight_smile:

Brate moramo pisati peticiju da Diksi bar ima telefon i internet sat vremena dnevno.
Plus neka posalju i broj na koji mozemo da uplatimo koji dinar za kantinu da lakse sve podnese.

E to , inace mogli bi onako simbolicno u znas podrske (ipak je ona nasa muza) jedan dan da svi stavimo jednu njenu sliku po svom izboru u avatar ovde na forumu ili recimo jedan dan da organizujemo za clanove XBR turnir u basketu za Diksi i takmicenje u sutiranju trojki pod sloganom “Trojka za Diksi” kao sto je nekada bio onaj turnir “Trojka iz bloka” a ja cu eto da budem i DJ na tom eventu i da se pobrinem i da kvalitet muzike bude na nivou. :wink:
Ja cu eto i da osmislim logo i da igram basket i da sutiram trojke i da pustam muziku i da posle pocistim sta ostane iza svih. :wink:

Kapiram da bi se taj turnir ladno mogao zvati “ jedan na sa mnom” jer sem tebe retko ko bi uzeo ucesce :sweat_smile: kakva crna Dijana, kakvi bakraci :joy:

Ne zaboravi da pozoves Stojakovica kao ambasadora :smiley:

Ako je kriza na istoku mogla da dobije temu mislim da je red da je dobije i Diksi i da se tamo nastavi “obozavanje” lika i dela. Da mi odmorimo od nje :joy:

2 Likes

Htedoh jos odavno, ali je posao pohvatati milion postova i premestiti…

1 Like

Све је то лепо али мало је смешно причати о кримосима. Невина и школована мученица навучена.

@Fabrizio_Tagliano cestitamo,dobila je i svoju temu. Bar znas da sve sto radis za nju vredi i da idemo korak dalje :blush:

1 Like

Haha pazi stvarno kad je dobila svoju temu , ali pazi mene niko nista nije pitao, ja sam cak i rekao da nema potrebe da joj sad otvaramo posebnu temu i da je sasvim ok to sto je ovako povremeno pominjemo u temi “Sta vam je danas ulepsali/usralo dan” cisto malo da osvezimo forum. :wink:
Mislim to sto joj je padawan otvorio posebnu temu mene nije nista pitao, uradio je to na svoju ruku. :stuck_out_tongue:

Pa sta reci , dzubrad , jel si video sta uradise jednoj ljupkoj, postenoj , fino vaspitanoj i skolovanoj curi. : D

Inace Diksi nije nikakav krimos, ono kao sto sam vec i rekao znaci mozda njoj cak i prija da je dozivljavaju tako kao neku bad-azz chick, big mama i te fore ali ona to nije , ona je samo jedna naivna cura koja je malo precenila sopstvene mogucnosti i koja je htela leba preko pogace i eto u sustini jedan wannabe i jedan zenski mangup u pokusaju , jer mangup i krimos se postaje na ulici , krimos se ne postaje u stranci ili u drzavnom aparatu, krimos se postaje jedino na ulici i ta reputacija se moze zaraditi jedino na ulici (kao sto je zaradili ne znam Giska, Arkan, Ljuba Zemunac, braca Soskici, Jusa, Centa, Darko Asanin, Knele i svi ostali) i nema nekog drugog ili alternativnog ili zaobilaznog puta.

Mislim postoji jedan covek koji je bio svakako mnogo mocniji od nje i na znatno visoj funkciji a to je Rade Markovic koji je bio cak sef DB-a i on se sad nalazi u Zabeli gde sluzi 40 godina zbog umesanosti u onaj atentat na Vuka Draskovica na Ibarskoj magistrali (iako zapravo iza toga stoje strane sluzbe ali to je sad vec neka druga prica) pa opet niko ga ne smatra krimosem vec samo kao bivseg funkcionera koji je zaglavio robiju, recimo Jovica Stanisic isto bivsi prvi covek DB-a (inace radio tajno i za ciju) covek je stajao iza ozlog;asenog klana “Amerika” koji je pocinio na desetina ubistava, mislim ko zna u sta je taj sve bio umesan pa opet niko ga ne smatra krimosem jer nije prosao ulicnu skolu i nije neko ko ima reputaciju na ulici (kao sto su imali Giska, Arkan, Ljuba Zemunac, itd) vec je bio i ostao samo jedan u nizu bivsih funkcionera.

E to Pedja da dodje obavezno da sutira trojke. :wink:

Mada moze da dodje i Predrag Danilovic jer on je ionako svecano otvorio taj teren u bloku 45 (gde je on inace i ziveo). :wink:

Inace moze da se napravi i jedan “Danilovic challenge” a to je da ucesnik treba da veze 7 pogodjenih trojki zaredom i to iz pozicija kao onda kada je u dresu Majamija u onoj utakmici protiv Njujork Niksa Danilovic sutirao 7/7 trojke. :wink:

Zvacemo i Paspalja ako treba (valjda nece opet infarkt da ga strefi) , ja se secam jednom na Kalisu tamo na onim terenima sedi Paspalj tamo blizu pored tih terena i cirka nesto i ja njemu Zare ajde na basket, ajde da vidimo tu cuvenu levicu kojoj ni Carls Barkli nije mogao nista, a on se onako nasmeja i kaze , ma kakav crni basket, kakvi bakraci , treba opet infarkt da me strefi , tek sto sam se oporavio od proslog, legenda. :wink:

Eh Diksi takav medenjak a stalno neka sekiracija sa njom. : P

Cujem iz nekog razloga sad pred pocetak sudjenja advokati joj otkazali punomocje i nju ce da brani ni manje ni vise nego Djuka Bizon. : D

Ali Djuka Bizon haha , mislim realno ja njemu ne bi poverio ni da mi dopumpa loptu za basket, bio bi u fazonu, ajde bezi bre treba tu da mi sjebe ventil ili nesto pa da ostanem bez lopte.
Pa mislim ljudi realno,jel Djuka nekom deluje kao neko ko je kadar da iznese tako nesto komplikovano kao sto je necija pravna odbrana. : D

Inace ocekivano i njeno sudjenje postaje farsa i komedija, inace Djuka je cak i ucestvovao u hajci SNS-a protiv nje na svom youtube kanalu, mislim ono nju kao clana stranke pred stranackim sudom brani advokat iz te iste stranke, ono malo bizarna i neprirodna situacija, mada verovatno su joj poslali advokata iz stranke da se pobrine da joj slatkici slucajno nesto ne izleti sto ne bi trebalo i da ne kaze nesto kompromitujuce po stranku i rezim i kako bi kontrolisali situaciju.
Verovatno su iz tog razloga i njeni branioci i otkazali joj punomocje jer su uvideli da je sve farsa i da je ona unapred vec osudjena ili je vec sklopila neku nagodbu sa njima (ili i jedno i drugo) jer cinjenica je da je kod nas sudstvo skroz privatizovano i da sad ona zavisi iskljucivo od njihove dobre volje (nebitno da li je kriva ili ne).

Ja kapiram da ce da je osude, makar na neku manju simbolicnu kaznu (jer toliko su je preko medija ocrnili i ogadili ljudima da bi javnost koja ceka da je spale na lomaci bila besna da je sad oslobode) i bice kao prica, eto ona je clan stranke, branio ju je stranacki advokat a ona opet osudjena, satro ovo je pravna drzava, pred zakonom su svi jednaki, nema povlascenih (pa makar bili iz SNS-a) i te fore i na konto toga ce da skupe jos malo jeftinih politickih poena.

1 Like

:smiley:

Ne znam da li ovo spada u politiku, ili u mobsterske teme. :thinking:

1 Like

Pa ne spada u sustini ni u jedno ni u drugo, jer Diksi nije krimos (iako mozda ima putera na glavi) a i sto se tice politike i tu je pustena niz vodu i tesko da i u politici ima vise sta da trazi , inace ona je nasa muza, miljenica foruma i deo nekog naseg internog humora i interne price i tako na nju treba gledati a ne ni kao na politicarku, ni kao na bivsu funkcionerku, clanicu SNS-a, nekog ko je lose i nesavesno obavljao svoj posao i pravio neka sranja, jer mislim ok ona mozda jeste sve to ali je za nas prvenstveno ono prvo. :wink:

Cekaj ja sam zbunjen sad, jel jeste ili nije?

1 Like

Sta jel jeste ili nije ?

Pa pazi ja sam vec rekao (mozda se neki i nece sloziti samnom) da nije krimos,mafijasica ili sta slicno (iako je mozda i njoj gotivno da je dozivljavaju tako) jer mangup i krimos se postaje na ulici a ne u stranci ili u drzavnom aparatu, ono ona mozda jeste lose i nesavesno obavljala svoj posao ali to je ne cini krimosom.
Znaci ona je bila jedan stranacki aparatcik i birokrata, u sustini nije ona odlucivala ni o cemu previse bitnom ali je zahvaljujuci funkciji imala pristup nekim poverljivim informacijama i sad ona je te informacije mogla da prosledi tamo gde treba ili da ih zloupotrebi (odnosno da trguje sa njima za sta je i optuzuju) e sad sta je ona radila od to dvoje treba da utvrdi sud , sad verovatno je bilo malo ono pola pije a pola sarcu daje : P , ali generalno to je ne cini sad nekim krimosem, jer krimos i mangup se postaje jedino na ulici i nema nikakvog drugog ili zaobilaznog puta (put koji su presli svi oni tipa Giska, Arkan, Ljuba Zemunac, Jokso, braca Soskici, Darko Asanin, Jusa, Centa, Knele, itd).

Mislim primera radi imamo coveka koji je bio na mnogo visoj funkciji od nje i mnogo mocniji od nje , bivsi sef DB-a Rade Markovic koji sad lezi 40 godina u Zabeli ali opet niko ga ne smatra krimosem ili nekim mangupom, vec samo bivsim drzavnim funkcionerom koji je zaglavio robiju ili recimo Jovica Stanisic isto bivsi sef DB-a, ono stajao je iza one ozloglasene grupe “Amerika” koja je pocinila na desetina ubistava po Srbiji (i koja je imala spisak za likvidacije), covek koji ko zna u sta je sve umesan ali opet niko ga ne smatra krimosem i nema nikakvu ulicnu reputaciju jer nije ziveo na ulici i nije prosao tu ulicnu skolu kao pravi krimosi i ono nikad nece biti krimos i mangup vec samo jedan bivsi korumpirani politicar i drzavni funkcioner.

Mislim sad trgovala uticajem, ono ne kazem sad da je to u redu ali znas kako svako trguje sa onim sto u ima i u skladu sa mogucnostima, mislim onaj ko se bavi politikom njemu je to na neki nacin prosto u opisu radnog mesta.

Sta kaze Djuka ljupka Diksi bas i nije najbolje, bas i nije u najboljem raspolozenju, izgleda da joj pritvor tesko pada. : (

Eee ljudi moji ja mislim da bi je svega par sati samnom doslovno preporodilo, mislim da bi i ona dobila tu boju u licu i pocela da pleni energijom kao ja, ono ne volim da pricam o sebi u superlativu ali ja imam tu neku specificnu energiju i pojavu i ja mislim da bi njoj mozda najgori dan samnom bio njen najbolji dan unazad ko zna koliko. :wink:
Ono kao sto je rekao The Rock za svog caleta , on je bio lovable guy i takva osoba, njegov najgori u zivotu bi bio mozda neciji najbolji dan. :wink:

Inace rece Djuka da cita po novinama (u zatvorima imaju normalno pristup stampi i novinama) sta pisu o njoj i da je to dodatno baca u bedak i u neku depresiju, umesto da svrati malo na XBR , ok mozda je ni ovde svi ne vole ali realno kada bi svratila ovde malo i malo prelistala teme gde je bila pominjana mislim da bi se isto preporodila, ono naglo bi joj se popravilo raspolozenje, znaci ja bi mozda za nju bio “iscelitelj” ili “doktor” ali XBR forum bi za nju bio lek. :wink:

Nego sad sam se setio, ja mislim da je Djuka drugar od sina od onih kucnih prijatelja mojih roditelja , pa eto ako rebnu ljupku Diksi mozda nesto da izboksujemo da kod mene sluzi kaznu (mislim kod nas je ionako doslovno sve moguce : p) i eto umesto da negde okopava bastu, ljusti krompir u zatvorskoj kuhinji ili ne znam sije kapute moze recimo ne znam mojoj kevi malo tu da pomogne u kuci ili da bude administrator na forumu (taman malo da nas i forum dovede u red kao nasa “Iron lady” kako ju je svojevremeno Vucic nazvao) , svakako osecala bi se komfornije, u finom komfornom stanu bila bi kao kod svoje kuce, ono mogla bi da ide po kuci u donjem vesu, ili kad se istusira da ide samo sa onim peskiricem oko struka (i to onim malim za ruke), pa recimo onda ako joj nesto zafali ja bi trknuo da prodavnice cas posla (mislim sta mi tesko da skoknem za cas) , ono pitao bi je uvek dobro jutro ljubavi jel si lepo spavala, jel si lepo pikila i tako to. :wink:
Verujem osecala bi se fino i prijatno u mom zagrljaju nema sumnje ja bi bio pravi Djentlmen, gospodin ćo’ek bi bio. :wink:

@Fabrizio_Tagliano hello kitty

1 Like

Hahahah da li je realno da ste ovu temu napravili pobogu. :joy: Gejming forum je :joy: