Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 6

Tata ostavi tu igru, napolje i peci mi roštilj :sweat_smile:
Drugačije ne bi verovatno ni jeo danas …

9 Likes

Idi bre, ljige mi potekose, ja bih se udavio u meso da mogu

1 Like

Sta ti fali brate vidi lepog vremena, napolje i raspali :sweat_smile:

Ma gde ću ja u stanu zivim, jos na sedmom spratu haha, jbg ja pravio podvarak, ce pomine za danas haha

2 Likes

Sta te to sprecava, jos na 7 !
Ih bre dok sam živeo u zgradi na drugom pa raspalim na terasi na električnom roštilju :sweat_smile:
Ko se buni od gore može slobodno da navrati i ponese neku salatu, pivo, soka sta hoce :sweat_smile:

Brate moj, ja živim u vojnoj zgradi, gde su svi pod velikim činovima, pola u penziji, sa zivcima su tanki, a od naoružanja ne zna se ko šta ima, tako da…iskuliracu haha pa za vikend u selo ima raspalim ckaru

2 Likes

K’o onaj vojni penzos što je ispalio zolju na lika koji mu je krao brisače…

2 Likes

Haha nisu toliko, al se u ovoj zgradi poštuje red i mir, toleranti su i za dosta stvari, recimo kada mi se rodio sin, obavestio sam celu zgradu da će biti uzivo muzika galama, izbacali boga petardi kroz prozor , al je grmela zgrada i naselje, da da bio je to lep dan za pamćenje, sutradan je bilo, dobre vam one petarde bile haha

3 Likes

Ne pisi gluposti po netu… znam sta ti pricam.
Bacao si petarde!

Edit:
@smladen85
Pa to sto si mi udario srce ne menja nista.
Promeni post je…m te luda!

3 Likes

Lazanja

9 Likes

Uh, nakon ovoga obicno ne mogu po 2 sata da ustanem iz kreveta :joy:

Znam, zato je pravim jednom mesečno :rofl:

2 Likes

U ovim ludim vremenima otkriće ovog čoveka mi je ulepšalo dan samo tako kakav dragulj.

5 Likes

Hej Tiča!

3 Likes

Ne ne ja nemogu da otkucam sad jednostavno nemam te kapacitete da otkucam nastavak remek dela , zato i nisam umetnik :sweat_smile:

1 Like

To je vanvremenski klasik,čudno mi je da nisi ranije čuo/vidio ovu obradu

1 Like

Sad tek…

1 Like

Хахахах дефинитивно улепшало дан :clown_face: :upside_down_face:

1 Like

Sta se desilo sa Nato vs Rusija temom?

Zasto se brise svaka diskusija sa kojom se ne slazu @padawan i @robotnjik? Nije bilo vredjenja i bilo kakvog povoda da se sprovede takav tip cenzure. Jeste da se pojavio neki member koji je optuzio admine da se pojavljuju i van ovog foruma sa svojim stavovima ali to nije razlog da obrise citava tema vec samo njegov komentar.

6 Likes

Momenat kad mi je juče na “uvce” odpevao Another Brick In The Wall - NEPROCENJIVO

2 Likes