Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 6

Nasao si da bedacis diplomca. :joy:

1 Like

Dobro de, sadice rotkvice na zemlji, malo sam se zaneo u fantaziji. :blush:

Salu na stranu, samo napred Miki. Powershell je tvoj secret power, i drevna japanska vestina samuraja. Koliko ljudi ima takav kombo skilova?

@Scalper jezivo brate, evo ja iskreno cuo nisam. Mada, nema maltene ko nije u kasnijim godinama imao ovakve ili onakve probleme sa sluhom… razne upale, vrtoglavice, tinitus, problemi sa pritiskom pri ronjenju ili letenju… to se maltene podrazumeva. Audiometrija pokazuje uvek kao da je sluh ok. Za nase lekare imas samo gluve i zdrave. Sta je uzrok i triger, jel su rekli?

1 Like

Prelepost :grin:





17 Likes

E, znas sta mi samo nije jasno - ovde vise ne mogu da se nadju neke edicije kao sto je Forza Horizon 5 dzojped… da li su ovo neke limitirane edicije? Onda imas smisl uzeti ovo sada jer kao i sa collector edicijama posle mozda nece biti moguce.

Nema ih beskonačno,budu u ponudi određen period i to je to.U neku ruku jesu kolekcionarski

2 Likes

Već vidim novi Gears kontroler kojem neću moći da odolim :grin:

1 Like

I dan danas ga koristim. 4 i po godine.

8 Likes

Svi koji nisu default imaju tiraž i to je to. Zato se i sakupljaju u svetu…jer posle placas trostruko….DS4 Crystal serije nemaš ispod 100-150€……Death Stranding konzola je imala žuti crystal DS koji je isao samo sa konzolom….eno ga onako u foliji ispod 100€ nećeš naći…. Verujem da je za box slična situacija….mada u tom taboru je kolekcionarstvo najslabije. :grin:

2 Likes

S druge strane, kad izadje nova konzola mozes da ih bacis. :confused:

Xbox je podržao od prošle generacije tako da nisu baš beskorisni

2 Likes

Najbolji su. Radi na staroj generaciji, radi na novoj, radi na PC, radi na telefonu.

3 Likes

Kada za 20god shvati da tvoj post nije bas fantazija nego realnos…
Uvek moze da primeni jos jednu drevnu Japansku vestinu!! Harakiri :joy:

1 Like

Kakve su ti misli takav ti je i život.Izvuci najbolje što mozeš iz svake situacije

Bukvalno mi ovo palo na pamet dok sam čitao njegov post al kao ajde neću da mračim :rofl:

Svakako predmeti iz kolekcije nisu za korišćenje i ja pricam o cenama novih primeraka….polovne mozeš i za manje pare da uhvatiš….primera radi ja sam Alpine Green DS4 pre par meseci prodao za 100€…a kada se pojavio koštao me izmedju 45-50€….

Nije baš da ih ne možeš koristiti…ds4 možeš na PC…pa i na PS5 da igraš last gen igre. Ja sam tako dugo igrao neke starije igre…kada se isprazni dualsense uzmem dualshock. :rofl:

1 Like

Jaooo ljudi ja ovo moram da podelim sa vama pa ljutite se, mrzite me, banujte me , radite sta hocete. :d

Sinoc kad sam vec legao menjam kanale na tv-u i naletim na ono smece sto neki nazivaju “mediji” tv informer i vidim jedan od mojih zaista omiljenih domacih filmova “Kako je propao R’n’R” a taj film uvek rado pogledam kad ga uhvatim na tv-u i uvek mi podigne raspolozenje, medjutim bio je vec pri kraju i stigao sam samo na “Zeleni zub” a mrzelo me da motam da gledam ispocetka i nakon toga vidim pocinje kao neki podcast,pazi kad i oni imaju podcast (podcast na tv-u :d ali ok ) i booom ni 5 ni 6 eno je Diksi gosca :blush:, u nekoj divnoj crnoj bluzici dosla da razbuca opoziciju i da kaze kako Solakovi mediji lazu pa na Boga ne misle i kako je pljeskavicar Srky Boy trovao ljude kerecim pljeskavicama…i tako :wink:

Nego sad ce Lil Senta nju da razotkrije, reci ce kako se lozi na Fabrizio_Tagliano-a, kako mi je slala srculenca i medvedice, kako je u mupu svima pricala kako je on car, kako je divan, kako je prezgodan, kako je opasan basketas, kako prosipa kul fore non-stop, kako je vrteo strava ziku, kako se sve ribe loze na njega i ni jedna ne moze da mu odoli a on hoce da bude samo sa njom…i kako ce ga ako treba i “silovati” kad ga vidi. :blush::slightly_smiling_face:

2 Likes

Sve sto mogu da kazem jeste…
Da ti ovde svi zdruzenim snagama kupimo kartu u JEDNOM pravcu za Brazil.

2 Likes

A brate sutra je tezak i stresan dan na SP u kosarci pa moramo nekako malo skrenemo misli i malo da kanalisemo nervozu. :wink:

Sutra će nekom biti “bam, bam, ideš za Kanadu”, sad dal’ bukvalno ili figurativno - vidjećemo. :grin:

1 Like

Sad da si postao jutjuber, gledali bi je u tvojm podcastu. :smiley:

Odgledacu ovo sigurno.

2 Likes