Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 6

Ne pratim ali na prvu bih rekao da im ne bi ponestalo slova ovo plus označava preostalih 17342 seksualnih orijentacija trenutno verifikovanih, sa trendom rasta od 7,2 dnevno.

2 Likes

Plašim se da pitam sta se sad dešava, a neću da guglam.

Ma koliko ja kukao oko kanade, imam jedan dragocen duševni mir što nisam direktno okružen svim tim srpskim glupostima, bilo da su starlete ili političari.

3 Likes

Povrce je skocilo najvise procentualno. Krompir skuplji od banana.

Pa kad smo majmuni :grin:

3 Likes

Od ponedeljka nastavljam PhD studije u zemlji iz koje je krenuo da se širi virus u The Last of Us seriji (dakle seriji, ne igri) :slight_smile:

Biću tamo 3 mjeseca, tako da do septembra nema video igara osim na iPad-u ako otkrijem nešto interesantno da ubijem vrijeme kada budu crni dani…

Zbog svih obaveza i brojnih lijepih stvari koje su se desile u prethodnih nekoliko mjeseci, nisam uspio da završim ni God of War Ragnarok, ni Cyberpunk koji sam počeo, kupio Dead Island 2 a nisam ga ni upalio. Ali ne žalim, taman kad se vratim da se opuštam do kraja godine.

13 Likes

Pa koja je to zemlja :joy:

phd iz cega?

Jesi gledao seriju? Eto nagradno pitanje… odakle potice brasno koje koriste u seriji? :joy:

U sustini istrazujem kako kultura utice na ekonomiju, najkrace receno :slight_smile:

2 Likes

3x3 prvaci sveta ponovo!
Utakmica protiv amera za infarkt :grin:

10 Likes

Brko resio :joy:

4 Likes

Dobra tekma bila, ludilo.

Bog nas pogledao kako je izasla ona dvojka onog smaraca. Nije realno.

6 Likes

3 Likes

Odvratni ameri, ništa nisu igrali samo dvojke bacali…
Onaj da je frižider bacio ušao bi u koš, tako im se i vratilo na kraju :grin:

Najgore sto ce taj biti samo bolji i bolji za godinu dve. Bivsi NBA igrac.

Mislim da bivsi NBA igraci i profesionalni kosarkasi nemaju sta da traze ovde, mislim taj 3x3 je zamisljen kao jedna fina i zanimljiva ideja i pre svega jedna fina alternativa klasicnoj i konvencionalnoj kosarci lisena i tih nekih negativnih stvari koje profi kosarka (i sport uopste) nosi sa sobom i upravo i donekle ta doza nekog amatetizma i “naive” daje draz tom sportu i sad da neko dovodi bivse NBA igrace i profi kosarkse prosto ono gubi se smisao, gubi se poenta, mislim dobro je da nisu doveli Kajrija Irvinga, Stefa Karija ili Lebrona Dzejmsa.
Ja bi u taj 3x3 uveo neko pravilo koje zabranjuje profi kosarkasima igranje na 3x3 reprezentativnim turnirima, jer prosto ako bi svi krenuli tim stopama prosto taj 3x3 gubi smisao.

2 Likes

Secam se da je neka egzotika, ali ne bas precizno. Google kaze Indonesia? :thinking:

2 Likes


Samo su mi bile u futroli :grin:
Disclamer, nisu moje, došle na korekciju. :smirk:

Tako je :slight_smile: Na ostrvu Java sam, oko mene sve vulkani :joy:

3 Likes

Pitanje je bilo lako, ja sam iskreno znao i bez Gugla, bese secam se scene mislim u 1. epizodi sa onom doktorkom kada je rekla kako je tamo u Dzakarti izbila zaraza tj. epidemija i kako nema drugog resenja nego da sravne citav grad nuklearkama kako se zaraza ne bi prosirila, onaki bas upecatljiva scena.

2 Likes

Upecatljiva ali se ne secam grada. Znam samo da su nosili neke marame.

Nadam se samo da naseg @S.T.A.L.K.E.R nece zadesiti apokalipsa tamo jer mu onda nema spasa, vulkani nece biti najveci problem. :thinking:

1 Like

E onda je lako, samo koristi sistem eliminacije, znaci secas se da je bila tamo negde jugoistocna Azija, jedna vrlo velika i mnogoljudna zemlja a ako su nosili marame i bili zamotani gotovo izvesno je neka islamska zemlja, znaci moze biti samo Indonezija ili eventualno tamo Pakistan/Banglades. :wink: