Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 6

Sistemom eliminacije ne znam ni koji je dan juce bio. :slight_smile:

E ali sam zapamtio naziv gljive koja je mutirala… Kvadriceps! :grin:

Vulkan pored kojeg sam smjesten trenutno u trecoj fazi aktivnosti, ako predje u cetvrtu onda slijedi evakuacija grada :slight_smile:

Pitam ja Indonezane koliko cesto proradi vulkan, kazu na svake tri godine. Pitam kad je proradio poslednji put, i odgovor naravno - prije tri godine :joy:

4 Likes


Biće zanimljivo

1 Like

Jok, vozlili su Pezoa :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Like

Svi bi oni vozili Nissan ali nema se,bmw je najpovoljnija opcija kod nas za drift zbog dostupnosti

1 Like

reli u pitanju ili? :slight_smile:

Da ne kazem Rallye :innocent:

Krpili su mi jednu te istu gumu 4 puta na razlicita mjeste, i evo opet dusi, sad vidim da dusi malo sa strane, rupa je vrlo vrlo mala.
Ali neznam vise isplati li se krpit 5ti put i plus sad je sa strane.
Da li da pokusavam ili da gledam novu gumu?

Jedna samo stvar u univerzumu je sigurna, a to je da ce se povesti neka tema o gumama na forumu na svakih par meseci.

Mislim da je vreme da dobijete temu za gume, ako ne i podforum sekciju.

1 Like

Vidi kod vulkanizera. Ako je mala rupica i nije struktura gume pocepana nije problem. Ali neka ti to kaze vulkanizer.

Nema od nje ništa,mora druga.Popravci gume na bočnim zidovima nisu preporučljivi

4 Likes

Moja je vrisnula prošle godine sa strane i to Mischelinka. Stavio zakrpu iznutra, tjerao prošle godine do zime i evo sad opet tjeram pa dokle izdrži. Vulkanizer mi je rekao da će držati koliko bude god trebalo.

1 Like

Kod nas može sve samo kažem pitanje jel vrijedno rizika
repair_or_replace_copy_large

5 Likes

Odličan odličan odličan video koji govori o monetizaciji u današnjim igrama i analizira različite poslovne modele koje studiji koriste prilikom monetizacije.

3 Likes

Imam iza kuce neke gume. Pa vulkanizeri su je krpili 4 puta, na 3 razlicita mjesta 1 vuklanizer, i na jos jedno mjesto jos jedan.
Imam iza kuce neke gume no mi muka se provlacit, ima li neko da moze raspozna iz daljine jesu li letnje ili zimske gume?

Zimske, lose zimske.

4 Likes

Katastrofa, 4 anestezije i konja i dalje boli. Jedva je izvadjen zub, morao da ga sece na 3 dela, vilica razvaljena.

6 Likes

Nista, bacam se ja u kupovinu nove gume, do tad cu stavit rezervnu.
Gledacu neku za 50e da uzmem, znam da nisu kvalitetne al neka pregura ovu sezonu sledece otom potom mozda uzmem kvalitetnije.
Imam da menjam amortizere, diskove, plocice, gepek ne otvara vjerovatno je za to elektricar, i jos gume.

Sta vozis ako nije tajna? Koja je dimenzija guma?
Da razmislis o uniberzalnim gumama leto/zima.
Dosta su dobre danas, za nase krajeve su odlicne.

2 Likes

Vadio kolegi sa foruma zub. Jedna anesteziija, tri rakije i bolela nas duša za bivšim devojkama

4 Likes

Jebeš mi mater što nisam negdje bliže kako bih se samo uklopio s vama. :slightly_smiling_face:

3 Likes