Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 6

Srecna nova godina svima na forumu!

16 Likes

Ulepsalo : produzio GPU pretplatu sa @djomla43 karticom. Dodatno ulepsalo : pare na sud :joy:

2 Likes

Za dve godine koliko prodajem PS5 konzole, ovo je mozda i najbolja reakcija :slightly_smiling_face:
Iznenadjenje uspelo, tata nabavio poklon na vreme i preziveo :grinning:

16 Likes

Sjebalo dan : ovo odvratno vreme, iskreno nista ne mrzim kao prolece usred zime i toplo vreme kad mu vreme nije, pogotovo za novogodišnje i božićne praznike. :frowning:
Mislim volim ja toplo i sunčano vreme ali u Maju ili Julu a ne u Januaru.

1 Like

I tebe iznenadili kesom :joy:

1 Like

3 Likes

E u qrac …

1 Like

Videcemo sta ce sa Rennerom da bude

Uzasna nesreca, jadan covek.

Au bre šta se dešava, revenge snežnih vozila. Ko bi reko da su toliko opasna.

Ode legenda

3 Likes

Sad sam vidio da je Sony izbacio kontroler za iphone i android, Backbone one.

Koliko vidim sada postoji lista cekanja, ali mi se cini da ce mi ovo biti sledeca kupovina, samo cu morati da uzmem jos neki od max modela iphone-a da imam sto veci ekran i cini mi se da mi Vita 2 nece ni biti potrebna u zivotu.

1 Like

Ili uzmes xbox one kontroler i bob’s your uncle.

Moze i ps5 joy, ali ovo je rjesnje sa ekranom u ssredini i kontrolama sa strane.
Onaj fazon stavljanja telefona iznad joya mi je bas ruzan

1 Like

Mislim da ce Xbox cloud uskoro biti zanimljiv nacin da se igraju mobilne igre, bas bih rado isprobao ovaj dodatak. Cudi me da MS nije izbacio nesto slicno.

Sta ja znam, jednom u 300 godina kad se docepam ipada i hocu da vidim kakve su igre na arcade-u, spojim joy sa xboxa i igram tih 7 minuta na njemu. Ali kontam na kakv joy mislis

1 Like

Kako su smesni, ovo je haos. Bas se jako trude da ga ucene, ali sloboda nema cenu :facepunch:t2:

Naravno da ima cenu, u ovom slucaju je to zaostajanje u broju titula i formi. Sada vise i nije bitno, ali kada se lomilo, izgubio je dosta. Djokovic je posvetio ceo zivot tome da bude broj jedan i GOAT. Ne znam da li je cena previsoka, to samo on zna.

Ma bezveze, jeb… ga inat, trebao je primiti šećernu vodicu i ćao…

2 Likes