Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 6

Ove godine nema XBR godišnje statistike?

Nema, ja sam bio banovan 2 puta po 3 meseca. Lazna statistika :joy:

Bice verovatno, meni je prosle godine bilo zanimljivo da ispratim kad je izbacena :slight_smile:

I ja sam bio banovan po prvi put na ovom forumu, naravno nepravedno i bez razloga i mislim da u znak izvinjenja moderatori foruma su mogli malo da mi se iskupe, recimo sad za Novu godinu su mogli da me iznenade jednim paketicem sa Kinder jajima, Kinder cokoladicama, igrackicom i posterom Diksi u prirodnoj veličini. :slightly_smiling_face:

1 Like

Ahahah, nepravedno da. Ali treba da ti udare max broj karaktera :rofl:
Ono kao 50-100 karaktera i cao. Sazmi brale malo.

Pa nije ovo tviter , mislim trudim se ali nekada ne mogu da kažem nesto u 2,3 recenice a da to ima smisla , zavisi od konteksta, ja ne pišem toliko cesto ovde samo da bi piskarao nesto, ali svaki put kad napisem nesto gledam da to ima neke poente i nekog smisla. :wink:

Zato ga nisi ni slikao, garant ima zabranu da izađe iz svoje sobe dok ne dođe sebi :pleading_face:

3 Likes

Srećna vam nova godina, pored zdravlja i sreće, da vam poželim mnogo dobrih igara u 2023. i naravno da mi iz zelenog tima dobijemo i neku ekskluzivu ove godine :grin:

12 Likes

Ma jaae me sto joj ono vrv bio momak, zato i ne radim nista, inace da je bila sama ja bi otvoreno rekao veterima svidja mi se kazite mi ime, ali ovako se ustrucavam, nije u redu muvati zauzetu curu…

1 Like

Sve najbolje ekipa :facepunch:t2:

Inace, potopio se Freestyler sa gostima, show

3 Likes

Ajao koji haos… kako breee…

2 Likes

Odlicno je godina pocela sa ovim potopom freestajlera.

3 Likes

192.RS shared a post on Instagram: "Panika na Freestyler splavu u trenutku kada je počeo da tone". Follow their account to see 7612 posts.

3 Likes

Srecna nova godina svima.Zelim vam sve najbolje!

13 Likes

13 Likes

Srecna i od mene :smiley::christmas_tree:

16 Likes

Sve najbolje u novoj godini dosta AAA igara

16 Likes

Srećna nova 2023. Živeli🍻

16 Likes

Ajde da vam se i ja načestitam mile nove godine, epa ljudi , dragi moji xboxrepublikanci srecna vam Nova godina i nek zajebancija ne prestaje i samo da smo živi,zdravi i na broju svi a nesto vise od toga ako bude bude nije na odmet, za ostalo ćemo se valjda nekako snaći. :santa::christmas_tree::wink:


Evo i jedna sa jelkicom :wink:

14 Likes

Povratak u realnost

1 Like