Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 6

Hoce biti neko glasanje za GOTY na forumu? :smiley:

1 Like

Bilo vec. Kalisto opljackan. HoL goty. Pravda za Xenoblade.

2 Likes

Kaliiiisto :joy::joy::joy:

Kako moćno izgledaju ove novogodišnje lampice :blush:

2 Likes

Slažem se, super ideja :santa:

2 Likes

U subotu bio da istresem malo love Josipoviću, ali kupio sam objektiv koji sam dugo želeo :rofl: Lakši sam za 1400€ ali sam ipak nekako srećan…

Danas smo se malo igrali u studiju (ja sam bio model) :grin:


13 Likes

Šta je na tetovaži :face_with_monocle:?

Iskreno nemam slike celog rukava, radili smo emanacije nekog američkog digital srtista… Vučem to sada već 3 godine i nikako da završim do kraja, ostala je još unutrašnja strana bicepsa, pa će biti kompletno… To bi trebalo u januaru da radim

1 Like

Ostavio si najsladje za kraj :sweat_smile:
Verovatno vec i znaš, ali kažu da taj deo boli u p.m

Da, boli imam ja. Ali jos vise boli donji stomak oko kuka!

Ode

3 Likes

Jao ljudi moji napokon je tuš gotov i napokon sam se onako istusirao i izbanjao ljudski posle basketa večeras, negde posle metar dana, eeee nema vise pljuskanja ledenom vodom, polivanja iz flaša, kanti,lonaca,šerpi i vec cega…ne mogu da verujem, nego samo ova tus kabina mi deluje nekako skučeno posle kade, nekako kao da jedva mogu da se okrenem, fazon mislim da bas tesko da bi recimo ja i Diksi mogli zajedno da stanemo unutra :grin:, iako je ona ovako mrsavica. : D.

1 Like

Vidim nema te odavno, a ti ne izlazis iz tuš kabine :rofl:

E tu sam, nema me jer mi laptop riknuo, panel mora opet da se menja a mrzi me da kuckam na telefonu, zamorno mi , ali tu sam. :wink:

1 Like

Daj Boze da ne moźe da se popravi :joy:

Hajde neko ko je iz EU, kako da pomognem drugu da skine neke torente a da ga ne hapse? :joy: U francuskoj je, kaze nema pristup ni jednom torrent sajtu :grin: bem ti uniju :rofl:

1 Like

Imam jedan macbook viska pa se javi ako ti odgovara :grin:

A da proba Stremio, ako su u pitanju filmovi ili serije? Bez da skida išta, samo stream?

Al nema Goran visak slobodnog kapitala :joy:

Tako sam ja slao u US. Ili wetransfer. Ma da ne znam koji je max velicina ali verovatno moze.
To je najbolja opcija.
Ili prosto VPN.