Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 6

Ode i Maxi. We come one

2 Likes

Opa castis, si rešio malo da me obradujes sad za praznike zato sto ljudima popravljam raspoloženje ovde na forumu ? :slight_smile: Lepo od tebe nema sta :wink:

1 Like

Ne da nema viska nego nema ni onoliko ni koliko mu treba, kakav crni višak, nemam ni manjak. :smile:

Jedan od najlegendarnijih nastupa na Egzitu.

3 Likes

Nek je srećan svima koji slave

16 Likes

Opet cu zavrsiti u urgentnom, bukvalno osecam kako mi pritisak raste i koliko je ovo katastrofalno gde mi zivimo.

Nigde nista ne javljaju za Pirot i Nis, nemam reci. Ovo sve u zatvor !

2 Likes

a sta se desava u pirotu i nisu?

2 Likes

Au jbt pa to vec ekološka katastrofa dole.

2 Likes

Jezivo. Zbog neznanja, nemara i neodgovornosti ispaštaju najmanje krivi i nedužni. Pijuni vlasti se odmah pojave da skrenu pažnju na nešto drugo.

Ovo je strasno

2 Likes
1 Like

E sada… da li neko moze da zamisli da mi imamo nuklearku :grin:
Top 5 HBO serija u najavi.

2 Likes

Sto je najgore ovo nije daleko od istine sa ovakvim ljudima. Na kraju za ovo niko nece odgovarati. Eno snimak izasao mrtav covek lezi , kao iz horor filmova

Najgore sto mi itekako imamo jako pametne, skolovane ljude, ozbiljne inzenjere i strucnjake.

Problem je sto se oni nista ne pitaju, sklonjeni su ili prinudjeni da slusaju tatine sinove ili pobegli preko naravno ili u najgorem slicaju bave se nekim nebitnim poslom.

Kada bi bili pravi ljudi na pravom mestu kod nas bi nuklearka i bila najsigurnija.

1 Like

Pitam se samo jedno. Ko ce zvanicno odgovarati i kako ce se pojedini ograditi od odgovornosti… ovo je bukvalno otrov, u nekim zemljama ovo bi bio akt terorizma.

Daj jbt drzim ovde vecinu za pametne. Nemoj bas da me razocarate.
Jbt kada je iko ikada u ovoj zemlji za nesto odgovarao.
Jbt sta sada, 2 mrtva, dunuo je vetar, oterao amonijak i nikom nista.
Vi kao da ne znate gde zivite.

2 Likes

Konacno i ja krenuo Elden Ring. Boss za ceo zivot :joy:

25 Likes

Čestitam!