Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Jezivo jbt. Srednji vek.

1 Like

Brate ovo je medja Jerkovic/Medak3 na brdu. Znaci nije nesto prigradsko pa da kazem ajde.
Snimio i klip, ali je preko 100mb, ono je brutalno koliko dimi.
Niti ima dimnjaka, i jos je na 4-5 metra visine tako da sve ide u zgradu tj mene. :-/

Sjebalo

Kupio ( opet ) fifu za pc , jbg propali mi planovi za konzolu. Jedino grafu da prodajem rudarima :smiley:

Ulepsalo: Do 28-mog sam kuci, ne radim…

Bas srednji vek…

@predator @padawan covek susi meso, pravi domacu pecenicu, slaninu pravo vreme za to. Samo ima da cujete kako se @MikiMan napio kod komse i slika domaceg proizvoda i razloga dimljenja :slight_smile:

2 Likes

Nekima je i rodjendan :joy: .

1 Like

Isusu Hristu, npr :slightly_smiling_face:

Ili meni :grin:

3 Likes

Hvala druze. Udje u 3 deceniju zivota. :joy::rofl:

Jel ulepsalo ili pokvarilo dan? Da znam da li da cestitam :slightly_smiling_face:

1 Like

Dan kao dan. Odavno ne slavim rodjendane :slight_smile: . Jedina razlika je torta. :grin:

Hahah kad predjele u prirodi počneš da upoređuješ sa igrama onda znaš da nešto nije kako treba :joy:

Uhvatio sam ja sebe tako par puta, iskočim na neku planinu i u sebi prokomentarišem u jbt kako ovo dobro izgleda :joy:

2 Likes

Gde je ovo?

Tu je ona novogodisnja skakaonica

Sve Naj druze!!! :beers:

3 decenija,sad si u naj godinama…:sunglasses:

1 Like

Shjebalo: Opet kisa…:disappointed:
Uljepsalo: Jos dva dana partijanja :warning: - :radioactive:…dosao drugarcina ljubi ga brat…

Vracam se sa treninga i sada u busu neke dve matore hipohonderke nose hirurske maske, i udaljile se da ne budu nikom blizu. Sou. :joy::rofl:

Bacili su medju nama.

Ma druze to je “sve” crazy world

1 Like

Sta ako su zapravo one bolesne, pa su mega uvidjavne i nose maske da zastite vas ostale?!

2 Likes