Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Zar nisu rekli da Apex ne utiče na Titanfall 3 development?

Pa ne utiče, Titanfall 3 nije u developmentu :grinning_face_with_smiling_eyes:

5 Likes

Izgleda da je tako ali nešto će biti

2 Likes

Jako lepo sto vodis decu u muzeje… To je osnova…

1 Like

Predivno, nista lepse od te decije radoznalosti.

stigla lepotica i zver :stuck_out_tongue_closed_eyes:

18 Likes

Da, uzivo je jos lepsi…Malo za promenu, dosadila mi crna konzola :grin:

2 Likes

Ulepšalo:

Stigao TV, naravno od @ninja ! Sve pohvale kao i uvek.

17 Likes

Još one x i da bude pravi užitak

1 Like

Apsolutno se slazem :grin: To je sledece na redu :grin:

2 Likes

Koji model?

Imamo potpuno isti regal! :smile:

1 Like

LG UK7550

Hehehehe :slight_smile:

Sa malim zakasnjenjem, mini obilazak Beca i Budimpeste. Bec je na mene ostavio utisak jedne prave metropole, prelep grad, oseca se standard i kvalitet zivota koji imaju. S druge strane Madjari su me iznenadili svojom kulturom u saobracaju u odnosu na Austrijance. Doduse s obzirom da svaki treci covek u Becu maltene prica jezikom naseg podneblja, kapiram da je saobracaj takav upravo zbog tih balkanskih navika. Osporavaju mu da ne sprovodi politiku Brisela ali je Budimpesta jedno veliko gradiliste. Za ostatak Madjarske ne znam. Svaki deo grada je cist uprkos ogromnom broju turista i jos jedna stvar koja me je odusevila je to sto su im vozila GSP-a na metan koji je ekoloski najcistije gorivo. Ocigledne su i subvencije drzave za kupovinu vozila na hibridni ili elektricni pogodn a za elektricna vozila su dostupne stanice za besplatnu dopunu. Koliko smo mi godinama unazad u odnosu na njih, sta tek da pricam za razvijeniji deo Evrope.

6 Likes


Verujem da vecina sa foruma zna koliko obozavam fighter igre tako da ce najbolji fighter 2018 itekako ulepsati moju skromnu kolekciju :blush::blush::blush:

3 Likes

Evo i mene nazad, posle 20 dana bez telefona, opet na forumu.
Ono vece kad sam objavio post, pod gasom, tad mi je i stradao telefon.
Legoh da spavam, stavio ga pored sebe, ujutru se probudio i bio mi na istom mestu, ali deo displeja pukao. Rekoh, nema veze, ne smeta mi ta crna crtica, medjutim Comi nije hteo da sljaka sa tim malim ostecenjem.
Navikao sam na baksuzluk :grin:
U CG ces pre dobiti na lutriji nego da ti poprave telefon. Bio u nekom servisu, kazu javljaju sutra… Evo vec 20 dana nista ne javljaju :grin:
Nikako nisam mogao da se nakanim da popravim displej i danas kad je rodjendan, rekoh ajde da sebi opet otrujem zivot telefonom :roll_eyes:
Moram priznati da je bilo uzivanje bez telefona, ali opet sam kao u fazonu da mi nesto fali…

P.S. Niste se nesto preterano raspisali za ovih 20 dana. Moracu da se aktiviram i otvaram teme :stuck_out_tongue:

A za rodjendan, onako studentski, pocastio se pljeskavicom u Tosteru… Pozeraj, naravno. :grinning_face_with_smiling_eyes:

12 Likes

Srecan rodjus @von_Brcoos

1 Like

Hvala batko :grin:

Kako nisam imao telefon, tako nisam ni imao priliku da vas bockam slikama sa Ade Bojane :slight_smile:

Meni je ovo jedno od omiljenih mesta koje sam obisao. Koliko cujem, postao je fenseraj, ali ga ja ne dozivljavam na taj nacin. Mesto na kom se covek moze odmoriti i pustiti mozak na pasu (pucinu u ovom slucaju).

Medjutim, jedno od nesvakidasnjih iskustava je bilo i to da sam jahao konja obalom Ade Bojane. Po prvi put na ovoj prelepoj i gracioznoj zivotinji. Zaljubio sam se u taj osecaj, koji sam zadnji put doziveo na snowboardu, dok sam u jutarnjim satima, sam na stazi, slusao sneg koji grebem ivicama borda, dok se spustam ka dnu.

Nekada tako jednostavne stvari, koje nam stoje pred nosom, ne vidimo, a mogu nam ulepsati trenutak, godinu ili mozda zivot.
Neki cilj mi je da u naredno vreme i naucim da jasem konja, te da zajedno sa drustvom, odem u neku sumu ili na neko jezero, onako bez cilja, ali samo mi i priroda.

Predivno iskustvo, koje svakome preporucujem i garantujem da se nece pokajati :slight_smile:

Fotografije su malo losijeg kvaliteta, jer su prosle tri slanja preko Vibera, ali jedva sam ih iscupao. Drugarica i drug su ih obrisali, ali se setih da sam ih slao kevi, pa sam ih jutros napokon dobio. Sve u svemu, bitna je poenta :slight_smile:

4 Likes

Heh super je osecaj jahanja, slazem se. Nezaboravno iskustvo.

1 Like

image

6 Likes