Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Posle onog halo 5 taj mi je omiljeni kontroler. @ninja hoće li biti xbr majice ,:sunglasses:

3 Likes

Ne znam dal’ @robotnjik planira nešto oko toga.

Stari, Ibica ne moze prici ovome. Uzivamo maksimalno.
Posle 10 godina od zavrsetka srednje skole, drustvo i dalje na okupu. Bas je retkost da nas je gotovo pola iz razreda jos uvek u kontaktu i ne samo to, nego da zajedno i letujemo i druzimo se inace i to bez one neke pogane energije, ogovaranja iza ledja i netrpeljivosti izmedju ikoga :slight_smile:

3 Likes

Za to sto ti imas ja bi radije izgubio 40.000€ a kamoli onih 400€ što su ti ukrali. to je blago!
ja sam proveo 4 najlepše godine u životu i nikad mi neće biti lepše nego u srednjoj garantujem. Ali mi sada se skupimo jednom u mesec-dva nas 6-7-8 i to jedva. Zivot nas je razdvojio i razbacao, ne mozemo vise ni na nbgd ili u zemunu da se nadjemo ko ljudi…

Bas tako. Nismo svakodnevno zajedno, ali evo i kad se druzimo, prisecamo se svakakvih stvari iz srednje i to tako ide satima. Zaista retkost, ali i jako lepo da smo na okupu, a opet bez te negativne energije :slight_smile:

Evo sad pijuckamo vino i pivce, uz reku, i prisecamo se svakodnevnih dogadjaja iz perioda srednje skole :slight_smile:

3 Likes

Sa decom nista vise nema smisla, ali bez dece, jos manje. :confused:


Danas sam se počastio!

13 Likes

Na žalost, Xiaomi još nije napravio neki valjan smartwatch… A oduševilo me je kako je lepo urađeno i sat mi se sve više i više sviđa

Sat je odlican, ja ga imam vec 6 meseci i prezadovoljan sam. Moram priznati da sam malo zapostavio ostale satove iz kolekcije kako sam ovaj kupio.

Zelim ti da te dobro sluzi.

3 Likes

Pozdrav iz Grcke.

Sutra saljem slike sa middle fingerom :grin:

Danas je bilo bogougodnih 41 stepen.

Granica 2.5 sata pa se svo to stado including me sjatilo na autoput pa i tamo jedno 2 sata zastoj.

Pakao.

Sutra je novi dan

Cheers :beer:

10 Likes

Ja danas skidao krov sa kuce kod drugara, od 07:00 do 21:00, takodje 41 stepen. Koliko god placaju ljude na gradjevini, ne placaju ih dovoljno.

11 Likes

30e dnevnica u proseku pa proceni.

Za 60 bih dobro razmislio

100e dnevnica bi bila ok.

Pa zato i idu preko zato sto ono sto je ovde dnevnica preko je satnica!!!

3 Likes

Nešto se još uvek nadam da će Titanfall 3 ipak ugledati svetlost dana…jednog lepog dana. Kako bi meni to ulepšalo godinu…

7 Likes

Verovatno su sve karte bacili na Apex?

Na žalost, verovatno si u pravu…

Da ali smo pod uslovom da ga rade kaonovu igricu od nule.
A ne TF2 je po meni realno TF 1.2 i nista vise.

Da, bio neki clanak bas sam citao o tome. Kako sam se razocarao…