Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 3

Evo slike:


probaj bilo koju polir pastu, ne mora ni pasta, probaj prvo vodom i krpom, samo ako nije nagoreo lak onda ce da se skine, ali ako je nagorelo, dzaba sve, onda mora da se skine sloj pa da se sredi itd itd, onda bolje trazi savet od autolakirera

Probao sam sa vodom i krpom, nije pomoglo, mislim da je upio lak na zalost :(. Samo kad nadjem ovog izgrednika grrr. Videcu sutra da nabavim neku polir pastu, znam da su one abrazivne. ovo mi je prvi auto i sa ovakvim ispadima drugih, stvarno da ti se smuci da imas kola.

meni su sve na parkingu pogrebali kola, nigde ja nisam taknuo auto a budale samo rokaju

jednom sedim ujutru cekam kolegu, jedna iz telenora sluzbeno vozilo znaci, otvara riba vrata BAUUUUUUU u moja desna vrata i nista pravi se luda, ja izadjem, pa bemu mater sta radis to… Nisam ja nista, neee… Ja joj kazem, pa barem kazi izvini a ne da me lazes gusko jedna, sedim u kola sve vreme. Pa dobro izviniiiiiiiii

boli je *****, nisu njena kola pa bije, majmunka, a meni ostade crta, sreca pa je na onoj lajsni od vrata samo

Kud ode ovaj svet?

Probaj prvo polir mleko, malo je finije nego pasta, pasta je gruba. Mislim da ce se skinuti.

Ili “samo” zapalili auto :smiley:

Po Sarajevu još od jesenas hara neki serijski palioc ili kako već da ga nazovem. Pali ne bira, od golfa 1 do audia a6 :smiley:
Murija ništa naravno, ni da im vozni park spali ne bi ga uhvatili.
Ne zna se šta je gore, bajs ili auto. Da bi da izmisle više taj teleporter u majčinu

Moj dugogodisnji zakljucak je da na ovim prostorima najbolje biti ili potpuni klosar i nemati nista ni u dzepu ni u glavi i biti taj lik sto tako drugima stvara probleme.
Ili druga opcija je kriminalac/politicar koji se i ne nervira niokocega posto nista postenim radom i nije stekao.
Mi svi izmedju smo jeb…a strana!

John Ford jednom reche “najbolji auto je nov auto”. e pa wrong. Najbolji auto je sluzbeni auto.

I najbrži! :smiley:

Sedim tako sinoc i resim da kupim 2-3 kosnice sa pcelama :smiley: Resim da je to zzzzeeennn za mene. Volim med i sace. Ali ovo ne bih nista komercijalno nego eto za svoju dusu :slight_smile:

Uzeo i šurak pre par dana da se upliće u istu priču, mislim da je nabavio tri košnice…

Pa ja sam mislio samo jednu. Bukvalno eto malo kao hobi. Ali su mi onda iskusni rekli da mora 2-3 minimum. Jos ne znam kako i zasto sve ali eto mora.

Zar to nije bio bio Henry Ford kada su ga pitali koji je najbolji auto on je odgovorio to :slight_smile: ili za T21 da li moze u drugoj boji: “moze, u koliko je to crna boja” genije :slight_smile:

@ flamingos 3M zeleni chep grebe kao 2000-3000 vodena i sitnije, zuti cep ti je sitnije a sto se paste tice ce mozes da probas sa plavim cepom on ti skida naj sitnije linije mozes i plastiku da poliras. To mozes da nadjes kod nas u farbarama mozda mozes i bolje ali to zavisi od snabdevanja. Sve zavisi od granulacije. Kod nas ne znam da li mozes da nadjes 5000 pastu i vise sa jos sitnijom granulacijom, obicno ona ide na ml, jer je za poliranje satova i drugih skupocenih sitnica.
Ako ti je fabricka boja mozes da probas sa nitro razredjivacem i onda da operes vodom ako je prefarbavan baza lak moras da poliras sa nekom pastom.

Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk

Bice da je Henry ipak rekao… Ali opet nije u pravu, sluzbeni rulz!!!

Sent from my Nexus 5

Na henryja sam i mislio. My bad

Kad krećeš s tim, treba da kupiš jednu košnicu a drugu da ti pokloni neko, takav je običaj. :slight_smile:

Inače ima dosta posla oko njih, nisam ni ja znao dok nisam krenuo da se bakćem s tim, i jako su osjetljive, gajim to od prošle godine.

Bilans, dva puta mi se pčela rojila ali mi je jedna košnica crkla zimus i pored dohranjivanja.

To je zato sto je nisi odmerio kako treba :wink:

Ove godine sigurno necu kretati. Mislim da kasnim debelo oko toga. Hteo bih da se u toku sledece zime lagano spremim i sve imam i samo cekam da grane sunce i ond akrenem u akciju.
E sad, mozda te smaram ali moze li par pitanja?
Prvenstveno oko vremena. To je trenutno nesto cega imam ubedljivo najmanje. Verujem da ce sledece godine biti bolje.
Pa me taj deo najvise zanima, koliko trosi vremena na nekom nedeljnom nivou itd…

E vidi ovo :slight_smile: