Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 3

Ajmo i Jopet :stuck_out_tongue:

Damn, ni godinu dana, a već otvaramo Vol. 3 :smiley:

pa cirka 27xx poruka, naporan je load za forum

Naravno, nego mi je smešno kako Vol. 2 nije izdržao ni godinu dana, a Vol. 1 je preživeo 3 godine :smiley:

Ulepsalo : Zvali iz telenora da kazu da mi za par dana istice ugovor wuhuu novi telefon se smesi :slight_smile:

Ugledamo se na tehnologiju pa smo i mi krenuli eksponencijalno :stuck_out_tongue:

Da ali vol. 1 je imao 53xx poruka, a vol. 2 27xx poruka, to je duplo(fali 100-tinjak poruka) vise, verovatno nisi isao za time :smiley:

Ustanes ujutru i vidis kao na slici, ostavis auto prekoputa jer ti radovi u dvoristu nemas gde da ga stavis i dobijes sledece. Drustvo i deca izrasli u m**one koji nemaju gram razmisljanja i pameti, verovatno su im i roditelji vrlo inteligentne osobe. Moja generacija i starije su znali gde se pise sprejom i kako sta bilo bili su normalni za ovo. Sve mladji i madji a sve vise problematicniji i …

Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk

Konjine, meni skoro retrovizor neko izlomio i to ispred kuce…

Mislim da sprej nije strasan, raspitaj se kod ovih sto poliraju da ti preporuce neku hemiju i mislim da to moze lako da se skine, samo mora se trlja dobro :slight_smile:

Eh, lepo sam reko treba uvesti neku vrstu licence ko može na današnje vreme biti roditelj, a pojedine treba sterilisati.
Evo komšije razmnožavaju se ko zečevi, samo izlaze deca ko sa pokretne trake. Roditelji rade, boli ih ona stvar pa ih dovedu kod babe i dede u stan iznad moga i isto ko da slušaš pripreme za štafetu. Od 7 ujutru do naveče trk ovamo trk onamo, zidovi se tresu.
Od priče ništa, od države i neke institucije još manje.
Svakim danom sve više razumem ove likove što trpe trpe a kad im prekipi uzmu automat i krenu da rešetaju sve redom.
Suma sumarum g0vna smo teška svi mi na balkanu

A u hebote koji debili mali ne verujem.Moze li kako da se skine taj sprej sad jel strasno mnogo ? :slight_smile:

Moze, skinuli smo 99% jos samo neke sitnice po kederima i stub izmedju vrata neka plastika. Magla od farbe je napravila sitne tackice svuda redom po prednjim i zadnjim vratima. Obratite paznju ako je fabricka boja baza pa lak mozete sa nitro brzo skinuti i odmah vodom i samponom proprati ali ako je akrilna boja mislim da ona upija, obicno se ona koristi za prefarbavanje kod nas jer je baza lak skupa a i treba iskustva mnogo zbog laka i svega.
Pozajmio mi jedan drugar polirku makitu profesionalnu i jednu amatersku sa sve sundjerima, paste cu kupiti cim mi se rascisti dvoriste ima da sija ko las vegas :slight_smile: Drugar radi sa automobilima, polira , cisti, prodaje … pa sam odmah skoknuo do njega i odmah je znao kako se skida i sta treba uraditi.
Mozete zamisliti kako popizdis zbog ovako neceg debilnog, jos sprejom preko auto ko da sam bio ispred necije kuce da smeta pa i da razumem,.

Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk

Dobro si prosao.

Mogli su kljucem zagrebati…

Ulepšalo dan, mesec i godinu: Konačno posle nekoliko dana naglabanja sa likom kog znam godinama (bivši nba2k dev) sam dobio potvrdu od da koriste algoritam zvani the equalizer.
Da povučem paralelu pošto vas dosta više zna o futu nego o 2kovom my teamu. Imate tim od 11 IF igrača. Upari vas igra sa likom koji ima gold igrače. Equalizer u ovoj situaciji oduzima vašem igračima od ovr i dodaje protivniku da bi izjednačio stvari i da on ima neke šanse da pobedi. Kao fora je napraviti začarani krug da likovi koji imaju samo gold igrače imaju neki osećaj satisfakcije i naravno poenta da ulažu MOAR i MOAR MONEYZ.
Takođe mi je potvrdio da i EA radi isto ali za MUT (madden ultimate team). Kakva je situacija sa fifom nisam upoznat, jer ove godine nisam preterano igrao online.
Pošto sam 2k isključivo zadnjih godina kupovao i igrao zbog ovog moda a online je blago rečeno neviđeni $#!t odustajem lepo od svih fifa i 2ka narednih nekoliko godina. Nije mi toliko bitno što ću uštedeti pare, ali sigurno više neću gubiti mesece i mesece na ove gluposti pa onda čim dođe septembar daj opet nanovo.

Ima nesto slicno i u Fifi, zovu ga “hendikep” sistem. Uzas sta rade sa sportskim simulacijama… sve je totalno rezirano, da covek poludi.

Igrao sam prošle godine fut na last genu. My team je malo drugačiji. Logično dosta je manja baza igrača čak i sa svim istorijskim igračima. Više je rewarding, tipa skupiš celu trenutnu ekipu Golden Statea i ko nagradu dobiješ Mitch Ritchmonda iz 92ge. Postoje 2 valute, mt koji se stiče isključivo u tom modu i coinsi koje možeš da zaradiš i u drugim modovima. Više je social media orijentisan i svako malo izbacuju kodove koje ako ukucaš dovoljno brzo dobiješ igrača ili šta već i za razliku od futa čak i najbolji igrači nisu nedostpuni bez kupovine coinsa.
Stekneš skill i za najveću težinu protiv cpu-a ali dođu ti klinci sa tipa 10 igrača koji samo šutiraju trojke (i to dobro branjenje) sa tipa igračem zlatnog Walla koji ima 82 rating za trojke, dok ćeš ti promašivati otvorene šuteve sa recimo Pink Diamond Curryjem koji ima 99 rating. I ti ako imaš 700 igrača i mesece truda uložene češ gubiti zbog retardiranog matchmakinga. A u samom modu ni posle 4 patcha i 7 meseci lag je ogroman i neigrivo je.
Ispade da je jedini igriv mod my park, a to mi i baš nije preterano zanimljivo.
Samo mi krivo igre koje sam propuštao zbog 2ka i toliko utrošenog vremena. Ali, kako god, good ridance.

Shebalo dan: Ustanem jutros i vidim na novim kolima zutilo od opuska cigarete i jos par pikavca po kolima, na krovu i na haubi i oko parking prostora. Kako mi sad ne gine sredjivanje zbog necijeg nemara, da vas pitam, zna li neko kako se ovo moze ukloniti? Pretspostavljam da je poliranje jedino efikasno resenje? Steta sto nema tema o kolima, a verujem da ima dosta vlasnika automobila, pa bi mogli da se ispomazemo… Rage mode activated od ranog jutra.

Daj neku fotku da vidim kako izgleda.

Postoje forumi za sve automobile pa se registrujes i razmenjujes informacije, iskustva itd…

Sta se ovo desava bre juce Mirku sprej na kolim danas tebi cigare i opusci sreca moja pa nemam kola.Sutra ce neko pisati ovde razbili mi staklo na kolima ili izbusili gume :smiley:

Na caletovom poslovnom autu su proslog meseca razbili zadnje staklo i ukrali protivpozarni aparat i jos neke prazne kutije. **** ga, lud narod, nista ne postuju. Samo sila i batina za takve, nista drugo.