Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan?/ Vol.2 /

I ja sam, javljam ubrzo rezultate :smiley:

U plazi ga nema izgleda, shoo gde si nabasao ti na to ?

:smiley:

Yeah, svih 12 je tu, 6 dvostrano stampanih. Evo dve lose slike (mrak mi je u sobi) iz pticje perspektive, mnogo su veci u prirodi nego sto izgledaju na slikama. A1 formata su svi.



Aaaa uzmi mi platicu tiiiiii aaaaaa

Sent from my iPhone using Tapatalk

Fakkkk ocu odmah cod,fc4 i tr :smiley:

Imam ja mnogo bolj Destiny :stuck_out_tongue: sa potpisima Bungie dev tima još imam tri takva :smiley: (svi različiti ofc). Jedan čeka da se urami i da ode na zid :stuck_out_tongue:

Rainbow Six Siege mi se opasno sviđa i još par. Ortaku bih poslao Phantom Pain a Boži Call of Duty jer već ima majcu pa da iskombinuje :smiley:

Okaci koju slicicu da vidimo kakvi su :slight_smile:

Ako je neko iz NS, ima u spensu u jednoj trafici (suprotan ulaz od onog iz studentskog grada), sa leve strane).

Prisecam se iz nekog razloga filma “trka pacova” :smiley:

Malo je off, ali nema neka druga tema za ovo pitanje - zasto je banovan FrankRibery? Sinoc sam mu nesto odgovarao na forumu, bio je tu.

Danas dobijem poruku da će mi upload biti možda malko jači (iskreno ni sam ne znam zašto) kad ono međutim :smiley:


Brate, jel ti to imas SDSL?

To je kao neki ultra-mega-giga ADSL? Ne nemam taj, imam kablovsku :slight_smile:

ADSL - asymetric digital subscriber line (upstream i downstream nisu isti)
SDSL - symetric digital subscriber line (upstream i downstream su isti). :slight_smile:
To su prosto dve vrste DSL. :slight_smile:

Nasao Reboot, jedan jedini ostao jbg Wahad, ako naletim negde uzecu. Nego sam ocekivao i neku manju verziju casopisa uz, kad ono kofa al dobro nema veze :smiley:

Ja nisam nasao nema to kod mene… :smiley: moram reci nekom drugu da mi uzme u bg-u :slight_smile:

Casopis ima posebno da se kupi, ovo je aktuelni broj. :slight_smile:


Zakuca me neka viroza ima jedno pet dana, i ja sve kao preboliću na nogama ali nikako da prođe, te jutros otvorim bolovanje i odem dati nalaze. Pored viroze nađu mi i Policitemiju, sad moram i kod hematologa, raspadam se k’o Ukrajina…

Uljepšalo: Sedmica na bolovanju, furnuo sam ženu i dijete kod njenih zbog viroze, sad ću da se iživim ovih dana na konzoli k’o pomorac na Tajlandu. :slight_smile:

Znaci svi smo nesto pohvatali, ja se ukocio i prehladio (tim redom).

Ulepsalo: Uzeo iphone 6!

Pokvarilo: Dao gomilu para za to zadovoljstvo.

A da ne pricamo o tome da je istog dana objavljeno da zvanicno stize iphone u srbiju, o tome jos niti ne znam sta da mislim. Ali taj tajming…

Srocicu neke utiske kasnije u temi o iphoneu, da ne pisem sad ovde.

Marfi … :frowning: