Šta trenutno slušate? - Vol. 3

Odlucan mix zaista, inace zapratite ovog lika pravi bas odlucne miksove. :wink:

U jee koja ekipa, sto bi rekli Svaba i Pinki, sve carevi i nasi idoli. :slight_smile:

Evo jos malo Shaq :muscle:, Shaq, Dub-C (Westside Connection) i pokojni Nate Dogg (R.I.P.).

Ovaj refren Nate Dogg-a je izuo. :wink:

Au ljudi moji kako je lik pokidao sa ovim remix-om, zaista alal mu vera, ja ovo ceo dan vrtim danas. :wink:

Woow kako przi ovaj remix. :wink:

Samo real OG’s znaju iz koje igre su ove dve pesme. :heart_eyes:
Ps, nema citanja komentara iz videa :joy:

Evo jedan skroz gotivan Snoop-ov mixtape, odlicni gosti na albumu (skoro sve West Coast legende) i ono tipican West Coast zvuk. :wink:

E ova stvar izuva, bas kidalica, mislim da bi ova stvar bila mnogo zapazenija i postala cist West Coast klasik da se pojavila jedno 20-ak godina ranije, ja definitivno zelim sto vise ovakve muzike danas i bas maksimalno umem da cenim kad je neko ostao dosledan sebi i kada ovakvu muziku pravi danas. :wink:

FB_IMG_1687162522414
Zna se šta voze legende

Teski klasik, jedan od prvih Hip Hop hitova u pravom smislu te reci (pa moguce i prvi koji je stekao neku siru popularnost).

Stvar je izasla tamo negde 1979/80 ono dok ja jos nisam bio ni u planu, e a ono sto me najvise zanima kako bi u to vreme recimo ljudi u Beogradu reagovali da si im ovu stvar zavrteo na nekoj kucnoj zurci, u SKC-u, KST-u, Akademiji, Domu omladine ili tako negde s obzirom da u to vreme niko nije ni znao sta je to, cak i u Americi Hip Hop je bio tek u nekom ranom povoju i totalna nepoznanica ogromnoj vecini ljudi, tako da bas me zanima kakva bi ovde bila reakcija na ovo tamo krajem 70-ih, pocetkom 80-h jer tad nije bilo neta, drustvenih mreza, youtube-a pa ono sve sto izadje u Americi ili bilo gde drugde i mi ovde cujemo odma u roku od par minuta vec tad informacije su putovale mnogo sporije i mozda samo ako bi se neko slucajno tad zatekao tamo pa doneo neku plocu od tamo ovde pa pustio negde, to je bio jedini nacin da mozda neko cuje ovo.

No u svakom slucaju bilo bi bas zanimljivo videti tadasnju reakciju ovdasnjih ljudi na ovo i ovakvu vrstu muzike. :wink:

Nisam mogao nocas da zaspim i u pola 3 ujutro sam upalio ovaj video. Zaspao sam u pola 4 jer sam ga celog odgledao. Ocena 2/10 naslov je laz.

Traži ASMR Darling na youtube. Ima tamo gomila sličnog sadržaja.

Neka hvala, to ima neki suprotni efekat kod mene. :innocent:

Još sam ti dao najneviniju moguću varijantu. :joy:

Evo House of Pain sto sam najavio u drugoj temi juce i sto sam vam ostao duzan. :wink:
Kidalica, onaj pravi organski neiskvareni Rep iliti sto bi rekli Bigru i Paja Kratak,Rep kaki volEm. :wink:

A evo i ova druga stvar (obe verzije). :wink:

Iako je svakako i originalna verzija isto odlicna meni se ipak malo vise svidja ova hard rock verzija sa gitarama. :wink:

Slušam upravo novi album NAS-a, Magic 2. Nije loše za sada, not bad at all.

2 Likes