Šta trenutno slušate? - Vol. 3

E to , malo kao da je reklamna fora jer malo mi neverovatno da kao ceo bend a pošli na put bez dinara, sumnjam da su baš toliko ugroženi da nisu mogli da ponesu makar 100,200 za usput (a verujem da popravka ne košta više od toga) , makar ono za vodu i sendvič, mislim opšte je poznata stvar da se ni na kakav put ne kreće baš totalno bez dinara (ni do grada se ne ide baš bez ijednog dinara a kamoli na put, naročito preko granice).

To je neki levi bend. Njih verovatno ne slusa ni uza familija :grin:
Pa ne verujem da su bas u nekoj lovi.

Ma znam, nisam ni mislio da su u nekoj lovi, ali makar neku siću da su poneli, kapiram da bi makar nečiji ćale ili keva rekli , e sine evo ti barem 50 ili 100 evra da vam se nadje za usput za nedaj Bože , znaš da se nigde ne kreće bez dinara.

Takodje kapiram da ih ne bi pustili ni preko granice da predju da su tako baš bez prebijene pare, znaš da u bilo koju zemlju da ulaziš moraš neke pare da imaš kod sebe (ali ajde tu prepreku su još nekako i mogli da zaobidju).

Niko te nista ne pita. Evo juce sam iz HR presao u RS mrzelo ih je da me pogledaju.
A nikada u zivotu mi se nije desilo da me neko pita za pare kada putujem.

Prelazio sam i ja HR granicu nekoliko puta i uvek su me pitali jel imam neke pare kod sebe ali nisu nikad proveravali ili mi tamo izvrtali džepove.

Jbg, mene nisu nikada nigde nista pitali.

Kakva prijava boravka u busu, mislim valjda tek kada stigneš negde i kada se smestiš ideš da prijaviš boravak i da ti daju tu potvrdu ?

Tako je, pocetkom 2000tih si morao imati prijavu boravka u muriji 2 dana od ulaska u zemlju.
Ja sam to redovno vadio bas zato. Kako dodjem kod mojih odmah sutra pravac policija i cao.
Ali pare kao pare mi niko nije trazio nikada.

1 Like

U jbt, neko je bas uzeo da silji onu stvar.
Ali ako je po zakonu svi bi to morali. U Srbiji je isto zakon da stranac mora da ima prijavu boravka. Ali to niko ne gleda.
Bio sam ja sada za 2 meseca 2x u Zadru ali se nisam cimao bas da uradim prijavu boravka.

1 Like

:notes:Plata ide a ja ležim :musical_note:

1 Like

Zamisli dnevno ti leže 5000 dolara na račun sunce ti poljubim. Kao “e sačekaj me tri nedelje da ti iskeširam stan ili kuću…” :joy::cry:

3 Likes

A sting kad vidi 5000 na izvodu, to ko kad ti vidis na arg storeu da je witcher 3 99 pezosa :joy:

4 Likes

Ma dobro to, ja zamišljam za sebe :joy:

3 Likes

E ljudi Wu Tang pre neki dan bio i u Sao Paulu (ovih dana imaju turneju po Južnoj Americi). :wink:

Haha, Sting i ne gleda izvod. Ja ne gledam izvod, kamoli on.

U fazonu, batler mozda pogleda, popije srk caja iz minijaturne solje i kaze sebi “Just another day in paradise”

Ghostface i Rae, stvar kida , ono nakon ove stvari ti dodje da počneš da navijaš za Njujork Nikse. :wink:

Ovo je izaslo 2011!! Feel old yet?

1 Like

Neka lajkuje svako ko je prvi put čuo ovu stvar na Radio X igrajući GTA San Andreas . :wink:

Uh kako dobra stvar, razbija brate, pogotovo ova semplovana gitara u pozadini ubija. :muscle: