Šta trenutno slušate? - Vol. 3

:sweat_smile:

Novi West Coast klasik. :wink:

Odličan remix od zaista talentovanog brata DJ Malcolm-a, sve pohvale za njega i njegov YouTube kanal na kojima ima zaista sjajnih remixa. :wink:

Evo još jedan :wink:

Roonie je izmislio žanr :metal:

@Fabrizio_Tagliano

Ne zanima me nista, dolazis, bices moj gost i idemo

2 Likes

WooW lepa vest svakako. :wink:

Iskreno naravno da bi voleo da ih vidim i čujem uživo i nadam se da će to biti izvodivo, prosli put kad su bili onda pre 10-ak godina sam nazalost izvisio za njihov koncert ,mada iskreno ni ovaj put sad nisam bas 100% ubedjen da cu otici, iskreno ne volim nesto Exit previse, ono skupe karte, nema karata, malo mi je i cimanje da idem do NS-a a i generalno nesto ne prija mi nesto ta guzva i ta histerija ali cu se svakako potruditi da odem, bas bi voleo da ih vidim i čujem uzivo i svakako bi valjalo otici kad ih vec toliko gotivim.

Inace do sad bio sam na koncertima Public Enemy-ja, Cypress Hill-a, Das Efx-a, Body Count-a, nazalost sada vec pokojnog Coolio-a (da ne pominjem sad ove domaće tipa Sunshine, BG Sindikat, Bad Copy, Eyesburn…)…i bilo bi zaista super da jos i Wu Tang cujem uzivo. :wink:

Nova stvar… Tj stara koja je bila kao demo ali eto. :metal:

Iskreno mnogo mi se svidja kako zvuči ovaj remix, zaista sjajan. :wink:

Legendarna stvar od Fat Joe-a, odlično usemplovana ova čuvena numera Marvina Geja. :wink:

“Металика” купује фабрику винила "Металика" купује фабрику винила | Dnevnik
via SQUID App https://squidapp.page.link/Rvrt

1 Like

Teska old skulcina (jedni od pionira Hip Hop-a, R.I.P. John “Ecstasy” Fletcher). :wink:

Iskreno ja bas volim taj funky i sinti melodicni zvuk i uopste taj vibe 80-ih. :wink:

Nova stvar od Freeway-a, Freeway stara škola Filija ( iliti grada bratske ljubavi). :wink:
Freeway ovde dosta podseća na one stare dane iz Rocafella-e što je svakako dobra stvar.:wink:

Po meni odlična stvar, pogotovo odlična za neke današnje pojmove i okolnosti.

Izašli novi Onyx-i, ono tvrdi i prepoznatljivi kao i uvek, njihov prepoznatljivi i autentični Boom-Bap zvuk. :muscle:

Jako moćna stvar, moćna i jaka poruka pre svega, meni lično jedna od najjačih stvari ikad. :muscle:

1 Like

Hrvatskom bendu se auto pokvario u Srbiji: Održaće koncert da prikupe pare za servis i povratak kući

Poslato putem @upday

Koji maler, a moze da im ispadne super reklama. Da bude bolje nego sto su planirali.