Šta trenutno igrate? vol. 2 (2012-2013)

Shank 2. A malopre sam seo da igram. Zanimljiva XBLA igra, tako da je kratka, ali ima dobre fore. :slight_smile:

Presao sam sinoc MGS Guns of Patriots! Preporucujem svima koji imaju PS3 da nabave/kupe ovu igretinu. Vrijedi!!! Necu vam nista pricati - samo nabavite i uzivajte

lbp2 na ps3…

Danas zavrsio Force Unleashed II… Divim se sebi, ovo je prva igra koju sam u poslednjih godinu dana presao :slight_smile:

Presao Halo CE Anniversary na Legendary konacno,slobodno mogu da kazem da je tesko,igra je odlicna mada se vidi da je izasla pre 10 godina jer ima mnogo istih prostorija u stvari mislim da postoje 3 vece prostorije koje se vrte celu igru ali dobro tada to i nije moglo mnogo bolje.

E da jos jedna bitna stvar za nekoga ko tek namerava da krene da igra i to u co-op-u,morate preci celu misiju jer je save tek na kraju misije,sistem je nevidjeno glup jer misija moze da se mnogo otegne i preko sat vremena pogotovu na legendary a meni se cesto i disconec-ovalo i onda morate opet ponovo celu misiju -_-,ovo sve vazi samo za co-op u singlu nema ovih problema.

I obavezno treba naci skull za beskonacnu municiju, iako je prokleto tesko da se dodje do nje, kao sto je video Gospodin Covek :slight_smile: Bez toga ne treba zapoceti Legendary uopste
I da ne bude off topic, i ja sam presao Halo CE Anniversary sa Gospodinom u coopu na legendary, sto je bilo zaista frustrirajuci, zbog navedenih problema, ali je vredelo :slight_smile:

Zavrsio Uncharted 3, kompletirao serijal, strasno dobar serijal, svakim delom sve bolja igra!
Na boxu necu prezaliti sto nisam kompletirao Red Dead Redemption:mad:

Trudim se da kompletiram Devil May Cry serijal. Presao DMC1, sada prelazim DMC2. :slight_smile:

Alan Wake,savrsena igra,preporucio bih onima koji je nisu igrali,mada ih je verovatno malo

Presao Syndicate, fenomenalna igra bas mi je lepo sela posle GR:FS-a, volim takve igre sa brzim gameplay-om.

Presao The Run jutros. Pregazio nekoliko sa foruma na listama :p. Fenomenalna igra!! Da ne izlazi NFS MW sigurno bih uzeo online pass…

Zavrsavaj RDR obavezno!!! :slight_smile:

/\ I RDR i Undead Nightmare pod obavezno. Poslednje što sam prešao je Prototype2, nikako da se nakanim da završim MP3 i GR:FS

posto sam vlasnik xbox-a od nedavno tek sam presao Ghost Recon - Future Soldier i mogu reci da je fenomenalna igra, a sad prelazim Gears of War 3 (preskocio prve dijelove) i izgleda da je veoma kratak pa ako imate preporucit neku dobru pucacinu…

Bolje zaobiđi COD serijal, nego GOW (sem ako ti se nije svidela trojka, onda ti neće ni prethodni delovi), probaj Max Payne3, Crysis2, Battlefield3, eventualno Rage…

Pitam se u koliko vi vremena i duhih seansa imate i igrate kada je meni The Run bio prokleto dug, sa 2h gameplay-a :smiley: igrao sam ga iz 4 puta…

A Geow Igram iz jedno 10x sigurno :smiley: ni malo mi nije kratak.

da run traje samo 2h,jeste bedak ali je po meni ponudio vise i bio najbolji jos od carbona :slight_smile:

inace na temu trebalo bi uskoro gta iv:)

Ako traziz dobru **pucacinu **onda odigraj obavezno Rage mozes i Max Payne 3, ma da ako trazis bas **pucacinu **Rage je tata za Max Payne 3…

evo presao i GOW 3 sad cu da vidim kakva je situacija za RAGE, a sto se tice COD i Battlefield 3 to sam vec presao na PC-u, inace nisam bio neki ljubitelj konzola al XBOX 360 mi se jako svidio… PS3 je mala maca za XBOX 360 :slight_smile:

Konacno sam zavrsio Resident Evil 5 na veteran dificulty.malo sam se mucio na boss-ove ali nista neprelazno :slight_smile: kao sto svi znate igra je odlicna tako da jedva cekam 6. dio !!!

P.S. Je li ovaj Racoon City dobar kao ovaj ili je neko sr…e ???