Šta trenutno igrate? 2023. (Part 2)

Uncharted 4. :joy:

1 Like

Nemam nazalost preporuku za igru, jer je Control zaista unikatan, ali malo tematicki vezano, odgledaj seriju “Severance”. Imaju neki slicni vajb.

Ili bilo koji film Melani Grifit. :smile:

IMG_4561

Ima na androidu i iOS , takodje da opciju da se prebaci na jezik koji zelite i posle krece zaraza koja nema kraja. Takodje kad date odgovor pise u kojim procentima je neko dao taj odgovor.

1 Like

Ja zapoceo NFS Unbound,sad kad su ga ubacili u game pass…Au koji throwback,bukvalno da nema ovih cartoon animacija,meni deluje da je ovo bas onaj pravi pravcijati NFS ima stari smek.Nisam nesto puno igrao zapoceo sam story mode i jos se upoznajem malo sa mehanikom,al igra bas vozi dobro.Ono sto me najvise j… je sto sam navikao na forzu da cim pogresim stisnem Y i premotam malo trku,ovde jok :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile: Al sve u svemu meni se bas dopada za sada,videcu kakvi ce utisci biti kad bhdem malo odmakao,ovo je na prvu loptu.

3 Likes

I ja sam krenuo NFS Unbound. Takjodje se prilagodjavam ali vec vidim da ce murija opasno da me nervira.

1 Like

Dobra je igra, grad na momente izgleda fotorealiatično kad je kiša danju. Nije najbolja vožnja ali za nfs definitivno korak u dobrom smeru. A murija smara za medalju. Vrvi mapa na heat lvl3.

2 Likes

Ako neko misli igrati ovaj Supraland: Six Feet Under imajte u vidu da finalni boss fight morate uraditi iz jednog cuga. Ja nisam i upravo mi je zabagovala igra i ne mogu dalje ništa. Boss fight je takav da boss ima health bar podjeljen na 3 dijela i za svaki orvo moraš da riješiš zagonetku i dobiješ ključić, onda otključaš katanac, pritisneš dugme, monstrum se probudi pobjediš ga i skineš mu jedan health bar i tako za redom sva tri treba.
Ja sinoć odradio 2 i treći ključić nisam mogao da nađem i ostavio za danas. Prvo zvijeri nije bilo uopšte, nije se spawn-ovala, to sam riješio tako što sam izašao iz dvorca i vratio se onda se pojavila, ali kad sam treći ključić iskoristio samo se ponovila prva faza borbe i sad ne mogu više ništa. Tako imajte to u vidu ako neko bude igrao.

Igrao sam dosta Dredge proteklih dana. Savršena igra za Steam Deck, pritom veoma opuštajuća i može da se podigne i odigra uvek po malo, što mi odgovara. Posle nekih 10 sati otprilike imam osećaj da opuštajući faktor nestaje i počinje da zamara. Zadaci postaju nešto kompleksniji u smislu da moram debelo da se udubim i gledam one zadatke gde šta treba da upecam, kome treba šta tačno, a pritom ne znam gde da nadjem odredjenu vrstu riba. Misterija priče se polako širi ali imam osećaj da sam na raskrsnici, da li pod a, da tumaram još satima po moru i mapi ne bih li našao potrebne iteme, ili b, da pogledam na netu / YT (kome zaboga da uvalim onog kera što sam spasio sa napuštenog ostrva?). U svakom slučaju obe opcije mi ne deluju previše primamljivo, i svakako sam izgustiorao igru dovoljno da steknem utisak kakva je u paketu. Odlična.

Na konto ove igre , vidim da Dave the Diver kupi fenomenalne ocene svuda, pa kontam da mi to bude sledeća handheld avantura. Deluje takodje stvorena za Deck.

4 Likes

Nastavio dam Hades danas rešen da ga završim pre nego li stigne seasonal u D4. Sve je išlo kao po loju sa spearom kad ono medjutim. Ubijem hada na kraju i spustim joy sav oduševljen i pod utiskom kako je zapravo bilo lagano ovaj put, kad ono, on ustade i ubija me na keca. Ima DVE FORMEEE AAAAAA. Zašto mi niko nije rekao, znači popizdeo sam :rofl::rofl::rofl:

2 Likes

Jer je ovako smešnije
:smiley:

1 Like

Posle 4 godine igranja Ace Combat 7 online resio sam da predjem story i dobijem neki avion koji se jedino tako otkljucava. Ovo je 20% zadnje misije zbog koje sam odlepio i hteo da odustanem, voznja kroz tunel i izletanje kroz ovaj mali prostor je toliko bio naporan da je to bilo strasno.

3 Likes

Igram RDR2. Sta reci o igri a da nije sve receno? Igram je ponovo jer nisam mogao vise da cekam na next gen patch. Jos intezivnije uzivam nego 2019. Kakva igra, kakvi likovi i prica. A tek kako izgleda u 4k :heart_eyes: Ova igra je tehnicki ispred bar 95% svih novih igara. Rockstar genijalci, cuvari poljuljane industrije koja tone sve dublje i dublje…E ovakva igra se gospodo pravi godinama, jer svet je toliko sadrzajan i kvalitetan da igraci sirom sveta kazu da ih igra ponovo iznenadi necim novim. kako je GOW uzeo goty nagradu pre 5 godina nije mi jasno…Jeza me hvata od sledeceg Rockstar ostvarenja. Njihova naredna igra da kosta 150 evra dao bih bez dileme jer vredi svaki cent.

4 Likes

Prelazim trenutno The Quarry i mogu odmah reći da mi je miljama bolja od onog Little Hope sranjceta kad moram da lajem. Za promenu moja odluka ima ishod kakvom sam se nadao donekle, a ne da mi ponudi dve loše odluke i ode u skroz trećem pravcu i ubija likove bez mog udela. Kad smo kod likova, ovde su mi likovi definitivno bolji i prirodniji nego tamo, plus je cela igra fluidnija, animacije su bolje malo, grimase na licu itd. Doduše ne mogu da se setim da li je isti studio radio obe igre. Znam samo da je za Quarry 2K izdavač dok za Dark Pictures mislim da je Bandai Namco ili sam se nešto istripovao. Ali mislim da je Supermasive games radio obe igre… Valjda. U svakom slučaju ovde se oseti da je igra malo “skuplja”, čak sam i odslušao svaki podcast u meniju igre pre početka, inače ne slušam podcast-e i sl stvari. Ovo mi je držalo pažnju jer je na temu igre, a i pomoglo mi je da skapiram priču lakše. Inače za neke stvari sam isto rano skontao šta se dešav ali mi ne smeta. Dok je Little Hope bilo baš iritantno iskustvo iz nekog razloga. Valjda što su tako bedno i jeftino kopirali Silent Hill, plus loši i dosadni likovi, plus očajan izbor odluka… Pojma nemam. Možda je nekad završim.
Za sada mi se ovo definitivno mnogo više sviđa, a i soundtrack je kul. Idemo dalje :smile:

3 Likes

Dovoljno si me zainteresovao da proverim – u pravu si, isti je developer. Little Hope je izasao 2020, a The Quarry 2022.

Od njihove Dark Pictures serije sam igrao samo prvu, Until Dawn. Bilo je zabavno, ko interaktivni teen-horor, al nadalje samo ako neka dodje u gamepass.

1 Like

Završio sam Elden Ring konačno. Poslije main story sam našao Melaniju čisto da vidim koliko je teška i stvarno jeste. Zovnuo sam na kraju nekog u multiplayer da mi pomogne, sad mi žao što sam to uradio. Imam osjećaj da bi je sredio da sam vježbao koji dan ali htio sam da pređem na druge neke igre.

Sad sam počeo Deathloop, sviđa mi se cijela premisa igre da se stalno vraćaš na iste lokacije ali ti se otvaraju nove opcije kako stičeš moći i znanje. Na kraju koliko sam shvatio bi trebao doči do toga da ubijem sve vizionare u jednom danu. Za sad nisam na blizu, ali sviđa mi se ideja, u suštini je kao neka FPS puzzle igra.
Zamjerka je AI gdje se malo ponašaju kao muve bez glave, tačno mi odgovara da zapravo pronađu tijelo kad nekog ubijem jer onda istrčavaju na čistinu da ih riješim lagano.

Počeo sam i F.I.S.T. Forged in the Shadow Torch. Sviđa mi se igra, imao sam je dugo na wishlist na PC-u ali ju nikad nisam kupio tako da mi je leglo što je stigla u Game Pass. Za sad mi je super, fina metroidvania. Jedino nisam očekivao ovako ozbiljan ton kad sam vidio likove. Ono likovi životinjice, miš, zeko, medo itd. i čak se na momente imaju izraze kao furtizen umjesto citizen ali ton je opet ozbiljan i mračan što nisam očekivao. Nisam daleko još odmakao, jednog bossa i par mini bosseva pobjedio za sad ali ono što sam do sad vidio mi se sviđa.

2 Likes

Svaka Čast za Elden. Kako stvari stoje, on će meni ostati nepredjen…

2 Likes

I meni očigledno, koliko god mi se igra i atmosfera sviđa, toliko mi je bilo mučno da se orjentišem, levelujem, tučem sa bossovima… Jednostavno igra iziskuje da joj se igrač posveti maksimalno, za šta jednostavno nemam vremena. Možda u neko drugo vreme. Druga opcija je bila da za svaku glupost konsultujem YT/Google, ali mi to nema nikakvu draž i opet bih izgubio tucu vremena i svakih 15min bih prekidao i tražio na netu gde dalje…

Inače završio sam Marvel’s Spiderman, super je igra, 8.5/10 ostalo mi da završim DLC, al to ću tek kad obrnem Stray, koji sam silom prilika morao da započnem, jer izlazi iz kataloga 18.7.

1 Like

Čekaj, ko izlazi iz kataloga, Stray ili Miles Morales?

Stray izlazi.

1 Like