Šta trenutno igrate? 2017

Onaj stit qween, posle te taj stit hiluje kad te udare bez njega ne znam kako bih prelazio.

Ja igram na najveceoj dostupnoj tezini,ima jedna veca ali je zakljucana na prvom prelazenju, i igra mi je bila teska do nekog 12-13 levela.Nakon toga mozda cak i prelaka jer sam zaboravio kada sam poslednji put umro.

U pocetku gledas da imas hrane i napitaka, kao i one alate za popravljanje itema.Za neke protivnike koji te malo vise muce pogledas bestary sta je kome slaba tacka i slicno.

Ima skill da se stavi ukoliko imas Blood and Wine, da kad pojedeš bilo šta 20 minuta ti se regeneriše vitality… E to je tek op, i milina za death march.
Dokle si ti stigao Davide?

I ja sam stavio taj skill za 20 min regeneraciju xD.

Presao sam kvest gde otkrivam ko je onaj grozni patuljak, trenutno sam 25 lvl i stao sam sa main kvestom i resavam sporedne, tresure huntove i kontracte.Otkrivam i upitnike, igram dosta polako jer uporedo igram jedno 4 igre :smiley:

1 Like

Upalio, odigrao sat vremena i uninstall!

2 Likes

Banuj se Nešo :frowning:

3 Likes

Nešo, sad će te siluju! Ima da vičeš “Jao lebe mekani, bolje da sam ćutao!”

4 Likes

Razlog ako smijem da znam

EDIT: Samo da se zahvalim onom ko mi je dao status Herbert The Pervert, da Bog da mu svaka dala :smiley: i da Bog da imao svaku konzolu i igru :stuck_out_tongue:

1 Like

Isto kao i sa Batman i Assassins Creed igrama - combat sistem!
Ne paše mi i mož’ ga mazati…

2 Likes

Dobro za AC shvatam ne pase svakom igra, ali Batman combat sistem, pa on je i proslavio igru

Mislim da ti je Akiris dao nadimak, al dzaba ga blagosiljas sada da mu svaka da, nije njemu sad do toga. Konzolu svaku da ima, to moze.
One stvari nece raditi sledecih 6 meseci do god dana!
hahahaha

3 Likes

Meh, mashujes ono dugme k’o da je G točka all day long…

1 Like

I mene je to odbilo na takvim igrama. Potrosim previse vremena na neko pravljenje oruzija, skupljanje zeceva, pecuraka i ljiljana sto kaze pleja. Smara to. Treba mi vise neka varijanta daj bre mac da ih sve isecem. Malo prostije, ides skupljas oruzije i cao. A ne sad ja tu nesto popravljam, pravim…
Sve neki mikromenadzment kao da igram sim city ili tako nesto.
Tu mi je Betmen mnogo bolji pa i Assassin

1 Like

Witcher je vise story driven rpg, gde je naglasak na priči i bogatim likovima kao i razvijanju Geralta i eksploaraciji. Tu se razlikuje od gore pomenutih igara.

Price ja obozavam. Koliko sam samo ocajnih igara odigrao zato sto mi se svidela prica.
Ali zasto moram da mirisem maslacak 7h dnevno da bih saznao 3min price. Ma vazi…

Plus svo to budzenje maceva i armora je opciono ako hoces.
Za prelazak igre je dovoljno da od ubijenih protivnika uzmes jaci mac i td.

Ali to je steta jer onda neces da naletis na ovako nesto ako zelis sve da zbrzas.
Famous rapist cvikeri :smiley:

Podsetnik članovima:

Na forumu je dozvoljeno jako puno toga ( Upotreba alkohola, i razno raznih psiho stimulansa. Kao i širok recnik reci koje nisu prikladne na drugim mestima.Takodje se tolerišu i gramatički ispadi i upadi. Svi žanrovi igara pa čak i japanština…
dozvoljeno je čak i pijanim članovima da pišu u tom stanju ( pleji pogotovo) i nikome se ništa neće uzeti za zlo.
Osim !!! Ukoliko se nekom omakne bilo kakav negativan komentar vezan za Witchera sankcije i kazne su ne zamislive molim vas suzdržite se loših komentara vezanih za ovu igru.

Posle admini moraju da banuju admine i da se briše pola foruma da bi se sanirale rasprave.

Witcher rasprave možemo da zovemo ženskim imenima kao Ameri uragana. Šteta je otprilike ista.

10 Likes

Hahahahaahahahahha to je too

Znaci koliko vidim igra vas je sve (vecinu) oduvala :smiley: , I will give it a chance.

Upravo pokrecem Witcher 3 , nadam se da ce mi se svidjeti :smiley:

3 Likes

Procitaj ovo značcće ti za priču i celokupan doživljaj…