Šta trenutno igrate? 2017

Sada mogu da nadjem drugu opsesiju :smiley: .

4 Likes

Cuphead platin, i dare you

2 Likes

Calm down , satan :joy:

Kada izadje za PS4 :slight_smile:

Infamous Second son. Sve o ovoj igri je rečeno,mogu samo da dodam da se slažem sa svakom rečenicom koju je profa napisao. I daemon. (Kad zatreba deaktivacija naloga,vikaj,daemone.)
Naravno odma’ evil,nemam vremena za “good guy” varijantu
I jedno pitanje:
(Postajem kralj edita,svrgnuću @predator -a sa trona)…
Ps app. Kada pokusam da skinem sa marketa “nije podrzano za vasu zemlju”. Kako ste vi skinuli?

Na kvarno :slight_smile: ja sam skinuo sa neta u apk varijanti. Ništa komplikovano, samo dozvoliš da se instalira program koji nije na google store i uradiš instalaciju.

To mi i bata Mare objasnio pa sam uspeo. Strasno.
A zašto ja moram da pravim prevaru da bi instalirao app? Šta sam ja, pirat iz kraja?

Oces da kazes da nisi?:joy:

1 Like

pirat iz kraja90031Pic10

2 Likes

Tomb Raider definitive edition
(Razmena sa Saudinom,nadam se da i ti uzivas u igri,drug)
Kad igras neki stariji hit koji su skoro svi vec odigrali i komentarisali,nema tu mnogo sta da se kaze.
Igra je vrh,graficki izuva,gameplay odlican…
(Ps app,kad biram “connect with ps4” samo vrti do besvesti… verovatno je do fona,koji je bio odlican. Pre 6 godina)
Vidim da su integrisane i voice kontrole…
Kaze na jednom mestu “ae sad reci show map . " šou map” sa pakistanskim naglaskom. Neće.
Inače “sad sve puca oko nas…k’o pod nogom leeed…” Očekivao da Lara uzvikne “crap”! Disapointed.

A vi? Slabo igrate igrice?
Tomb me oduševio,baš dobar naslov.
Mešavina Uncharteda i Far Cry-ja.
Ne znam dal smem to da izjavim u javnosti,al Tomb mi zabavniji od U4.
Ok. Sada možete da me uhapsite.

1 Like

Meni je taj deo TR daleko bolji od Rise of TR.
Dovoljno je reći da sam ga odigrao na X360, a potom i na PS4. Čak je i priča odlična.

A ja sam se opet zeznuo i uzeo Destiny 2. Nije mi bilo dovoljno što sam proveo onoliko vremena na D1, pa sam morao sebi i ovo da uradim. Deluje mi dosta bolje nego prvi deo, ali sve je već viđeno pa to kvari utisak. S’ druge strane, nemam ideju šta su mogli da izmene, pa da se drastično razlikuje. Stvarno je osećaj kao da je igra Destiny 1.5, a ne punokrvni nastavak.
Takodje priča mi nije nešto i što je najgore toliko loše su je sproveli u delo, da jednostavno nemam nikakvo saosećanje sa onim što se događa u igri. Ali zato je zadovoljstvo napucati fallen, red legion i ostalu gamad u glavu :slight_smile: Bojim se da je igra prekratka što se tiče SP, jer posle 5-6h igranja, već sam na LVL 12 i power je oko 120, a koliko sam video max je LVL20 i power 200. Nadam se da grešim, ali mi ne deluje tako. Ostaje posle MP, ali bojim se da igranje 4 na 4 mi nikako neće biti zanimljivo. Videćemo!

Jbg,destiny je valjda i orijentisan pretežno na mp… sp mu dođe kao tutorijal.
I zbog toga ću kupiti Destiny 2… nikad.

Picim Far Cry 4… vrh mi je igra…Igrao davno FC3 na starom X360 sad FC4 share drugar kupio ne znam ni kad i reko daj da probam. I bas mi se dopala. Cak smo sinoc u co-op igrali do 2h. Jedino sto je lose ne moze glavne misije zajedno ali zato napadati one tvrdjave i baze i one side misije :slight_smile: ma milina bozija.

Nekako mi promaklo -zaboravio sam skroz na FC5 . Evo gledam sad i vidim da moze sve u Co-op u FC5 cak i te glavne misije.

Uh, ako ti ovako kažeš, onda mora da je baš loše. Meni lično smeta dizajn nivoa, nekao su bezdušno napravljeni, nemam želju da dalje istražujem, a obožavam RPG. Samo za uporedbu, Zelda BOTW preko 50 sati i zašao sam u svaki čošak mape gde sam se do sada obreo, a nisam otvorio ni 50% mape. Horizon ista priča, gomila sati preko 20h, a još sam na istočnom delu mape jer čistim svaki mogući znak i zadatak koji je postavljen na mapu. Samo početni deo sam proveo 4h dok nisam zašao svuda i proverio svaki centimetar mape.

U D2 toga nema i nemam ni želju da probam da istražujem. Odigraću SP i probati MP, pa ako se pokaže kao promašaj. Biće samo doigravanje DLC-ova sa iznajmjenim nalogom.

Zeznuli su endgame. Popravice DLC.

I ja tako mislim. Tomb Raider mi je bio zabavniji od U4, kojem je, ko sto ponavljam pet puta, gameplay najslabija karika. Krecu od istih osnova, al TR je naslagao preko toga nekoliko dodatnih zackoljica oko traversala po nivoima i borbe s neprijateljima, dok je kod U4 “uperi nisan i pucaj” i dalje pocetak i kraj prakticno svakog encountera. Nesto kao mozes malo da se sunjas po poluotvorenim nivoima tu i tamo, al u sustini dosadno. A tek pentranje, joj.

3 Likes

Zato mi i stoji U4 sada , na chapter kada udju u ono cudo na madagaskaru i kada resavas onu debilnu zagonetku. Sve gusari pre 300 godina imali vremena za to ajd :confused: .

Cini mi se da bi oba nova Tomb Raidera mogao da predjam za dan-dva, pogotovo jer sam ih igrao na xbox360 :slight_smile: .

Lara mnogo plače.
Mala Elie bi mogla da joj objasni par stvari…
A ova crnkinja sto ulece u kadar i sve vreme glumi lidera… Šta si ti,SNS?

1 Like

Napokn sam malo odigrao the see of thieves, igra je iznenađujuće dobra. Definitivno treba probati, igranje bez ekipe treba odmah zaboraviti. Ako je neko mislio da je lako upravljati brodom, iznenadio bi se koliko faktora je uključeno, od smera vetra, pa do talasa. Svako ima svoj posao u igri i tu nema zajebancije. Ako nema nekoga da osmatra okruženje, lako se može desiti da naleti drugi broj i zbrise sve bez problema, ako si odu da traže blago, druga ekipa prosto uzme brod i odlazi, a ti se posle igraj sa kosturima na ostrvu. Ronjenje je opasnije nego što su oni pokušali da prikažu, ima još neprijatelja pored ajkula. Sve u svemu ako ovako nastave, biće super igra za zajebanciju sa ekipom, ali i solo istraživanje…