Šta trenutno igrate? 2017

Sinoc sa posla onako umoran reko hajde da sta odigram da se opustim i pustim PIKMIN 3 ljudi moji koliko je igra zarazna. :slight_smile:

Nakon dvadesetak sati zavrsio i drugi prelazak Nier Automata, sada je valjda zadnja kampanja i mogu da kompletiram pricu.
Drugi prelazak je gotovo identican prvom, ali ono malo razlika sto ih ima dosta produbljuju pricu.

E sad, posto vidim da se neprijatelji skaliraju zajedno sa igracem, nije mi jasno zasto na trecem prelasku toliki jaz izmedju igraca i npc-eva. Npr ja sam bio level 41, protivnici u ranhu od 50 do 60.

Polako prelazim Uncharted Nathan Drake collection, prvi deo sam presao i igra je neverovatna…iskreno ne znam zasto ranije nisam presao na PS…a ovo je tek jedan mali deo onoga sto sony nudi i vec me je oduvalo…dugo nisam odigrao ni jedan single player, jos od x360…nakon ove igre mi se odjednom samo SP igra…ne mogu da docekam ostatak uncharteda, tlou, horizon zero dawn itd…bice ovo lepa zima za gaming :smiley:
@iKaran Hvala jos jednom za nalog!

2 Likes

Bice ti jos bolji Uncharted 2 i 3. Btw dodane su jos dve igre na nalog, izmedju ostalog Left Behind DLC od TLoU.

1 Like

TLoU ne mogu skinuti, jel si samo DLC kupio preko tog naloga ili?

Samo DLC, on ti je standalone.

Presao Infamous Second Son igra je bas pure fun kao sto neko sa foruma napisa, najvise su mi se dopale poslednje misije koje su perverzija sto se mene tice, prica je sasvim okej. Ko nije odigrao neka odigra moze se jeftino naci… :slight_smile:

1 Like

Koliko ima do kraja nakon sto uzmea one adjeoske moci. Mene smorila jer sam ocistio skoro svu policiju i mnogo sati mi otislo na to.

Nema puno od tog dijela, mozes zavrsiti brzo

1 Like

Videcu u ovom prelasku da sakupim sve moguce trofeje da zli prelazak bude samo story.

Zato sam ja trenutno prekinuo sa svim novijim igrama(radi prokletog tv-a), a i Horizon nisam celi obrnuo, tako da cu ga verovatno ponovno ispocetka igrati u HDR-u. Veruj mi da me ta igra najvise zanima sa upaljenim HDR-om i 4K naravno, ma da u 4K sam vec igrao na “starom” TV-u.

Btw. trenutno se ne igra nista do prokletog ponedeljka…

Završih upravo Alan Wake, vrhunska igra, na trenutke sam se baš iscimao od straha, priča je vrlo interesantna, brzo te privuče, nemaš želju da staneš dok ne završiš epizodu. Remedy stvarno ume da napravi odličnu igru, razmišljam da dokupim i ona 2 DLC-a, ali to verovatno kasnije, sada da se vratim na Rise of Tomb Rider. Posle me čeka Witcher 3.
Što se tiče Alan Wake-a, od mene 9/10

Posto mi je pre nekog vremena @jahalang0112 pozajmio dlc Bloodborne, resio sam da napravim novog karaktera kako bih ga presao posto je na ng+++ jako tesko bilo.
Farmovao posle dugo vremena danas kod Margos wetnurse nekih sat i nesto, dobio 20 lvl-a i sada na lvl 80+ mogu da lepo tamanim one kreature u DLC. Dakle jurim platinu sada i na dlc. :slight_smile:

giphy (1)

Gotovo samo jos old hunters oruzja sutra da sakupim :slight_smile:

Čas prije ti odradi ovo. Ja je igram tri mjeseca i još nisam ni blizu kraja, a tek platine… Ne igram je svakodnevno naravno ali imam vjerovatno preko 50 h provedenih u igri.

Nadam se da to nije onaj hunter sa kojim sa pricao na vise mesta i kojeg sada nema. :open_mouth:

Upravo završio Little Nightmare.
Odličan naslov. Upečatljiva atmosfera.
Par poruka o ljudskom rodu,kraj baš dobar.
Kratka je igra al taman za one koji slabo imaju vremena za gaming,da pređu u slast.
(Jedan shocking moment pred kraj igre)

Treći prelaz (C ending) je sa A2 modelom i tek ovde saznaješ šta se tačno desilo, plus igra postaje dosta teža, ali opet ne preterano.Meni je ovo isto bilo malo čudno, ali imajući u vidu da je A2 borbeni model, a shvatićeš i koja mu je bila osnovna namena, onda to sve promeni stvari, pa ti i težina onda dodje nekako logična.Takodje misije su totalno drugačije u odnosu na prelazak A i B.

Videćeš kolika je razlika u prikazu, to jednostavno nije opsivo dok se prvi put ne vidi svojim očima. Posle toga ćeš hteti da gledaš sve sa uključenim HDR-om i u 4K. Meni se desila ista stvar i nisam se pokajao. Neke igre sam ponovo počeo u 4K sa HDR-om (Uncharted 4, Horizon ZD). Da ne pričam da je Neir Automata totalno drugačija igra po izgledu kada se upali HDR.