Sta sve posedujete od konzola?

:smiley: Imam i radi isto kao i prvog dana kad sam je dobio kao klinac… :smiley: Imam samo dve original igre za nju koje sam godinama prelazio. Virtua Fighter 2 i Sega Rally Chanpionship… :smiley:

PS2
PS3
PSP
Nintendo DS
Nintendo 3DS
Nintendo Wii
Xbox
PC(Duh!)

PS4
Xbox 360
Xbox One kada vam dodje u xbr shop bez Kinecta :lol:

Jel nema nikakvu mogucnost piraterije? Mislim prikaciti neki HDD ili cak rezanje CD-a?

Stvarno ne znam, konzola je jako retka pa mozda niko nije ni hteo da je hakuje, jer je Ps1 preovladavao, ali opet to je dosta stara konzola, pa ne verujem da je mnogo slozena za hakovanje. A za HDD ja mislim da definitivno nema. :slight_smile:

Nije uopste tesko hakovati saturn,tri zice na chipu koje se zaleme na plocu :tap:

Ja sam imao gomilu igara. Imao sam Black Fire, Baku Baku, Bug, Casper, Nights into dreams, Daytona USA, Myst, Pandemonium, Panzer Dragoon i još dosta drugih, da ne nabrajam sve sad. Najgore mi je bilo što nisam imao onaj kertridž za save game-ove, pa sam sve igre morao od početka da igram, uvek :smiley:

Na kraju, ja kupim svoj prvi PC i konzolu dam braći da se igraju, kontam, uživaće deca. Mesec dana kasnije sam bacio pokvarenu konzolu i gomilu ispravnih igara sa njom (niko nije imao tu konzolu u mom gradu, barem ja nisam znao da je još neko imao). :frowning: :frowning: :frowning:

Uglavnom, moje poštovanje za tebe!

eto ga razlog zasto ja apsolutno vise NIKOME, ali NIKOME ne dajem nista od svojih stvari, ne vezano sta je, jedan srafciger ne dam, jer sam imao dosta neprijatnih iskustva sa tim stvarima da vise ne verujem ni rodjenom bratu i sestri, ne dam i gotovo, jace je od mene. Eto tako dao bratu od tetke PS1 da igra na vikend, konzola vracena u kesu sve zivo umotano od kablova, gamepadovi kao da su pojedeni u pm, diskovi umazani i premazani necim… Dam isto tako obican kljuc za odvijanje necega dobijem sve izlizan kljuc koji vise ne moze da odvija nista. Dam HILTI busilicu, vrati mi se u delovima… more dovidjenja prijatno, ja da radim za drugog necu, ne kaze ni hvala niti e koliko treba da nadoknadim stetu, samo eto puklo jbg

Da znaš da sada i ja tako razmišljam, zaista. Jednostavno ne mogu da prežalim činjenicu da sam imao jednu konzolu koja je obeležila jednu eru mog detinjstva i da je sada nemam, ama ni papir, a što reče ti - neko je za to radio, neko se cimao, neko čuvao, neko čistio, neko pazio, lepo pakovao u kutije pred svaku školsku godinu. Sada nikome ništa ne dajem, posebno konzolu. Dođi da se izigramo, da se pocepamo, ama igraj sam, ali kod mene. A kada uzmem tuđe, čuvam. Ako oštetim, popravim ili kupim novo, nema tu druge opcije. Po meni, za “izvini” ta stvar ne može ponovo da se kupi, koliko god jeftina ona bila.

Evo ja sad kontam gde su moje konzole od ranije, imao sam NES, SNES, Gameboy (Segu Megu Drive sam igrao kod najboljeg druga preko puta moje kuce) i PS1, a sada pojmam nemam gde su one uopste, znam da sam neke davao i da su se neke kvarile, ali eto bila bi fora da sad posedujem to…ovako :/]

Pricam za konzole od ranije, za X360 i PS3 znam da sam prodao :smiley:

E da, jedina stvar koji imam od ranije je ovo i mislim da jos radi, Boze, koliko sam samo ovo igrao…

ma svaka cast i tebi i njemu, ja jednostavno to vise ne radim, princip je u pitanju, da se igra reze i slicno evo ti nosi je odmah… ali ovo je druga stvar, sta cu jace je od mene

Studiovpc isti ja, ali bukvalno. Ne bih mogao nekome da dam original ili konzolu nema sanse. Desavalo mi se ranije za psone ili ps2, dam nekom cd, a kad mi ga vrati u takvom je stanju da mi ga bolje nije ni vratio. Sa druge strane nikad ne trazim da pozajmim od nekoga nesto, sve sto mi treba potrudicu se da nabavim sam, ako ne uspijem jbg, sta sad. Ja inace mnogo volim da imam kutiju sa cd-om, tj fizicku kopiju igre, i sad da se desi da mi neko izlomi original ili ga ogrebe/isprlja, sta god, poludio bih :smiley:

Moje konzole i igre ne dam (pa cak ni djeci ih necu dati imam osjecaj hahah) ne bih imao srca da prodam neku konzolu sanse nema, uspomene su to. Pa evo i sada ponekad upalim ps one da odigram Medal of Honor ili nesto slicno.

same here, od reci do reci, iz razloga sto znam kroz sta sam prosao da bih to priustio, nije palo sa neba nikako… Ako nemam, potrudim se da nabavim ne uzimam od drugog

Drugaru ili prijatelju ne dati igru mi nikada nece biti jasno, ja sam pozajmio auto za more drugarima. Bolje bi se ja osecao da mi vrate izgrebanu igru nego da im nedam. Da ne mislite da vama pametujem samo izrazavam svoje mišljenje.

naravno sve ok, ti nemas problema sa time, ja imam, razliciti smo ljudi, nisam jedini znam, kao ni ti sa takvim misljenjem, tu ti je 50-50%.

Tako meni dosao jednom neki drug eto koga znam samo iz skole, nismo se nesto druzili ali tako, covek dosao kod mene kuci da mu pozajmim skuter da se malo vozika kroz grad, dok sam jos imao skuter, dovidjenja prijatelju bre… posle sam ga prodao i onako sam na***** sa sinusima, ali smelost nekih ljudi po tom pitanju prevazilazi granice normalnog :slight_smile:

Ok je dati iskoriscenu, odigranu igru, ili igru koju ne igras uopste ili u tom trenutku…ali novu u celofanu, koju jos ti nisi otvorio pa bas i ne ide…

Znaci Vlado, kada dodjem kod tebe da se igramo moram da ponesem higijenske rukavice za joy :stuck_out_tongue: :smiley: Ako zaboravim, onda cemo se igrati na kinectu :smiley:

Taj koji odbije Akirisa i zivi da nama isprica, njega bih se pazio… :smiley:

E’o jedna izreka :

“Tudja ruka ne cese svraba” - razmislite malo o tome.

Moj post se ne odnosi direktno na Vladu ili bilo koga drugog sa foruma.
Sada ispada da je celofan bitniji od igre u njemu (prekanator znam sta si mislio da kažeš ali nisam mogao da odolim [emoji6]). Jbg drugačije razmišljam od izgleda većine sa foruma