Sta sve posedujete od konzola?

samo xbox 360, kada sam kupio konzolu leta 2009 presudila je stavka o pirateriji,mada sam sony fan,i evo već je šesta godina,konzola se nikad nije kvarila i baš sam se naigrao dosta naslova,cela kolekcija od preko 250 naslova,kad hoću da odigram nešto po 5 minuta se lomim oko naslova koji da pustim…i da,ovakva konzola se jednostavno ne prodaje…

E to ja pricam, ne prodajem bre nijednu :wink:

Od last gen-a sam sve prodao jer ih nisam palio duže vreme, skupljale mi prašinu, tako da sam glasao samo za PS4 koji imam, a planiram (kao) da možda uzmem Vita-u mada iskreno ne znam koliko mi je to pametna investicija s obzirom na igrice, jer koliko sam skontao i nema baš bog zna kakvih naslova (sem par vrednih)…

isto sam i ja uradio :slight_smile:
Jednostavno kupe prasinu , necu ih igrati sigurno skoro , a nemam ni zelju :slight_smile:

Ne nego sam mislio drze se pod ruku hehehhe sa po jednim glasom, malo mi ih zao sada, mada ima jos ljudi koji nisu glasali

Na Tapatalku sam, mucno mi da se dovucem do kompa da glasam, ali izgleda cu morati da ne bi nastala opsta tuga :stuck_out_tongue: :smiley:

Sent from my phone

Tako je :slight_smile: power to the people :smiley:

Ja kao kolekcionar gomile stvari na kraju ipak prodam stare konzole na kojima odigram sve što me zanima. Tako sam prodao PS1, PS2, PSP i XBOX.

Xbox360 sam nabavio 2008 godine a ono što je presudilo je ekskluziva Ninja Gaiden 2 igre (zbog iste igre sam nabavio i Xbox) kao i naravno piraterija.

PS3 sam nabavio par mjeseci kasnije jer sam znao da će biti dobrih ekskluziva.

PSVitu sam nabavio prošle godine zbog posla (radim kao čuvar) a prevagnulo je što sam sa drugarom od početka na Plusu pa se nakupilo igara za Vitu.

Volio bih i da od ove generacije imam obe konzole ali ipak mislim da ću uzeti samo PS4.

Evo…sad smo duplo jaci od Wii U-a :smiley:

you have my respect sir

PS1
PS2
PS3
PSP
Super Nintendo
Sega Mega Drive 2
Xbox 360

Xbox 360
Iako sam glasao za 3 konzole ( x360, ps1 i ps2), jednostavno sam morao. Toliko provedenog vremena na te dve konzole. Izvinjavam se, znam da je tema sta POSEDUJETE, a ne posedovali i slicno.

Favorit definitvno ps1.

Odlucio sam se za x360, jer sam kupio novu konzolu za te pare, a ps3 sam mogao samo polovan da nadjem, a nekako vise volim kad je stvar nova. Otvarana je konzola samo da bi je studiovpc cipovao, ali to se ne racuna :).

Xbox 360, PS1, PS2, PS Vita to je za sada ali planiram i PS3 ali otom potom. Sobzirom da imam PS1 i PS2 u savrsenom stanju sljakaju kao leptiri, tako da bi i PS3 upotpunio kolekciju PS4 nemam u planu jos, ali na Xbox-u se najvise igramo brat i ja, Vita dosta slabije vise je koristim kao telefon nego kao konzolu, a i igre su isuvise skupe najveca i po meni jedina mana Vite. Za dalje cemo videti :smiley:

Ćao svima

Sega Mega Drive
NES
SNES
N64
GameBoy Color
Game Boy Advance SP
DSi XL
3DS
Wii U
PS2
PS3
PS4
PS Vita
PSP
Original Xbox
Xbox One u septembru :slight_smile:

^
Svaka cast :tap: okaci neku slicicu da vidimo kako to izgleda sve :slight_smile:

Pa i ja da se “pohvalim” :smiley: Ja imam:

Xbox360

Ps2 - mada mu laser ne radi jer su se mnoga moja braca igrala majstora bez mog znanja… -.-

Sega Saturn :smiley:

Imaš Segu Saturn? Aaaaaaaaaaaaaaaaa kako ti zavidim sad! :smiley:

ohoohooohoooo kako se menjaju rezultati cim ima vise glasova :slight_smile:

Pratim sada najvise Next Gen trku, vrlo zanimljivi rezultati…

Amiga 1200 + Cf kartica + hdd ;-))
Sve dela !
X 360

Commodore 64

Game boy

Xbox 360

PSP

PS Vita

Edit: Zaboravih Segu MD2… :slight_smile:

Sent from my Nokia 3310 using golub pismonoša.