Sta sve posedujete od konzola?

Svrha ove teme nece biti rasprava ciji je veci, broj konzola mislim :P, kao i to koja je bolja i tako dalje, nego eto cisto da vidimo ko sta poseduje od konzola…

Nije lose napisati, zasto ste se odlucili na izbor vise konzola ili manje, sve zavisi, i naravno koja vam je favorit…

Izbor je visetruke prirode, sto znaci da ako imate 360, ps3 i wii npr, mozete a i trebate izabrati sva tri…

eto pa da krenemo…

EDIT:

Za one koji gledaju preko Taptalk-a, predjite na full verziju foruma, postoji i anketa za glasanje, preglednije je i lakse tako da se vidi sve.

Hvala

PS1, PS3, PS4, PSP, Wii, Xbox 360 x 2, Sega Genesis… Najomiljenija PS3 :slight_smile: Mada i Genesis je u istom kosu :smiley:

pa glasaj sinko :slight_smile: ima anketa hehehe, vidim da nisi :slight_smile:

evo ja glasao ali i da napisem

PS1
PS2 nisam glasao jer ga vise nemam, imao sam
PS3
PS4 od skoro, yeah, jos ga nisam ni upalio kako treba, samo update odradjen
360
Gameboy :stuck_out_tongue: hehehe koji ne znam gde je, ali tu je negde po kuci…

Omiljena za sada moram da kazem 50% 360 - 50% PS3, jbg multiplatform na 360 i njene excluzive, koje bas malo ima, a sve one exclusivne za PS3 naravno na njemu, PS4 ne mogu jos da kategorisem jer ne igram nista jos na njemu… bleji u prazno do daljnjeg :stuck_out_tongue:

Pa ja napisao post pre tvog poll-a :smiley: Spor si Vlado :smiley:

nisam ja spor nego kada se otvara tema, prvo ide tema a poll se naknado pravi, glupavi VB hehheheh

bitno da ima sada sve, a evo i ja napisao moje misljenje gore

Juuu koja sramotaaaaa, jedino sto imam je PC ali to nije konzola pa sam stavio to u sekciju “Ostalo”. :slight_smile: Do pre nekoliko meseci sam imao Xbox 360, pre toga PS2 a pre toga SNES, SEGU Dreamcast i jos dosta stvarcica koje vise, nazalost, nemam.

Niko da kaze da ima XBOX ONE i WII U

A Sega Mega? A Commodore 64? :smiley: PS1 mi je spakovan, PS2 je trenutno prikljucen jer sam prodao X360. Uglavnom igram sve stare hitove, GTA: SA, GoW, Gran Turismo 4 trebam da skinem, MGS3, i vise uzivam nego sto sam na xbox-u. Uvek se cimao oko rezanja, skidanja, otpakivanja, prebacivanja, pre toga svega oko pretplate za live… ma ovde samo narezi na dvd-r i pici :smiley: Jedino sto mi nedostaje jeste 720p rezolucija sa xbox-a. Kakvog je kvaliteta i duzine GoW2 komotno mogu da se pretvaram da igram ps3 ex :stuck_out_tongue: A Xbox 360 je kupljen jos polovinom 2009. jer tad koliko se secam nije bila piraterija za PS3. A i bio sam mlad, neiskusan sto se tice tehnike, sve mi se isto hvatalo.

ps1,2 nes snes n64 gamecube xbox x360

Xbox 360 Treba glasati za konzolu koju sada trenutno imamo i koju koristimo a ne nesto sto je nekada bilo

OK, ajde redom :slight_smile:

Xbox 360
PS3
PSP
Nintendo DS
Nintendo DSi
Nintendo GameCube
Nintendo GBA x 2
Imao sam i PS2, ali više ne.

Biće još :smiley: I da, na svima igram :smiley: Backlog je i dalje enorman, ali opada :smiley:

fuck yeah nasao sam kako izgleda, zaboravio sam na igru totalno, i dan danas znam napamet celu muziku iz igre :smiley:

samo x360, jedna konzola mi je sasvim dovoljna i opet ne stizem pola stvari da odigram. Cim predjem sve sta sam naumio, prodajem je i kupujem neku od next gen konzola(jos se nisam opredjelio koja ce to biti)

lepo bi bilo da glasate u ovom poll-u, posto vidim da vecina vas samo pise ovde a ne glasa :smiley:

nekako je preglednije odmah

pa di ga je djole sent from my “insert device name here” using Tapatalk potpis, di ga je micko?!?!?

Ja sam pre Xbox360 konzole jedino imao Sega Saturn konzolu. Pih što je to bila dobra zabava. Igrao kod braće i drugara igre na Super Nintendo-u, Sega Mega konzoli, a dugo sam i visio po internet/gaming igraonama :smiley:

PS3 uzeo zbog ekskluziva, nisam zazalio. Jos mi je prekidacina sto konzola pokrece igre sa HDD-a, pa se vise ne cimam oko rezanja diskova.
U skorijoj buducnosti u planu je kupovina Xbox One-a, Boze zdravlja.

verovatno je stiklirao None :smiley:

posedujem 360,ps3,ps4 i vitu mada sam imao ponudu da uzmem i xbox one,ali mi stvarno nije trebao niti bi igrao nesto na njemu za sada…

PS1 upakovan
PS3
Nintendo 3DS
Nintendo DS Lite
Glasacu malo kasnije veceras…

interesantna pojava je broj ljudi koji ima PS4 konzolu, % je u porastu, cak i vise nego PS3 heeehh

One i Wii U se drze, nego dobro nisu svi glasali jos uvek, treba videti sliku posle jedno nedelju dana

Imam

PS3

XBOX 360

PSP

:smiley: