Sony: "Što da ne" pokazati PS4 pre Microsoft-a? "Ponosni smo na ono što imamo!"

forum se zove xboxrepublika znaci vecina ljudi su ovde fanboy-evi i dosli su zbog xbox-a i vecina ce reci da je bolji xbox od PS-a tako je i gotovo.PS je PS i uvek ce biti sto se mene tice a psn kolko god bio losiji od live-a on je FREE i to mi je najbitnije i za mene je bolji

To je ono sto je cudno kod tebe… Neko ko se bori da nista ne plati, placa Xbox Live… Uvek izbegavas da kazes zasto ne predjes na PS3?

Zavoleo sam nekako xbox iako je po meni bolji ps3 ali ne mogu da se odvojim od xbox-a :slight_smile: a i DZOJ je bolji na xbox-u

Ah, bice ovo duuuga godina.

Zvanican stav foruma je da ne podrzava ni jednog proizvodjaca konzola a ime nam je samo zvucalo jako kul.

Zamolio bih sve da malo smire strasti. Nemamo nista protiv diskusije, ali se necemo libiti ni zutih kartona ako bude niskih startova, prekomerne upotrebe ad hominema ili naprosto nicim izazvanih izliva besa i ludila.

Hvala na razumevanju.

Nece, uskoro ce svi da se presele u LIVE Matchmaking, cim izadje GOWJ…

E, setio sam se zasto su PS korisnici uzbudjeni… Pa sada ce moci da pisu poruke ljudima koji ne igraju istu igru… A, svaka cast za inovaciju, i zelim vam da se brzo naviknete na igranje igara i pisanje poruka… :stuck_out_tongue:

Da, samo mi je to jos falilo - nakon sto me pocisti boss 20-ti put za redom, da dobijem poruku “haha, you suck, noob”.

Na ljude se tesko navikavam.

Ajde stvarno smirite, strasti a pogotovo fanboyevizam.

@Playstation4

ako si napravio account samo da bi mogao da trolujes ovde po forumu, neces bas dugo da trajes. Ovde ces uvek naci nekog koji ce da ti protivreci, ipak je ovo xbox forum prvenstveno. iako ima clanova kojima su obe konzole podjednako dobre, ima dosta clanova kojima je xbox sve a PS mrze iz dna duse. ako je poenta tvoje registracije na forumu da izazivas upravo takve ljude, dobices insta ban. Imas forum PSrepublika, tamo ce 100% svi deliti tvoje misljenje + mozes da ogovaras ovaj forum do mile volje.

@ Milan89SD

Gold member si a ponasas ko oni najgori klinci na ign sajtovima sto vise u koment sekcijama i prave fanboy ratove. Smiri malo strasti, ok?

MIlan se nece smiriti dok neizadje GoWJ :smiley:

Molimo korisnike koji igraju CS da ne pisu provokativne komentare… :stuck_out_tongue:

Ko kaze da necemo igrati nove Gears-e … )

Prestao sam da ucestvujem u ovakvim raspravama kada sam skapirao da sa svojih 30 godina sedim pred monitorom besan kao ris sa zeljom da roknem monitor samo zato sto se moje misljenje ne slaze sa tudjim i obrnuto

Mislim da je to onaj epiphany o kome je Jonathan Blow govorio na konferenciji!

Zbog ovih fanboj ratova mi se dize kosa na glavi a pogotovu kada procitam ovakve postove…

Dakle ako ste dosli samo da trolujete ajde barem nesto inteligentnije i neke argumente jel na ovaj nacin stvarno necete dugo poziveti ovde…A ja cu te prvi banovati i to u slast :D…

Bila je sasvim OK prezentacija … bez obzira na mišljenja pojedinaca …

Čekamo E3 za još detalja …

:lol:PS4 Announcement - Abridged Version - YouTube:lol:

Imam i jtagovanu xbox konzolu,doduse samo jasper ali odradjuje posao i on kao i slimovi :slight_smile:
Preesao sam GOWJ pre dva dana :slight_smile:

Zasto bi neko uopste pravio nalog zbog takvih stvari?

Pazi ja sam napisao:Sony ima bolje igre i grafiku
To je moje misljenje,nevidim nikakav ekvivalentan razlog da me neko banuje zbog tog argumenta?
Druga stvar u vezi moje registracije kao ps4?Registrovao sam se zbog sebe a ne zbog nekog kompleksasa kojem smeta moj nikname,ako uopste nekome to smeta a ako mu zaista smeta t onda nije normalan covek.
Mislim,zar ne moze da se registruje covek onako kako mu odgovara?Procitao sam pravila foruma i nigde nisam video da pise da je to zabranjeno?
Prvenstveno sam registrovan ovde zato sto imam i xbox koji nazalost nema live jer mu je uradjen jtag.

Evo jedno pitanje za koje bi zeleo jedan normalan odgovor,nararvno ako je to moguce sa vase strane.
Kako moze da se uploaduje stanje achivmenta na jtagovanoj konzoli, netreba i live ali bi zeleo da uploadujem neke acivmente koje sam osvojio :slight_smile:
Dal moze da se izvadi hdd i prebaci u drugu konzolu ako imam jasper sa prenosivim hard diskom?
Hvala lepo :sun:

Ako si procitao pravila onda bi trebao da znas da takva pitana ne mozes da postavljas ovde vec napravi svoj tred sa problemom koji te muci i mozda ti neko odgovori.Ne radi se o kompleksu da nekome smeta tvoj nick radi se o tome da ti imas kompleks cim si imao potrebu da se tako nazoves to je tako ocigledno.

Sto se tice tvoje izjave,namera da trolujes je ocigledna jer 90% igara koje izlaze izgledaju bolje na box-u e a koja konzola ima bolje igre to je vec stvar ukusa.

Ja sam na dosta ozbiljnijim forumima pod ovim nicknameom,odnosno na svakom na kojem sam registrovan :slight_smile:
Dobro otvoricu posebnu temu u vezi mog pitanja,nije mi tesko da to uradim iako neverujem da cu dobiti odgovor posto vidim da ste neprijateljski raspolozeni prema novajlijama.

Čovjek hoće da kaže da ovaj nick koristi već desetak godina i da ne vidi u čemu je problem, a ne vidim ni ja, stoga uživaj u forumu, neće te niko dirati bez razloga, kao što ni ti nećeš započinjati rasprave bez razloga, uvjeren sam. Pozdrav.

Ima 10 godina nick playstation4?

Covek je vizionar :smiley: