Sony: "Što da ne" pokazati PS4 pre Microsoft-a? "Ponosni smo na ono što imamo!"

Nisam ti ja brat :slight_smile: niti drug, niti zemljak niti ništa slično ili različito. Tako da ne oslovljavaj me tako, osećam se uvređeno.

Hvala bogu pa nisam u krugovima gde su ljudi kao ti. Pu pu.

Bitch please!

Meni jos radi PS1 iz '97. :slight_smile:

Prvi deo posta je iz onih memea, nisam mislio da vredjam. Samo se salim malo

Svi odusevljeni?Na osnovu cega?
Mozda su odusevljeni dzojstikom.

Molim te izvadi nos iz te rupe u kojoj se nalaziš i pogledaj malo po netu impresije.

Učini svima nama uslugu.

Hvala.

EDIT: Biće urnebesno smešno kada MS ne pokaže konzolu nego isto samo gamepad i fura kinekt na celom event-u ali ne, vi ćete svršavati ovde po forumu i po vašim tastaturama jer će to biti “NOVI XBOX” :smiley:

Mi liked ps4 presentaciju. Doduse mislio sam da vidim samu konzolu, ali… nema veze. E sad cekamo da i MS prikaze svoje, pa da leti perje. Odnosno varnice. MS ce da prikaze novi halo i novi geras i novu forzu. Sve je novo.

Do tad, odo da zavrsim tumb rider 2 koji sam poceo pre deset dana. :slight_smile:

Kako mozemo da govorimo o necemu sto nismo videli? Ajde da govorimo kao “odrasli ljudi”… Pokazali su par koncepta, koju su super zamisljeni, ali veci deo sveta nece imati takav net da to koristi(bar u narednih par godina). Pokazali kontroler koji smo vec videli na IGN-u… Pokazali par igara, od kojih vecina nije imala Live demo nego su imali trailer, a jedan je bio star skoro 2 godine… Grafika na igrama je odlicna, Drive Club nista posebno nisu pokazali… E sada, sama konzola nije pokazana… Treba pricati o necemu sto nismo videli… Hardcore igraci, pola sa te liste su bili PS3 korisnici i u to sam 100% siguran… Lista koju si postavio Developera 80% ako ne i vise ce raditi za obe konzole…

Neće prikazati ništa od toga jer su sve igre izašle sada ili pre par meseci. Za 360 launch nije bio ni jedan naslov od gore pomenutih, tako da neće ni sada, nisu ludi da izbace 2 dela najvećih franšiza u roku od godinu dana. Pljuvanje po korisnicima, to bi onda to značilo.

PS3 je jaci. Jeste…ali sve multiplatformske igre rade BOLJE na xboxu.

Cekaj bre malo… Ti gledas u buducnost ili sta? MS za sada cuti, pa za PS4 nismo znali nista o igrama pre ovoga… Remedy Entertainment je povecao svoj tim ljudi, zaposlili su dosta ljud, sto moze biti zanimljivo… Ako bi Alan Wake 2 recimo izasao kao JEDINI launch naslov, ja bih ga kupio, pa makar mi to bila jedina igra u prvih god dana… A po kvalitetu, PS nema naslov koji ce da bude javci od Alan Wakea…

Neodoljivo me podsecas na jednog clana koji je permanentno banovan… ali dobro PS3 je bolja konzola…ako je xbox imao 10 % udela u trzistu… xbox 360 oko 50%… da ne pomisljam sta ce biti sledece… (nemoj mi samo sada wii spominjati)

Pozdrav, Brate :wink: (jer si ti poceo sa BRATOM)

Ti iznad mene, ako sam rekao “brate” ne znači da se tebi obraćam, bože ne daj… Nego sam rekao iz fazona “brate kako ljudi ne znaju, kako ljudi troluju, kako ljudi lupaju, kako su ljudi neinformisani i ne naučeni”. Kotaš sada?

@Milan
Ne znam da li si video, ali KZ jeste bio live demo :slight_smile: dan posle toga je prikazano u Jimmy Fallon show-u :slight_smile:

A sta znaci javci?
Mislio si verovatno na jaci zar ne?
Pazi ovako:jaci naslov ne znaci i bolji i kvalitetniji,realno ako tako gledas po alan wejku xbox360 onda nema nista ?
Alan wake je koliko znam izasao i za pc?
Xbox360 ima bolji kontroler od ps3 to im priznajem pogotovo zbog trigera(osim krstica koji je katastrofalan) sve ostalo je na strani sonija.
osim gearsa,haloa i forze ne mogu se setiti postene exkluzive za konzolu?
Multiplatform je bolje optimizovan na 360 to stoji ali razlika nije strasna a sve i da jeste,takodje necu kupiti ps3 zbog nekog hitmena ili sta ja znam u ovom tvom primeru far cry3 nego zbog exkluzivnih igara koje xbox nikada nece imati :slight_smile:

Obe konzole su dobre! Moja prva konzola je bila PS2 (do tada sam bio “PC only”) i kupio sam je prvenstveno zbog “console only” naslova! O PS2 sve najbolje! Odigrao sam najbolje naslove koje je ova konzola iznela i mislim da uspeh OVE konzole Sony nikada neće dostići! Pre dve godine sam prodao PS2 sa gomilom piratskih diskova i 2 gamepada (koja su posle 3 godine iživljavanja moje ekipe radila kao sat) i dodao još par hiljada i kupio XBox360. Eto, i o Microsoft-ovom pulenu imam samo reči hvale! Nisam probao PS3, ali sam siguran da je i ova konzola ispunila očekivanja. Obe konzole imaju gomilu prednosti i mana, ali kada se sve sabere…rezultat je izjednačen! Ja ne gledam ko je ovde koliko zaradio i ko je u minusu, a ko u plusu. Samo pravim paralelu između dva sistema, koja imaju svoje kupce i uvek će ih i imati. Realno, mene boli ***** ko će od Vas sa foruma koju Next Gen konzolu kupiti i šta misli o “protivničkom” taboru! Ćutite i igrajte se! Ja znam da ću tako uraditi, za koju god varijantu se odlučio.
ps. sve zavisi od podložnosti pirateriji naravno… budimo realni, živimo u Srbiji!:happy
cheers:beer:

A, tu sma te cekao… Jeste da SONY ima ekskluzive, ali vecina njih je samo kopija nekih ideja koje posoje vec godinama… uncharted, nije revolucija nego kopija tomb raider i indiana jonesa, KZ nije revolucija… To sto promene pricu i likove ne znaci nista… Pa uncharted 3 nije doneo nista, cak i zagrizeni igraci su rekli da su odigrali igru cisto da bih ispratili pricu, jedno te isto svaki put, penji se uz voz koji visi, pa uz ovo, pa ono… Koji je to kvalitet, koji ce SONY da lansira toliko da prosto svi ima da kazu ostale konzole su nula? Pa super mario je prodat u vise primerka od dela tih ekstremnih ekskluziva… A sam hitmen, je igra koja kada bih izasla kao ekskluziva za neku konzolu, napravila pravi bum te konzole…

Moja je bila “Terminator”, ako se neko u opste seca te konzole… :smiley:

Nije to Terminator, to je kineska verzija famicona prepakovana u kuciste koje je licilo na segu megu :slight_smile: Terminator je cybernetic organism (nemacki akcenat koriscen prilikom izgovaranja sajbernetik organizm) :slight_smile:

Ajd sad da cepidlacimo :smiley: Tako se zvalo, a sta je bilo nije uopste bitno. Bilo je Dandy, Terminator, Komputer i ko zna kolko imena za istu stvar, a vecina zna na sta se misli.

A za slučaj da neko ne zna:

cim se famozni Wahad vratio odma krenula rasprava :wink:

Na kutiji je pisalo TERMINATOR…


A i na konzoli :stuck_out_tongue:

Nararvno da je uncarted klon svega postojeceg u tim naslovima koje si nabrojao i lansirano kao jedna najbolja igra u kompletu,nazalost to moze samo sonijev tim da uradi dok microsoftov samo iskopira bazu.
Nemam nameru da se nastavljam sa tobom,vidim da si zapeo za to da sony nema nista ok to je tvoje misljenje,misljenje je kao dupe svako ga ima,jednostavno ne zelim da se raspravljam sa nekim ko nije istomisljenik.
Meni je sony bolji tebi ms,ja necu placati playstation network da bi mogao da igram online ti moras da placas live ako oces online i svima lepo :slight_smile:
Inace nisam cuo za teerminatora kao konzolu ali kao klon famikona ili nesa sam cuo za terminator :slight_smile:
Moja prva konzola Commodore 64 iz1982 mada sam ga ja pribavio tek 1984 :frowning:
Izvini ako sam te uvredio stvarno mi to nije bila namera.

nemoj da se hvatas samo za taj Network,ti ne placas psn ali nemas sta ni da igras[ne ukljucujem tu fifu,cod i bf3],ocajan je i tu ti mozes do sutra da mi pises dzabe kada igram na tom istom psn-u mnogo vise nego ti dok sam live zamenio rgh-om jos poodavno i znam o cemu pricam.Za live nema sta da se kaze,gears-i i halo se vise igraju nego 80% igara sa psn-a tako da za**** si se sto si to i spominjao.

nemam nista protiv tebe buduci da te i ne znam,ali je malo glupo da se upustas u raspravu kao novi clan i to pod nikom playstation4,ja to shvatam kao provokaciju ali dobro…