Sony: "Što da ne" pokazati PS4 pre Microsoft-a? "Ponosni smo na ono što imamo!"

Nastavlja se PS4 showtime, te izjave iskaču sa svih strana.

Sony Worldwide Studios VP Michael Denny has described why Sony chose to announce its next-generation console ahead of Microsoft, telling VideoGamer.com that “the timing’s right” to reveal PlayStation 4.

"We just felt the timing’s right in that the current generation, we’re 6 or 7 years or so in now, there’s been speculation it’s coming," said Denny. "So we’re excited by what we’ve got in the year ahead.

He continued: “As for going first, why not? We’re proud of what we’ve got, we’re proud of the system we’ve got. It’s always going to be about the content and we feel we’ve got that coming in droves.

Sony revealed some of that content last night, lifting the lid on a next-generation version of Killzone, as well as a new next-gen racer from Evolution Studios.

“We thought it was right to share that with people,” Denny continued, adding that the PlayStation 4’s architecture removes “any technical shackles that developers had in the past” to allow for “unbridled creative freedom”.

“We went to the development community and asked their views as well,” said Denny, “[and] worked hand-in-hand with hardware and software system engineers to build an informed architecture that we believe takes off any technical shackles that developers had in the past, and now there’s unbridled creative freedom.”

izvor

Cekaj, u cemu su oni prvi? Mozda u najavi da ce jednog dana da prodaju ps4. I MS je mogao pre 6 meseci da napravi onakvu budalastinu kao oni sinoc i da lupetaju nesto o fejsu i twiteru i da pokazu neki knock i eventualno da pokazu dzojped.

Sve je to OK samo da Sony ne napravi gresku kao MS s prvim izdanjima X360!? I MS je izasao prvi pa napravio ogroman sebi problem s RROD-om. Kako ce Sony to odraditi ostaje da vidimo

Istorija ima cudnu naviku da se ponavlja…

Sony nece imati problema sa rodom ipak je sony sony :slight_smile:

“budalaštinu”, “lupetaju”

Bože… Kakve se ovde reči koriste sve.

Tako je Sony ima problem sa ylod-om.

ne znan što je konferencija bila budalaština. najavili još igara, vizuelno odličnih, ko zna ša će još da pakuju u narednim periodima. čemu mržnja?

Nisu rekli nista zbog cega su ljudi i gledali konferenciju i samo su dve igre nesto valjale koje su predstavili a da ih nismo videli ranije…u principu 90% vremena su pricali o tome kako su gameri socijalni i o samom brendu PS kroz istoriju…

Pa ja ne znam ko je verovao da ce sve da predstave sad. Ima vecih konvencija za koje moraju da ostave ono najbolje, i moraju da odgovore na svaki MS-ov potez svojim, da se ne bi stvorilo nesto kao sada, tj da svi pricaju o ovome.
Iskreno, ja sam mislio da ce mozda malo vise reci, ali i ovo je sasvim dovoljno, zasto da ne, kad su sigurni u to sto imaju.
Mislim ne znam sto se tolika buka i svadje dizu, oni su samo predstavljali sta moze, niko nije od njih rekao da ce ga sutra izbaciti. Izbacice ga kad srede sve, a naravno, niko nije siguran i posle testiranja kako ce se to pokazati u siroj upotrebi.

Nece, samo se seti cuvene generacije od 60 GB… Ona je se bas proslavila svojom pouzdanoscu…

Edit: Ako ipak imas dovoljno godina da se ne secas, problem je bio YLOD… Isti k… Kao kod Xbox-a… CPU dosadila pozicija pa je odlucio da se odlepi… :stuck_out_tongue:

Nemoj tako, moj je jos ziv :slight_smile: Doduse cuje se ko fen, ali evo doziveo je 6 god.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

Odmah ga posalji u muzej… :smiley:

Stavio sam mu veci disk, mozda ga je to spasilo :smiley:

Da ne ureknem, poprilicno se umara na crysis-u 3.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

Sony ima bolje igre i grafiku :slight_smile:

Svet je lep kada sanjamo. :wink:

50% jaci ps3 od xbox360

Far Cry 3: Xbox 360 vs. PS3 Like-For-Like Frame-Rate Analysis - YouTube

My god…

Pitam se da li može X360 da pokrene Beyond, ili Uncharted, ili Killzone. A da, isto tako, što nisi postavio upoređenje Aliens CM ili Hitman Absolution :D? Ili Crysis 3 xD?

Vidim da znaš :slight_smile:

EDIT: Molim vas, samo malo otvorite oči, glupo je samo slepo pratiti jedan brend/firmu/marku, to je nešto najgore šta čoveku može da se desi. Glavu gore i svet će svima biti lepši.

nema problema.

Hitman: Absolution Xbox 360/PS3 Gameplay Frame-Rate Tests - YouTube

opet kazem 50% jaci

Inace igram crysis 3 na PS-u i ne odusevljava FR, ne znam kako je na xbox-u.

Jeste :slight_smile: bravo za tebe!

KUDOS!!!

Brate…

Ovo je forum sa ubedljivo najgorom poopulacijom fanboyeva EVER. Ne verujem kakvi ljudi postoje, čak ni na razmeni igara nisu ovakvi ljudi (deca).

Inače, zanimljivo je što je IGN uradio anketu na twitter-u pitao xbox hardcore fanove šta misle o PS4, ni jedan ništa loše, svi oduševljeni, kulturni ljudi, a ne ovde… Srbi znaju najbolje.

Brate, idi gde je kulturan svet, sta ces ovde sa decom.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2