Sony podiže cene PS5 konzola - Disk 549€ / Digital 449€

2 Likes

Wow. Didnt see this coming :joy:

1 Like

vracamo se na 1300e :smiley:

5 Likes

Sad će odmah korekcija cene u Game Centar. EKŠN PS5 + 3 igre za samo 119.999,00 dinara :smiley:

5 Likes

Naravno da US neće dirati, ali zato svi ostali regioni - može.

2 Likes

U paralelnoj XBR forum realnosti: sacekajte jos malo, ovako je uvek na pocetku nestasica, to je normalno.

1 Like

this didn’t age well

1 Like

Plus, koja li će tek cena biti za PSVR2?

Joe Biden

Inače, tek posle ovoga ne očekujem PSVR2 ispod 700$. Ostaće nish market zauvek nažalost.

1 Like

Dolar je sada sumanuto jak, tako da verovatno zbog toga nisu dirali cene tamo. Da jesu, medijski odjek bi bio daleko jači.

Zar nije i Oculus od nedavno poskupeo za $100? Uglavnom - VR niša zauvek.

1 Like

Pa nije bas realno da kosta kao PSVR1, skocile su cene svega, ali iskreno ne ocekujem ni 800-1000e raspon. Mislim da bi neki sweetspot bio 500-600e :slight_smile:

1 Like

Ps5 ia 549$ that is outrageous!!! Oh look a new iphone 14 pro only 1199$, time to switch from my dusty ol’ 13 pro.

Ludi svet

10 Likes

Pa i nije neko poskupljenje, više me brine što je jogurt 200 din :grinning:

10 Likes

A mleka nema :joy:

2 Likes

Vaistinu. :smiley:

Ne znam, baš bi bio big dick move da MS spusti cenu Series X za 50$.

1 Like

To za Black Friday.

2 Likes

Bakar je pre 2.5 godine skočio 100% u ceni. Tako da zahvalite koroni na ovome.

Uskoro će sve otići na gore sa cenama, pitanje je samo gde je granica kada će ljudi prestati da kupuju stvari, odnosno gde im je preskupo.

Ja sam namerno prestao da kupujem mnoge stvari jer je cena izašla iz realnih okvira, pa neka bacaju proizvode u dunav ili neka vlada koriguje iste. Zabole me, mogu da ih kupim, ali IZ PRINCIPA NEĆU!!!

7 Likes

Za 13 Pro Max u Apple-u dobiješ $650, tako da te 14 Pro Max izadje $550. Ako platim Apple karticom, skinu još 5% sa cene.

Da, US only. Nije to merodavno za nas ovde. Više pije vodu Akirisova priča :smiley: