Sony otkriva novi PlayStation Store

[SIZE=6]Novi dizajn PlayStation Store-a[/SIZE]

Da li se neko seća priče od pre mesec dana da PlayStation Store dobija novi izgled? Niko?! Pa ipak, taj rumor je bio tačan i Sony je pre neka 2 dana, na specijalnoj press konferenciji u Londonu, prikazao novi dizajn PlayStation Store-a.

Mnogi PlayStation vlasnici su sa pravom izrazili svoja mišljenja o trenutnom PSN Store-u – lako je zbuniti se, teško je naći ono što tražiš i generalno, prilično je spor, a neke ikonice i sekcije odbijaju da se load-uju u potpunosti.

Nova “prodavnica”, koja, kako izgleda, dolazi veoma brzo, cilja na to da masovno popravi doživljaj za sve korisnike.

Da li sam ja jedini ili ovo mnogo podseća na Windows 8 ili Xbox Live? Izgleda prelepo, ali opet…

Bilo je krajnje vreme da se nesto preduzme povodom toga, star PSN je bio ubistveno nepregledan i ubitacan, svi ljudi su se smorili kako je koncipiran.

Bas mi nesto lici na XBOX…

To je taj neki metro style i te “pločice” koje će svi da potenciraju… Ostao sony bez ideja ili jednostavno nije hteo da rizikuje da smišlja nešto novo, pa kao ajde malo da kopiramo.

kopija live-a…Inace kao sto kazete bilo je i vreme da promene izgled i srede one bagove i posebno lag iako po meni ove teme i stilovi nisu za konzole/desktop racunare[win8] ali sta da se radi sad…

Nije lose, mada su mogli malo vise kreativnosti da ubace u to, ali sta da se radi, jedino je sigurno da ce sa izlaskom nove konzole menjati neke stvari za nju.

Iako sam od skoro korisnik XBOX-a a dugo koristim PS3, moram da konstatujem da su zesce iskopirali LIVE :))

Opet kopiraju Xbox…

Da je Apple u pitanju ocekivao bih neku tuzbu a ovako su samo priznali da MS ima mnogo lepsi i bolje dizajniran meni.

Sve ono sto sony prica o hardcore gamerima se opet pokazuje, oni bih to hteli ali nemaju ideje i nacine… Pa kada vec pokusavaju da pokupe igrace sa xbox-a ajde onda da im damo poznato okruzenje… A u ostalom, sta god da je sony napravio to nije valjalo(pogledaj samo kontroler za sony 3), pa ovo ce mozda i raditi kako treba…

jel je istina da dobijes vita verziju free uz svaku ps3 digitalnu verziju igre?

Nije uz svaku,uz odredjene. Npr. Sly 4,mislim i da je za onaj All-Stars,sve u svemu bice toga mnogo vise,sto je sjajna stvar od Sony-a. :slight_smile:

Za takve stvari im skidam kapu mnogo vise besplatnih stvari daju od MS-a ali moraju i oni da pucaju na neku loptu a to je mi delimo dzaba :D.

A uz PS + koliko igara za dz dobijes,a kosta isto kao Gold,a samo MP opciju dobijas,pa vi vidite da li je Live bolji. :slight_smile: Samo je nasminkan lepo.

Baš si morao to da kažeš :smiley: Sve da si rekao, ali to…

Nije sve u besplatnom sadrzaju lepo je to ali oni nemaju na sta drugo da idu kada i oni znaju koliko je Live bolji pa ono kao aj barem dzaba da delimo kada nista drugo i ne mogu.

Postoji tema sta vam je draze xbox ili ps3 pa ovakve postove treba tamo pisati jer je ovo off topic sa sve mojim postovima :hihi.

Molim te ne pocinji i sam kapiras da nista dobro ne moze iz toga da izadje, samo bespotrebna rasprava i vredjanje. I nemoj samo da napises “ja imam pravo da iznosim svoje misljenje”. Mislim na sta bi licilo da ja odem sad na razmenu igara ili psrepubliku i kazem da je ps3 ili psn ****** ???

Sent from my ST25i using Tapatalk 2

izasao update za novi store,sve informacije i slike Introducing your new PlayStation Store – PlayStation.Blog.Europe

Ja i dalje na starom store-u :headbang:

Pa ja nisam rekao da je XBL ******,ili tako nesto,daleko od toga. :slight_smile: E sada,na to vase nemaju sta da daju,pa daju igre dzaba…Kao da su igre i ovako dzaba. :slight_smile:

Ne krivim vas,verovatno niste ni probali,kada vec tako pricate.Nisam imao nameru nekog da provociram ili slicno. :slight_smile: Odmah samo da se svadjate…

Predpostavljam i da ti nisi koristio Live kada tako pricas pa na psn-u ni u praty ne mozes da udjes osim ako ne igras istu igru o cemu pricamo pa ja samo zbog toga nikada ne bih bio na psn-u a ostale razloge i da ne pominjem ali ti ponavljam poslednji put da ne koristis svaku temu za prepucavanje sta je kome bolje postoji takva tema “sta vam je draze ps3 ili xbox”.