Sony otkriva novi PlayStation Store

Ajde ovako, kad je xbox live padao kao psn ? Nikad. Da li kasne arcade igre na live kao na psn ? Ne. Ko kopira izgled online servisa ? Sony. Da li možeš na PSN-u da pričaš sa više ljudi istovremeno a da svi igraju različite igre ? Ne možeš. Ne znam o čemu pričamo ovde, Xbox Live je po stabilnosti i po kvalitetu servisa ispred PSN-a za svetlosnu godinu. Jedino za šta skidam kapu sony-ju su free igre za + članove.
I uostalom, koliko ja znam ti nikad nisi kročio na live zato što imaš flashovanu konzolu, o čemu mi pričamo onda ovde ? Govoriš da je PSN bolji samo na osnovu pretpostavki i onoga što si pročitao na netu.

Kazem da Live ne deli besplatne igre ako uzmes Gold,dok uz PS+ dobijas gomilu bezplatnih igara za iste te pare.I jos jeftinije posto moze da se podele troskovi na vas 2.I u cemu je tu sada problem? :slight_smile:

Ako ti je to glavni razlog da to kažeš, onda si se za*ebao i doveo u nezgodan položaj, pazi šta ćeš sledeće reći…
To ti je jedan savet, a ti vidi da li ćeš poslušati ili ne

U svemu ostalom kada znas da nemas nista bolje od konkurencije ti delis dzaba to je kao da kazes da je kineski auto boli od nekog nemackog jer je ovaj jeftiniji i jos mozes da kupis 2 komada za te pare,mene bas briga sto ima dzabe ja hocu ono bolje pa makar morao i da platim malo vise.

Problem je u ovom tvom postu:

Nisi rekao da je samo zbog free igara, nego da je PSN po svemu bolji a da je live samo našminkan.
Pazi šta pišeš sledeći put.

Eto ti bi sada veoma uvredio PlayStation fanboy-a,jer si PSN predstavio kao kinesko djubre,a Live kao Nemacko savrsenstvo. :slight_smile:

Rekao sam da za iste pare na PSN-u mozes dobiti mnogo vise,nego na Live-u i da je nasminkaniji. :slight_smile:

Au koliko fanboy-eva ovde ima… :confused: Vracam se u pasivno koriscenje,da me jos neko ne ubije sto sam rekao nesto u korist PlayStation-a. :smiley:

Ne vidim u njegovom postu da je spomenuo da je išta kinesko đubre, to si ti sam rekao za PSN što znači da i ti to misliš. Good job.

Rekao je u prenesenom znacenju.Preneseno znacenje,razumes?Ma zaboravi. :slight_smile:

Ne radi se o tame da ti nesto pozitivno govoris o ps nego sto lupas gluposti,ps fanboy-evi su ovde svakakve gluposti izjavljivali ali moram ti priznati da si ti prvi koji se usudio da kaze da je psn bolji od live-a to je klasicno trolovanje a ocito se ne obazires da sam te upozorio da postoji tema za ovo a ne da to pises ovde.

U smislu sta ti za te pare daje,za tu pretplatu Gold-a u odnosu na PS+.Iskljucivo o tome govorim,mozda sam se lose izrazio,mozda ste me lose shvatili,sve jedno. :slight_smile:

Gold - MP
PS+ - 50 free igara godisnje(odprilike),MP je vec free

Evo jel je sada jasnije?

I da,ja pricam za Store,a ne na celokupan PSN ili Live… :slight_smile:

Jeste ja nisam rekao da MS za date pare daje vise ali ti u pocetku nisi imao tu pricu vec da je iz tog razloga psn bolji a realno nije.

!

Sada sam napisao. :slight_smile: Sve ukupno Live jeste bolji,ali ja pricam za Store(Gold/PS+). :slight_smile: Lose sam se izrazio,brkao sam Live i Gold

Samo polako momci,ne moramo se odmah svadjati. :slight_smile:

pa te ps+ igre koje se dele dzabe su stare 2+ godina i ako ce neko skidati prototype,re5,rdr koje su vecina odigrali[ukljucujuci i verovatno tebe] tako da kad krenu da dele nesto novije,ma nemam nista protiv ni 1 igru u 6 meseca bice super,a do tada prednost jeste,ali nista toliko vredno da se psn zasniva na tome.

XBL ima mnogo vise aktivnih online igraca i dosta se vise igra na live-u nego na psn-u,kada se vec prica o mana i prednostima lepo je i to zabeleziti da se psn zaobilazi u sirokim lukovima od stvarno ozbiljnijih gejmera.Takodje nije da hejtujem psn i samu ps konzolu[buduci da imam obe i obe su mi drage na neki nacin] ali sve je kod psn-a tako ukoceno,kada rade update-e evo pola imaju novi skin pola ne,kad rade one popravke to i potraje ponekad,znaju da kasne igre itekako na istom a recimo + je takodje i share-ovanje koje je smanjeno na dvoje…