Slusalice za PC i PS5

Pozdrav, u potrazi sam za novim slusalicama koje bih koristio na PC-u i na PS4 Pro. Najvise gledanje filmova. igranje igrica. Svidja mi se Sony PULSE 3D posto kasnije planiram da nabavim i PS5. Da li ima nesto bolje za te pare?

Pa bolje ima uvek. Astro sluske npr. i naravno dosta drugih. Sada, pitanje je da li zelis Wireless ili to nije bitno. Ako nije bitno wireless, onda bilo koje 3.5mm slusalice ce raditi i tu ti je izbor neogranicen.

Ako planiras PS5 da uzmes, mozda bolje da investiras u novi Sony PULSE 3D, posto je pravljen bas za PS5, a vidim da radi i sa PS4 i sa PC-em.

Preporuka za Hyperx Cloud Flight…dobar zvuk,udobne,baterija oko 25h traje…rade na ps4,ps4 pro,ps5,pc

Isao bi ipak na bezicne, mada vecina bezicnih moze da se kaci i na 3.5mm. Slicna je cena Sony PULSE 3D i Hyperx Cloud Flight pitanje sad koje su bolje.

A kazite mi ima li sta da moze da se koristi i na ps5 i na Series X bezicno?

Ja sam uzeo SS Arctis 7x, odlicne su, ali ih nema nigde, ja sam ih slucajno nasao na kupujem prodajem.

Mogu da se koriste svuda cak i na Switchu i telefonu.

Da nisu ove:

Cini mi se da nisu jer nemaju X

Da, nisu X.

Ne ne, to je stariji model, imaju dva nova 7x i 7p. Drugi model 7p je za sve uredjaje osim za xbox, dok je 7x za sve racunajuci i PlayStation.

2 Likes

Arctis 7X Wireless Gaming Headset for Xbox
Arctis 7P Wireless Gaming Headset for PlayStation

A najbolje je da uzmeš sam 7 bez P ili X i rade na svemu PC, PS4, PS5, Xbox, Switch, mobile, ništa ne gube u kvalitetu i opcijama, a koštaju minimum 50€ manje.

Da li rade i na Series X i na Ps5 bezico?

Poenta je sto obicne arctis 7 u startu dakle na SS sajtu kostaju 180 evra dok su ove nove cak jeftinije sa 150. I obicne arctis 7 ne rade na xboxu tacnije rade samo sa kablom a on je pitao za bezicne koje rade svuda.

Takodje i model SS arctis 1 wireless for xbox, je jos jedan model koji bezicno radi na svim uredjajima. Onih koje rade preko kabla svuda ima vec dosta, ili onih koje rade bezicno na jednom uredjaju a preko kabla na drugom.

1 Like

Najbolja opcija su ss arctis 7x…rade bezicno i na xsx i ps5 dok arctis 7p rade samo na ps5

Samo sto ih nema nigde za kupiti.

Evo moje opreme: harman/kardon bt, samsung buds+, samsung buds, i Powerbeats 2.
Poredani odozgo ka dole, a ujedno i po kvalitetu.

5 Likes

Dobre slušalice potpuno menjaju doživljaj igranja, bar kod mene. Nego kada dolaziš u NS da merimo čije su bolje :wink:

3 Likes

U junu dolazim na deset dana, idemo i jedno jutro sa Neshom da vidimo sta se desava na tom pecanju :smiley:

2 Likes

@iKaran znam da volis sve u vise primeraka, ali sta ce ti 2 para budsa? :slight_smile:

Ja ih merkam vec duze vreme…

1 Like

Nagadjam, ali verovatno ih je dobio uz 2 Samsung telefona. Uvek imaju neke promocije. Bar ja zato imam 2 para tih Galaxy Buds-a. One prve sto su bile kao pasulj i ove nove sto je iKaran postavio. One kao pasulj su meni licno bas lose, jako cudne. Ove nove su nesto bolje, tj udobnije.

1 Like