Slusalice za PC i PS5

Ja iato nagadjam da ih je kupio za 20e :smiley:

1 Like

Kupio jedne sebi, jedne uzeo za djevojku, nisam stigao da joj prebacim.
Jedan par je bio 25e :smiley:

Edit: Buds sam prve uzeo, i super zvuce. Onda sam saznao da buds+ drze 11 sati reprodukcije iiiiii narucio sebi buds+, djevojka ce da nasledi buds.

Powerbeats 2 su smece.

2 Likes

Lafcino :joy:

2 Likes

U Tehnomaniji Logitech g635 10k din. Slucajno video pa reko ako nekog zanimaju, deluje mi bas bas povoljno.

Jel koristio neko?

Cena im je do skoro bila 22 000 din tako da bi trebalo da su vrh za 10 000 din. Nisam probao ako neko ima iskustva i meni su zagolicale mastu :grin:

9000 su uz neki kod na tehnomaniji :slightly_smiling_face:

1 Like

Kakva je kompatibilnost sa pa5/sx-om?

Pa s obzirom da su zicne slusalice radi na svim uredjajima. Samo kod bezicnih nastaje problematika ove sa kablom u 99% slucajeva rade svuda.

Imaju micro usb sto je malo smor, i tako se povezuju sa pc a mozda i ps ali imaju i standardni 3.5 mm.

Kapiram da su dobre za te pare jedino sto su bas ozbiljno ruzne. Ne znam sto dizajniraju gejmerske slusalice tako cesto kao za dete od 9 godina.

1 Like

Pise da su wireless?

Pa, u skladu je sa ostalim logitech periferijama, ako bi imao i misa i tastaturu, sve bi bilo u tonu.

Generalno PC igraci vole da sljasti i da izgleda cyberpunk. :confused:

Wirelles da povezes telefon dok igras koliko sam skapirao.

1 Like

Ma nemaju nista bezicno, pise povezivanje usb i 3.5mm.

1 Like

U pravu si, pomesao sam sa nekim drugim slusalicama koje imaju blutut za telefon a isto su 3,5mm.

Koje slusalice za Ps5 do 200e?Citam po netu da su SS arctis 7p odlicne,kao i Hyperx Cloud 2 wireless