Skinovi za Freestyle Dash

Klikni na video, imas u description-u link. Sve ti lepo pise, samo procitaj malo.

Gledao sam klip ovde na forumu, nisam ga otvarao na YT-u. Pogledacu.

pa na spiffy360 + imas dl link u samom video-u

dva odlicna skina pa ko voli neka izvoli, oba su za poslednji FSD 3.0 rev 735

Zenith Z2.1_R6.rar

Skin nije los, meni se nije nesto svideo preterano ali je opet super skin…

Apex A1.1_R6.rar

Ovaj je extra, podseca na PS3 XMB, svejedno opasan skin sa dosta mogucnosti customizacije

Jedva cekam da ickna11 izbaci novu verziju Illume skina ili da izbaci ovaj novi Simplex.


ja to cekam od prosle godine, ali nista od toga, kaze riknuo mu xbox nema kako da testira a to tako od prosle godine stoji… nece to uskoro heheheh, probaj Apex odusevices se :slight_smile:

Ipak je krenuo da ga radi.Ima 2 nedelje kako vec radi Simplex tako da je odlicna stvar.Rekao je cim odradi Simplex prelazi na doradu starih.

Mada ja bi pre doradio stare lakse je pa onda krenuo u izradu novih ali sta ces njegova volja kako ce.

jbg covek radi za dz normalno da odugovlaci, radi kad ima vreme…

Znam i svaka mu cast i nista ne kazem lose za to nego sam cisto rekao da bi bilo bolje da je prvo doradio postojece skinove da bi mogli da se lepo koriste bez problema dok ne izadje Simplex.:poolparty:

hoce covek da nas zaseni kad sve grune odjednom hehhehehehhe

jel si probao onaj Apex? meni super bas me podseca na PS3 hhehehe

Ja sam probao meni bzvz.:smiley:
vrno na originalan

kao sto sam ti vec rekao stvar ukusa, jel tako? Ono sto se meni svidi tebi ne i obrnuto… :slight_smile:

Izgleda da je tako :smiley:

Inace nisam probao ove skinove nemam vremena a i volje da se zekim sa njim tako da ce mi Illume stajati do Simplex-a ili nove verzije.

illume je sajan, ali ja imam problema prilikom listanja igara, prilicno koci i secka. Jel ima neko resnje za ovo?

EDIT

Izgleda da je do verzije FSD, posto je kod mene zadnja 3.0b 735 a ovaj skin je samo za 3.0.58… Jer vidim
da pojedine opcije baguju sa ovim skinom…

Da da o tome pricamo nije kompatibilan sa poslednjom fsd 3 verzijom

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

Ima li neko link za Metro Style skin (slican onom od idefix-a) koji radi na poslednjem FSD-u rev 735.
Ne mora da bude isti samo da bude Metro Style.

eno ga na spiffy360.com prvi na listi cini mi se

Zna li neko jel se jos uvek azurira AYR skin? Jel ima podrska za ovaj novi FSD? Ne mogu nigde da nadjem link do tog skina.

Skin izgleda odlicno ali ne nalazim nista o njemu za novi FSD. Evo ti link od skinova na fsd forumu: Skins - RealModScene

[SKIN F3] Dash RT by DOC (Rev775 - English - Italian - Spanish) - Skins - RealModScene

fino odradjen skin ima i za Rev 775 i za Rev 735