Skinovi za Freestyle Dash

Skinove mozete skinuti sa Xbox 360 Theme Depository - Themes for Xbox 360 software and more - Themes

sknovi idu u Freestyle/Skins

oni koji su u .xzp formatu kopirate tako direkt u Skins folder, oni koji dodju zapakovani u zip ili rar, otpakujete u folder koji se zove isto kao skin koji ste skinuli i ceo taj folder kopirajte u Skins

evo i par skinova da vidite kako to izgleda kada se namesti





















Skinuo sam neki jbn skin sa sajta i prekopirao folder po uputstvu, medjutim, sad ne mogu uopste da udjem u igre.



Kada pokusam da udjem u bilo koji meni sem Utilities, izbacuje mi sledecu poruku:


Danas mi je tek stigla konzola sa JTAGa i ne znam sta mi je bezbedno da odaberem. Znam da mi sad Mirko psuje sve po spisku… :swear::lol::lol::lol:

sad lepo ubacis FSD iz pocetka, imas tutorijal kako se to radi, znaci samo FSD iz pocetka, na hdd obrises Fresstyle folder pa iskopiras sve ponovo u njega, i skinuo si skin za stariji dash zato ti i puca, rekao sam da gledate na sajtu da pise lepo da je za 2.0 RC 2.1…

a i ako mozes da udjes u utilities udji u skins i vrati na default skin pa idi na reboot, ako to proradi onda je ok ne moras ponovo da ubacujes fsd

U ovoj temi sa potrebnim softwareom pre FreestyleDash-a postoji i objasnjenje za XEXMenu. Iz ovog tvog posta kapiram da ja vec imam taj XEXMenu na konzoli. Trazim ga trenutno po hardu, ali bezuspesno… Ili se varam… moram i njega da ubacim, je l’?

Ako mozes da udjes u settings i restartuj FSD settings ;), ako ne smesti fajlove od FSD u FSD folder i kopiraj na HDD iz XEX menu.

Je l’ moram da instaliram XEXMenu ili ga ima na hardu?

pa nemas kako drugacije da manipulises fajlovima, narezes na CD ubacis u xbox i prebacis sa flasha na HDD. Druga varijanta ti je da povezes HDD na PC i sa programom da ubacis direktorijum.

Kako da namestim da mi avatar bude vidljiv? Ima FreeStyle Dash instaliran al mi je avatar samo beli cikica, da li trebam da ubacim one avatar dlc ili je o necemu drugo rec?

Prebaci MS 13604 oficijelni updejt na usb fles i ubaci u konzolu, a potom prihvati apdejt.

To sam vec pokusao al ubacim usb i nista se ne desava. Znam da usb treba da se formatira sa Fat32 i da se u njega ubaci folder $systemupdate vec sam radio to pre al sada se nista ne dogadja pa se zato zapitah

Ovo sve prebacim na fles i gurnem u kutiju jelda?

stani bre polako, ne moze tako, po defaultu se blokira taj folder, renameuj u $$ystemupdate i onda ce da prodje, aaaaaaliiiii ako ti seu MS dashu vidi avatar onda jednostavno nije ti bio ulogovan profil u FSD :), ako se i tamo ne vidi onda odradi update ovako kako sam ti rekao, FAT32 usb da bude

restriktovan je update u FSD,nece da vidi MS officijalni update folder.
Ovo stoji u configu, zato ne vidi.

noupdater = true

idi preko minblade u system settings pa se vrati u NXE, zatim gurni update sa flasha i probaj da ubaci avatare, ako ih nema.

pa moze i onako kako sam rekao ono ti je bypass za taj restrict, jer po def dashlaunch zabranjuje da ne bi pokretao ni sa diskova i slicno… on i da ubaci u MS dash opet nece jer dashlaunch ide pre toga… rename folder kako sam rekao i to je to

Evo da javim da sam uspeo da sredim avatare tako sto sam odradio rename $Systemupdate u $$ystemupdate…
Hvala na pomoci

i sta sam ja rekao :), mora bre tako :wink:

MetroStyle skin za FSD 2.2 izasao, eto nama FSD look novog dash-a :), skroz je ok za divno cudo

Download: http://files.spiffy360.com/download/theme/xbox_294

Kako se zove onaj prvi skin koji si uslikao? Nikako ne mogu da ga nadjem a najvise mi se svidja :slight_smile:

plavo i crna pozadina? to je default skin samo promenjena pozadina, i stavljeni plavi tabovi ides na skins pa selektujes aktivan skin i na Y valjda je customize skin pa onda mu radis svasta, menjas refleksiju, slova ikone, boju

Ma ne, provalio sam to, vec sa prve slike u tvom postu, gde prikazuje Xbox Arcade Games :slight_smile: