Skinovi za Freestyle Dash

pa to je bre pozadina od Lare Croft :slight_smile: pozadina same igre, video si valjda da kada selektujes igru uvek ide njena pozadina iza nikakav skin nije, skin je default inace i tu

Nisam jos stigao da prebacim ni jednu igru tako da nisam imao prilike da vidim :slight_smile: Cekam raspust da se malo vise pozabavim prebacivanjem igara i ostalih cuda oko jtag-a :slight_smile:

Društvo, može li pomoć? Igrao sam se na FSD-u sa skinovima i kanda sam stavio stariji ili loš skin pa mi zacrneo ekran i sad ništa nevidim na ekranu osim kad stisnem guide dugme… exit session i opet crno… ima li lakše procedure za vraćanje default skin-a?

ima instaliras FSD iz pocetka, obrises ceo folder pa vratis fsd lepo iz pocetka

Evo samo da potvrdim da sam povratio FSD, na način da sam preko XEXmenu-a izbrisao ostale skinove osim defaulta i za par sekundi se ucitao isti.

jel neko nasao neki FSD skin koji lici na PS3 XMB user interface? tj da izgleda isto kao na sony-u, postoji za staru verziju fsd-a ali dzaba kad ne radi na novoj…

Stace ti to ? kupi PS3 :slight_smile:

pa razmisljam se majku mu, ali gde da nadjem neki koji je na 3.55… a da je nov :stuck_out_tongue:

uzeo bih samo zbog God of War, Uncharted i Little Big Planet ostalo manje vise…

updateovan je prvi post sa nekim od najpopularnijih skinova, ako neko ima neki super skin a da nije na spiffy360 sajtu neka baci screenshot (LS se pritisne u FSD i screenshot je u FSD folderu pa Data pa Screenshots, prebaci se na PC i kaci se na forum :))

Zelim da postavim sliku al imam problema, izaberem slike i kliknem na upload files ono zavrsi i stoji tako, sta da radim?

smanji sliku, ne podrzava odredjene velicine slike… tipa jpg do 1 MB prolazi sve vece zaglavi, ili okaci negde na nekom sharing serveru za slike, primera radi abload.de pa okaci samo link ovde

Ovo je radio neki lik sa xbox360iso.com ima dosta dobrih tema evo i linka:
xbox360iso.com

MetroStyle by IDEFIX ver 3.7 final, mogu reci da konacno radi kako treba i izgleda super… ima par dodatnih opcija kojih ovako nema









Kako Vam izgleda dashboard? :emoticon-0100-smile

Gears of War 3: Brothers to the End Theme najbolje potrosenih 240 MP hehe.

Ah imamo istu temu :slight_smile:

U obicnom dashu, standardnu metro style… A u FSDu, takodje najstandardniju, samo sam se malo poigrao sa bojama. Sada je sve onako plavkasto, odmara mi oci za razliku od one zelene. (kao da sve visim u dashu :D)

Tornado je do 00.

konacno dinamicni skinovi, ovaj ILLUME izgleda premocno, minimal ali sasvim dovoljan i cool

Daj bre neki link gde da skinemo skin.