1 Like
Kako se većina naguzila u septembru…haos. Ludilo mesec
Moze, septembar je tako blizu ![]()
I onda odloze gta i cela industrija pada u depresiju jer su se svi pomerali da ih gta ne poklopi…
4 Likes
Kako se oseti da nije radio Japanski studio po dizajnu monstruma i sl. Nisam fan prvog lica za ovo ali ne bunim se previše. Ipak je to Silent Hill, i jes vala septembar je lud. ![]()
1 Like