Saveti za trgovinu konzola, kontrolera, igara i ostale opreme

Za sve one koji nesto kupuju ili prodaju, neka ovo bude tema u kojoj mozete da potrazite savet. U poslednje vreme sam trgovinom navedenog uspeo ustedeti nesto para i rado cu pomoci nekome ko hoce da nesto proda ili kupi (savetima) :grin:

Evo, da se pohvalim da sam upravo odlicno prosao sledecom kupovinom. Za 350e sam dobio sledece:

PS4 1TB, CUH2216B, v2 kontroler, PSVR, dva Move kontrolera, Aim (puska) kontroler, pistolj za psvr (ne znam kako se zove) i sledece igre na CDu:
Star Wars Jedi Fallen
Project Cars 2 Collector edition
Resident Evil 7
Skyrim
Uncharted Lost Legacy

Mislite li da sam dobro prosao? :joy:
Nisam uzeo sve igre sa zadnje slike. Samo navedene.

Eto, mozete i ovde da se pohvalite necim sto uzmete.

5 Likes

Vukane ti kao da si krenuo u rat, a ne da se igras :slight_smile:

4 Likes

za koliko prodajes PCVR? :smiley:

Nemam PCVR :joy:
Javio mi se vec covek da uzme za 170e, ali bez ovih dodataka (puska, pistolj, move kontroler).
Mislim da je to lepa cena (za mene), ali necu ga jos pazariti. Prvo malo da se izigraju neki naslovi koje sam propustio dok sam imao prvi put.

Koliku ja cenu da stavim za PS4 500gb 2 dzojstika i 6 igara na disku?

GTA V
Monster Hunter World
Horizon Zero dawn
Doom 2016
Uncharted collection
Evolved
Fifa 17

Jel moze bar 250€?

p.s. imam i dzojstik ali mora da mu se zameni usb ulaz ne moze da se puni, ali neispravan je znaci.

Jes on ima 4000 eura platu ko vi svi pa ce da poklanja :sweat_smile:

4 Likes

Profoo, sibni neki poklon za studenta iz tmurne i napacene Srbije… Ipak ce nova godina sad, a ja cu se obradovati poklonu :joy:

@xX8Lampard8Xx Znaci imas jedan ispravan kontroler i drugi zeza? Moja preporuka je da ako imas strpljenja, prodas odvojeno. Sto se kontrolera tice, ne znam, ja ti je ne bih uzeo zbog toga ako cenis i rangu konzola sa dva kontrolera. I koji je CUH model? To ti pise iza, izand napajanja, zavucemo unutra, izmedju ova dva “sprata”. I da, jel Slim ili Fat?

Ako je Slim, CUH2216A (ili 2116A), ako nema nekih ostecenja, mozes uzeti 250e. Ali opet kazem, ako ti se cima, prodaj je klot za 220e, kontroler ili popravi (pa za 30-35e ako je original) ili ga daj za 10-15e. I igre, redosledom kako si napisao (1800,1500,1000,1200,1000,500… Oko 50e na njima mozes uzeti ako imas strpljenja).

Ne, ne. Imam 2 controllera + 1 neispravan sa tim konektorom. A cuh mogu posle da pogledam. Hvala na odgovoru.

sta mislis ovako sa 2?

Sa dva kontrolera i tim igrama, otimace se za 250e, narocito sad pred novu godinu. Hoce ljudi da uzmu klincima. Meni je u dva dana 5 ljudi pisalo za klot ps4 slim 500GB, za 220-225e.

Ako si ti zadovoljan sa 250e. Stavi sve komplet, a sebi sacuvaj slobodno neku igru koja ti se svidja od tih koje imas.

A ako zelis sto vise da uzmes, stavi za sve odvojen oglas i stavi oglas samo za konzolu, pa u opisu koliko bi ostalo islo uz konzolu. Inace ne volim takve oglase i cim vidim da u cenu nije ono sa slike, odmah izadjem, ali nazalost zbog posecenosti oglasa, tako treba. Da stavis sve u kompletu i cenu 260e, slabo ko ce ulaziti, jer ih ima dosta ispod te cene (ali ne u tom kompletu).

A treci kontroler vidi da popravis i mozes lagano 30e uzeti za njega.

1 Like

Jel moguce da psu uopste ne pada cena, ja sam ja mislim pre neke dve godine uzeo ps4 slim za tako nesto, mislim 260 evra, nov. Sad polovan manje vise opet za iste pare skoro, realno to ne bi trebalo vredi vise od 150 evra, polovna je konzola.

Ma ja vidjam da ljudi prodaju PS3 za 150e. Sva dalja diskusija je suvisna. :rofl:

Staviću onda konzolu za 220. Pa u oglasu dalje da stavim cene ostatka.

Ne znam, ja sam pre 3 godine otprilike kupio ps4 za 180€. A sad ne mozes ispod 200€ da nadjes. Ne znam zasto je to tako.

Hvala @von_Brcoos na savetima :slight_smile:

Cudo ga nisi poklonio :roll_eyes::rofl:

4 Likes

Ljudi ovde dovlace trojke i cetvorke preko grane za sitne pare. Srede, trojke cipuju, napune igrama i prodaju ocas posla.

Soni trojka je ko golf dvojka uvijek ima neki kupac :wink:

3 Likes

Kod nas u CG pro se prodaje za 270€ :slight_smile: sa dva džoistika. Ja sam za 270€ uzeo prije mjesec dana,sa dva džoistika 2 igre na cd i na hardu 5 igara. Obična fat sa jendim džoistikom je 180€ slim ima za 200€…


Ja kupio ovo za 350 jura, nije konzola ali u tu svrhu ce sluziti komp. Rog ploca, napajanje modularno 800w, grafika tu i tamo a RAM je geil 8gb(gledah na oglasima 10500 kosta polovna ovakva) tako da cu je prodati i pazariti 16gb neke obicne…nisam freak da sve mora svetleti u kompu. Kuciste je njaaa ali OK
Imam garanciju jos par meseci na sve tako da mislim da sam odlicno prosao.

2 Likes

Vadi to napajanje i uzmi nesto kvalitetno. Nemoj stedeti na tome, moze svasta da se desi.

Hocu sigurno ali tek iskoči iz garancije, manje vise sto je kungfu nego mi bas bode oci sto je bele boje a sve ostalo crno. Cak i gamepad sam jurio da bude crni i zrtvovao bluetooth(nisam mogao da nadjem xbox crni sa plavim zubom).

Ma ne znaci nista garancija ta. Citao sam za raidmax da su przili komponente pri sklapanju racunara…