Saveti za trgovinu konzola, kontrolera, igara i ostale opreme

Ja mislio da sam dobar trgovac ali me ovaj unistiio, ne znam jel slika za ovde ili za fun sekciju ili da napravim novu temu neverovali ili ne?!

5 Likes

Bar je iskren :joy:

@Oblakoder jesi to ti? :joy:

1 Like

Pratim temu :blush:

Ja uzeo pre cetiri godine za 200, mogu sutra po istoj ceni da prodam :smiley:

1 Like

Kupio slim 1Tb sa fifom 20, uncharted 4 i tlous na disku, dva meseca star, garancija iz gigatrona godina i 10 meseci za 220, prodao sutra dan za 280

Garancija pogotovo na ovoliki vremenski period = profit

iskreno i ja da kupujem konzolu obavezno sa garancijom, ako nema pre bi platio novo nego da razmisljam o macki u dzaku :blush:

Sta kazete na ovo? Xbox One X. 335e. Jeste jaka cena, ali svasta dodje uz konzolu.

Nesto ovde ne valja. Ako je SSD 200e RDR i Cyber su igre od 30 i 50e plus ostalo sto dobija. Ispade konzola za dz. :rofl:

Upravo + kad napise samo isproban i nikad koristen i jos sto ima externi SSD mi govori da je konzola koriscena i jos pisana garancija od 12 meseci kad kupis, dovoljno dokaza :blush:

Mada sto kaze on samo SSD i igre vrede fino

Pazari :sweat_smile:

Onaj XoneX mi je otisao pred nosom, ali imam sad drugu ponudu za Xbox one X. Uz konzolu dodje i Elite kontroler i neke Onikuma slusalice…
Ceni 250e.
Znam da se mozda naci i jeftinije, ali taj Elite kontroler me bas vuce.

Za sve ima originalnu kutiju. I konzola i kontroler. Kaze da je sve ispravno i bez greske. Sta mislite?

Pa samo konzolu ces toliko uvaliti ovde. Pazari :sweat_smile:

Dugo stoji na oglasima taj one x

190€ Xbox One S 1TB +. Fifa 19 i NBA 2k20 na cdu, jos godinu dana garancije kupljeno u virtual shopu. Vredi li ovo?

To je neka standardna cena cini mi se. Ako uzimas bratu, to je ok. Ja sam svoju digitalnu verziju sa pola godine garancije prodao za 165e :slight_smile:
Igre ne vrede preko 1000 din (ako i toliko).

Koliko vredi Xbox one X? Tj koliko bi bilo ok da ga prodam sada?

Ja sam mogao pre par dana uzeti za 230e, sa dve igre, novim kontrolerom… Zavisi sta ide sve od “opreme”.

Nema opreme. Klotara u fabrickom stanju i pakovanju :slightly_smiling_face: dakle sve sto je doslo to i dajem.

150€ odma ti dajem :smiley:

Mogu da ti dam dve igre ne zaleći se :joy:

1 Like