Saveti za kupovinu Xbox 360

sada sam se razocarao sto slim ne moze da se jtaguje
da li ce moci u buducnosti?

Pa i da si uzeo Fat neverujem da bis se isto bas puno usrecio,jer za JTAG konzola mora biti starija od 1.6.2009 i dashboard mora biti 2.0.7371 ili starija od toga.Ako hoces bas JTAG-ovanu konzolu to ti je najbolje bas kupiti vec JTAG-ovanu.A sto se JTAG-a u buducnosti tice to jos niko sa sigurnoscu nezna dali ce biti ili nece.Nadamo se da hoce:)

hvala svima na objasnjenju

a sta moze kod nas da se uzme za 170 eura?

Hmmm dobro pitanje :

  1. Jako pokvarenu skalu
  2. Totalno pokvarenog jugica
  3. Peglicu! - da, peglicu ako nadjes gdje ona ti je oko 150e
  4. Racunar Pentium 4 - bitno samo da je Pentium 4 a HDD, RAM…nahhhh bitan je Pentium 4

Buraz sala mala… Ovu konzolu je prodao neki gospodin koji ima platu preko 3000eu mjesecno a smeta mu konzola jer je slucajno ispala i polomila malo plastike a s obzirom da su francuzi jako uredni i vode racuna o interieru njemu ta konzola sad smeta najvise zbog toga pa ce je covjek prodati i za 100eu ali licitacija je pa moze i za 170eu. Tako bi i mi radili da imamo takve plate ali posto nemamo…*ebacemo se za 5eu

Ja sam bash tako uradila
Jasper
hdd 250 giga
doduse ja sam uzela jos jedan dzojped i kinect :angel

ajd sad na live sestro pa da vidimo sta znas :wink:

to sam tako i ja odradio samo sto kinect jos nisam uzeo, ne dam se jos uvek :stuck_out_tongue:

btw, welcome :slight_smile:

Pametno…

Suzy :

  1. Dobrodosla
  2. Sta god da radis ne idi na Live ili bilo kakvu komunikaciju s studiovpc! on je luudddd :smiley: To ti je ona sorta koju zovu “Onaj-mali-sto-radi-na-kreditima!” hahaha sala mala :wink:

a ja sam nemesis i mnogo volim da pricam gluposti :smiley:

in your face :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

signed: studiovpc

Vidis o cemu ti pricam…

:smiley: :smiley: :smiley:

Ne ne, ovakvo neprimerno ponasanje Xbox Administracije treba sankcionisati najstrozijim kaznama! Vlado bre, ti ovde treb’o da budes primer a zezas naseg druga Nemesisa. 'Ajde sad lepo jedan poljubac i da mu se izvinis! :slight_smile:

ae sad ti lepo pogledaj ko koga prvi ovde zeza, pa onda lepo svi medjusobno da se pobanujemo na dan dok se ne smirimo :stuck_out_tongue:

'Ajde duso da se droooogiramoooo…
Sala mala, na ozbiljnu stranu, OFFTOPIC OFF. Malo smo se zezali ali da ne ode tema u drugom pravcu :stuck_out_tongue:

znam sta si napisao pre toga :stuck_out_tongue:

FYI ne mozes da diras visi rank od sebe…

a tek sad OFF TOPIC OFF NOW

evo ajde u duhu teme, savet za kupovinu

kupite novo uvek, jeste da je skuplje u startu ali mirna glava uvek, ako bas niste u mogucnosti da kupite novo onda bar gledajte da uzmete od nekog proverenog ne sa limunda i slicno, skoro je bio slucaj ovde da je lik kupio iako smo 99% nas rekli NE, i posle RROD…

Bold ovaj savet za kupovinu, i moze size malo veci.

ja sam uzeo sa limunda, pa vidi kako se drzi :smiley:

ima izezetaka, tj ako si pogodio da od nekog proverenog odavde kupis na limundu…

u svakom slucaju uvek novo , ili polovno od osobe koju znas…

Nema većeg užitka nego kad raspakuješ nešto iz originalnog pakovanja tako da sam i ja odlučio slim da kupim a ovaj phat da prodam dalje

a ono mirise onako “cudno” hehhehe na novo :slight_smile:

Em miriše em grancija godinu dana