Savet za kupovinu novog TV-a

ljudi, koji tv 4k ali da ima pravi 10bit panel HDR sa preko 46" ima za najmanje para ?

Ne znam da li je najjeftiniji, ali je jedan od boljih:
http://www.xboxrepublika.com/shop/televizori/sony-49xd8005/

hvala ali je zaista preskupo.

A koliki ti je budzet, da se ne nadas za dzabe? To sto ti hoces dosta kosta…

600e max.

Mislim da ćeš naći za te pare, ali 2018-te!

onda da ostanem na ps4 do ps5 ?

10-bitni paneli su jos dosta skupi, u taj tvoj budzet bi se uklopili samo 8-bitni televizori trenutno. Ja licno ocekujem da padne i u 2017 na taj nivo, ali videcemo. Zasad verovatno nije moguce nista pronaci a da zadovoljava te kriterijume…

nista drugari,. puno vam hvala na savetima, ostacu pri ps4 jos x meseci pa cu da osvezim temu.

Inace kada vec pominjete HDR 10 bit , kazu rezenzenti da je razlika izmedju obicnohg ekrana( HDR 8 bit) i ekrana sa HDR 10 bitnim panelom, razlika kao kada se prelazilo sa crno belih ekrane na ekrane u bolji. Tako da nije niti cudo da su im tolike cene. Ma da i ja mislim da ce cene dosta pasti pre 2018, po meni tamo 2 - 3 kvartal 2017, posto tehnika max. napreduje, za petama su im(10 bitnim petama) 12 bitni paneli.

1 Like

kao sto sam rekao, onda je ipak najbolje tamo na prolece da postavim isto pitanje vezano za tv?
a za ps4 pro vs ps4 nema poente, ako nemam 4k hdr ?
jel ?

Ovaj model koji ti je 4K i ima HDR 10
LG SMART LED TV 43" 43UH603V 4K Ultra HD
ti je samo 500e u Srbistanu…

srbistan? a ovo isto samo vece 49UH603?

si siguran? gde pise?

edit: aha, evo vidim na dzidzatronovoj sajtu

High Dynamic Range (HDR): HDR10

Hm.

edit 2: ipak je 8-bitni, lazu.

http://www.product-reviews.net/2016/11/23/lg-43uh603v-review-with-8-bit-not-10-bit-hdr/

Tako je, nema mnogo poente, osim ako ti 200e ne predstavlja bas nista specijalno u zivotu.

200 ojra, za ?

upgrade sa ps4 na pro…

1 Like

lg 55UH625
zanima me da li je 10 bit panel ili 8 ?

Nema za te pare i ta dijagonala 10bitni.

ti po ceni znas ili si video da nije 10bit >?
posto i cena nije bas mala…750e…