Savet za kupovinu novog TV-a

Slažem se sa @padawan, nema za te novce 10bit HDR.
Ovaj model je 8 bit + FRC

ok hvala vam u sv slucaju…cekam II priliku
jos samo 1 pitanje da vas ne mucim za svaki model

ovde gledam dal je ili nije 10bit ?
posto za ovaj pise 10bit + FRC :confused:

Da da, na tom sajtu gledaš specifikacije, a LG 55UH625V NIJE pravi 10-bit HDR TV.
On je 8-bit + 2-bit FRC

puno hvala, samo jos negde da vidim da li ima OGROMNE razlike izmedju 8 i 10 :slight_smile:

Svako ko ima 10 bita ce ti reci da ima razlikee i to velike. Onda ode kod nekog kuci, vidi TV sa 8bita, ovaj mu kaze da imaa 10 i onda idu komentari tipa…kako je brutalna slika i ja kuci imam isto to i slicno

3 Likes

hahahahah 100% tacno.

Polemika o 8 ili 10 bit tv je bitna kao i tome da li sedite na fotelji ciji je stof debljine 1,8 ili 2,2 cm naravno svaka domacica koja drzi do sebe hoce deblji i kvalitetniji materijal i vi kad to kupujete sa svojom gospodjom takodje stremite ka skupljem i boljem i dok pijete kafu sa vasim gostima komentariste i mazite taj stof… Ali,ali ,ali ----- Dok igrate Fifu,Pes,Hallo,BF1, Titanfall2 i bilo koju drugu igru u MP ili dok tamanite bossa u singlu. Jel se negde u nekom mracnom kraju vaseg mozga radja ideja da dobro igrate jer sedite na debljem stofu ili ste bas takav go dali jer ste se divili ivicam ekrana i osvetljenju na 10 bitnom ?
Ako je vas odgovor DA pod hitno u prvu radnju i uzimaj taj Upgrade :smiley: Ne pitaj za pare to je must have .

4 Likes

Ispao sam iz tih prica oko TV-a ali bih stvarno voleo da vidim ima li realno ikakve ralike izmedju 8 i 10.
Voleo bih da cujem nekoga ovde ako je stvarno imao ili ima to.
A testovi me ne zanimaju. Praksa je uvek drugacija.

1 Like

Moze li savet? Planiramo uzeti TV za more… Do nekih 200€ mqx, 32 inca… Ne treba neka klasa, zato je i takav budzet… Nadjoh neki Elit i Teslu, oko 170€ su…
Sta vi mislite ili preporucujete? :slight_smile:

Da, kamp kucu :blush: Budemo na moru po mesec dana, roditelji i dva… Zato uzimamo neki televizorcic koji ce moci posluziti i u mojoj sobi :slight_smile:

Ja bih najradije uzeo jedan od 500 € :slight_smile:
Krenuli smo od nekog od 250 km (130€), pa je taj brzo rasprodat, pa sad gledamo neki do 350 km (180€)… Pa eto i 200 je ok… 250 je vec puno za tv koji se u sustini koristi 2 meseca u godinu dana :slight_smile: