Rumor: Xbox specifikacije

Popularan je na Nintendu jer je to vjerovatno i jedina krstena MP igra na toj platformi. Da je igra multiplatform vidjeli bi ko bi kupio i da li bi bila toliko popularna koliko ti kazes da jeste.

Ja sad ne ulazim u to sta bi bilo kad bi bilo nego ti pricam o trenutnom stanju. Licno mislim da bi bila daleko popularnija da je na svim platformama, valjda je to logicno ako vise ljudi ima priliku da je zaigra. Inace Splatoon 2 je odlican ali to ne mozes da vidis dok ga ne zaigras, jednostavno receno to je po meni najinovativnija fps/tps igra svih vremena. Treba malo vremena dok se ne naviknes na motion ali kad to savladas smorices se od same pomisli da igras igru koja nema takav sistem kontrola :slight_smile:

@jahalang0112 Kao sto znas Nintendo igre su takve da ce se svideti svim generacijama, a tvrdim ti kupis li sinu Switch i Splatoon 2 ustedeces gomilu para za igre jer klinac nece pozeleti da igra nista drugo sto nije Splatoon 2. Zvuci cudno ali veruj mi ne pricam ti napamet :slight_smile:

1 Like

A ti se bas protivis :joy:

2 Likes

37 posts were split to a new topic: Prodajni rezultati: milioni i milioni igara…

19 posts were split to a new topic: Diskusija o forumima