Rise Of The Ronin World Premiere Trailer at The Game Awards 2023

3 Likes

Idemo @MikiBanter

World premiere trailer za 2023 godinu. prikazan na State of play prosle godine :smiley:

Taman kad završim Tsushimu čeka me ovo remek delo.

1 Like

Za nas je novo. Ne kvari nam premijeru :grin:

Pa jest, bilo je tako i za neke druge igre ÄŤini mi se napisano. MoĹľda misle world premiere of gameplay :grin:

E ovo mi je verovatno naivise privuklo paznju sinoc , ovo pratim od prve najave, a i ne izlazi tamo 2030-te, ne sumnjam da ce biti super igra. :wink:
Ovo je jedna od onih igara gde od prve najave znas da ce da izuva, nema ono mozda jeste, mozda nije, hoce kaki nece kaki i kao sta je ovo, nego znaci cim vidis prvu najavu jasno ti je da je to to i da nema greske. :wink:

https://x.com/gamesradar/status/1770767896202928366?s=46&t=nrdnHcuQLnrP54cvvGagJg

https://x.com/playstationsize/status/1770767280084808144?s=46&t=nrdnHcuQLnrP54cvvGagJg

2 Likes

odliÄŤan je ronin za sada, samo nije za svakoga sigurno

Pazario.

7 Likes

I treba, sve pare da se ostave Team Ninja timu da naprave još makar jedan Ninja Gaiden.

1 Like

Breskvicu delješ, ljisicooo :joy::peach:

2 Likes

Posle par sati, igra mi je izuzetno “ruzna” i daleko iznad nekih standarda na koje smo navikli za Playtaton ekskluzive. Sama igra je neki prosek, moze se igrati, ali toliko je vizuelno brljava da mi bode oci.

Najveci problem ove igre je sto postoji igra zvana Ghost of Tsushima. Ne vidim sebe da cu ovo zavrsiti, ali aj videcemo.

1 Like

Ali ovo nema veze sa Tsushimom po pitanju gameplaya. Miljama je ispred, ma svetlosnim godinama.

Nije sve u grafici. Team Ninja nikada posle x360 ere nije imao lepu igru.

Ali zato srz je nenadjebiva

1 Like

Sve to stoji, ali uporediti je neizbezno, iako generalno jesu drugaciji tip igre po gameplayu. Opet ima dosta slicnosti. Nije naravno sve u grafici, ali nekako mi na prvu ruku nije leglo. Ali ne odustajem jos. :slightly_smiling_face:

Pa ovo je neki reciklirani Nioh endzin sa PS4, sta da se radi nema veze…

Katana Engine pokreće igru. Isti engine je pokretao i Wo Long. Nadograđeni Soft Engine

Pre Katana Engine je bio Soft Engine, koji je pokretao Nioh igre. Nadograđeni Hybrid Engine njihov, nema ime.

Hybrid Engine je pokretao Ninja Gaiden igre na X360 :slight_smile: koji je zasnovan na DOA4 valjda.

Ninja Gaiden 1 na Xboxu je bio isti/malo modifikovan Engine od starijih DOA naslova.

There you go :slight_smile:

Tako da, to je engine od pre 20 godina :smiley: koji nadograđuju

1 Like

3 Likes

Uh, tebi se izgleda ne loaduju asseti kako treba.

Evo ovo je iz snimka koji sam snimio, dakle nije iz igre, hoću da kažem, gube se detalji na kompresiji plus slika u pokretu = video i skrinšat iz njega. Meni je drvo na većoj razdaljini nego tebi a ima više detalja nego kod tebe.

Izgleda ocajno kao da je Konami pravio :grin: