Resenje za postal code problem prilikom dodavanja LIVE-a i MS Poena

Jer mogu da se igraju online???

Čitaj malo po forumu; mogu da se igraju samo moraš da ih proturiš kroz abgx.

I Assassin’s Creed Brotherhood? Posto meni neradi online, uvek kad ga ubacim dok sam na live on mi kaze da neprepoznaje disk?

samo provuci BO kroz abgx i to je to… ovo je potpuni off :slight_smile:

Sta da napisem u opciji STATE i zip code?

To podesavanje mi trazi da bi mogao da ubacin live karticu

uradio bi onako kako je decko napisao za London

Medjutim koliko ja vidim on mi daje samo Americke drzave.
Kada trebam da ukucam STATE ne mogu da nadjem npr United Kingdom
Nego sve americke drzave… Sta da radim? ne mogu da zavrsim tu registraciju

Edited: Nista namestio sam nekako :slight_smile:

Ja sam imao taj isti problem pa sam morao da stavim neku americku drzavu. Jer moze to nekako da se promeni?

Kad uplacujem gold jer treba da uzmem za ameriku posto sam morao da izaberem americku drzavu ili gold za evropu?

Ako ti je US account onda uzimaš US Gold. Ustvari, nisam siguran da li ima nekog ograničenja za Gold, ali sigurno znam da ima ograničenja za poene.

Ja se nesecam dal mi je US ili EU account, gde mogu to da pogledam?

Idi tamo gde ubacuješ karticu. Tu će ti pisati koja je zemlja.

I ja imam problem sa skidanjem novih mapa za Black Ops!!!Imam novu konzolu,igra je originalna,igram online(i samo online),bez problema sam ubacio i live i poene,ali nece da skine.Prijavljuje mi da ne moze iz mog regiona.Sad,kad sam pravio account,nekom magijom mi je za zemlju stavljena Nemacka,a igra je engleska verzija,pa me na konzoli baca na nemacki Spiele Markplatz,a preko sajta nadjem englesku verziju i opet isto mi kaze da ne moze iz mog regiona.U nekom momentu krene da skida,dodje do 99%,zakoci i prijavi da ne moze da skine.Postavicu pitanje na Support,pa ako mi nadju resenje javljam.A da,ubacio sam i Visa internet na acc i skinuo COD WaW i mogu da skinem mape za nju.

Ono po IP adresi gleda koji si region, ne po zemlji koju si stavio pri registraciji!

Znam to,samo da mi daju odgovor,da li je problem zato sto pokusavam odavde ili nesto drugo,trece…

Ako ti je nemački acc, igra iz engleske, a IP iz Srbije, oprosti se od DLC-a.

Ono gde pise country/region? Tu mi pise United States. Jer mogu da promenim na United Kingdom?

Ja sam ponovo skinuo ACB i provuko kroz abgx i opet mi neradi online. Jer moze da mi da neko link gde je skinuo ACB i radi mu online?

country/region?

Ne možeš da promeniš na UK, ostaješ na US accountu. Možeš na xbox.com da promeniš na neke države koje su ponuđene, ali među njima nije UK. I sam nađi gde je to, valjda toliko umeš.

Da li ima ovde na XBR microsoft poeni za US i live za US? Video sam nesto za live da ima, ali neznam za poene.

dali si pokušao da napraviš drugi live profil?