Resenje za postal code problem prilikom dodavanja LIVE-a i MS Poena

Za sve one koji imaju problema prilikom dopune live-a ili dodavanja ms poena treba samo da promene Lokaciju u podesavanjima i postal code tj da stave npr London kao svoj grad i jedan od postal kodova iz bilo kog kraja Londona, na sledeci nacin:

Manage Account/ Contact Information i tu prodjete prvih par koraka, a kada dodjete do polja za ime grada, upisete London i neki od sledecih postal kodova:

House of Commons: SW1A 0AA; House of Lords Palace of Westminster: SW1A 0PW; Buckingham Palace: SW1A 1AA

Nakon toga vise necete imati problema sa pojavljivanjem errora posle ukucavanja 3 months koda ili bilo cega…

Imam problem sa ubacivanjem kartice na Live. Ukucao sam adresu od nekog radija, i tu adresu primi, ali kad kucam karticu i kad idem save, ono mi piše “Your credit card could not be authorized. Please contact your credit card provider, or enter a different credit card.” Jel zna neko u čemu je problem ? Koristim Erste Poklon Karticu.

Nisu ti legle pare josh…

Kako kad sam uplatio pre 3 i više sati u Erste banci.
EDIT: I ne skidaju se pare sa kartice kad je ubacujem.

Prost primer: probaj da poruchish bilo koji prizvod za koji nemash dovoljno novca na kartici, videcesh shta ce da ti pojavi…
Ne znam shto im treba toliko dugo, ja danas uplatio sebi u Intesi i posle 15ak minuta sam obavio porudzbinu na zavvi.com
:slight_smile:

Ti mene očigledno ne kapiraš, ja pokučavam da ubacim karticu na Xbox Live, a ne na zavvi.

Trebas da imas ne znam koji kes preko da bi mogla transakcija da se izvrsi sa 1000din mislim da ne moze da se radi transakcija, Probaj sa card holder name sto sam te pitao, meni je zena iz banke rekla da ima neke veze ili prozsto pozovi 0800 201 201 pitaj :slight_smile:
Javi sta si uradio.

@TZEE
Zavvi.com ne skida pare odmah samo skine 0.01 funtu kada povezes karticu, kada je salju tek onda skinu pare.

Imam oko 1400 dinara, probao sam i sa tim karticar ime i gift prezime kao što si mi rekao, ali neće. Ajde molim ako ti nije mrsko pokušaj samo da ubaciš karticu na Live acc, pa ako ti uspe reci šta si i kako si radio :slight_smile:

Nikola, jel si resio problem?

Jok, još uvek ne prolazi.

Samo da javim, uspeo sam da ubacim karticu. Za divno čudo kad sam probao da uzmem Zune Pass prošla je kartica, i pošto je Zune MS-ov, ubačena mi je kartica na Live acc.

Dodao sam sada 2100 poena i sve je ok, ali kada sam probao da kupim First strike nece… kaze da ne moze za ovu zemlju… Valjda je to samo za EN ili sta? Ako je neko uspeo da skine, neka mi javi kako…

Mislim da je Mister Gwyther na xbox forumu rekao, ako ti je acc iz neke druge zemlje iz koje ti nisi, oprosti se od skidanja first strike-a. Probaj preko xbox.com sajta, i upali britanski proxy, možda tako uspe.

Probao sam i na xbox.com i nece… ne mogu da verujem da su stavili sam EN…

Upali proxy i probaj, samo nađi na netu šta i kako. Neki kažu da je uspelo, ali i da je rizično, pošto ako uspeš da kupiš, krene da skida na konzoli, zavali se na 99% i neće dalje. Ako si se već nameračio da kupiš, probaj, da znamo i mi ostali koji hoćemo da kupimo :smiley:

ali valjda nema veze ako zakoci? jer tebi treba samo da dlc bude otvoren sa tvojim profilom, ti posle mozes da skines igru sadrugog sajta :slight_smile: Nasao sam gde se podesava proxy, ali ne znam koji je proxy server adress za UK…

Meni sutra stize internet kartica pa cu da uplatim gold ali me brine to sto kad sam napravio drugi account i kad sam ubacio black ops mi se ukocio xbox i morao sam da ga restartujem. Neznam sta je, neki ban???

Dajte vise, pa preteraste. Evo, to ti je AP 2.5. Ako nemas LT+, flagovan si, ako imas, nisi ga provukao kroz ABGX 1.0.3 ili noviji.

Ja imam black ops jos kad je izaso. Sad kad sam ga ubacio ukocilo mi se i morao sam da restartujem xbox. Pre kad sam imao lepo je radio i igrao sam na xbox live bez problema. Posto mi radi ACB i Fable III znaci da imam LT+.

U CoD BO, MW2 i Halo Reach su ubaceni Ap 2.5.