Red Dead Redemption II - Gameplay video

Narode jedno pitanje ,da li je drugi deo povezan sa prvim ? Obzirom da me u pocetku nije igra toliko privlacila ,sad me je privukla i planiram je odigrati ,ali prvi deo uopste nisam igrao niti znam pricu ,koliko sam citao nekolicina kazu da jeste ,a drugi pak da nije ,pa me zanima koje odigrao prvi deo i ko moze da mi odgovaro na pitanje … i naravno u slucaju da odigram da li cu moci shvatiti pricu bez obzira sto nisam odigrao prvi deo. Hvala lepo na odgovorima :smiley:

U nekim trailerima su se pojavljivali likovi iz prvog dijela a i kraj prvog dijela igre je nagovjestio da cemo dobiti nastavak ali jos nije sigurno da li su povezani prvi i drugi dio. Ako imas priliku da odigras prvi dio odigraj jer je odlican.

Aham ,hvala na odgovoru. Jedino da potrazim igru na PS Storu ,obzirom da imam PS4 PRO ,takodje sam cuo da prvi deo kida ,ali videcu vec ,u svakom slucaju hvala jos jednom na odgovoru. :slight_smile:

1 Like

Predpostavljam da ce imat neko izdanje rdr2 uz koje dodje i rdr1 remastered.

Vidim ljudi u oglasniku prodaju preorder ove igre, imaju primarni account online, sekundarni i primarni offline.
Da li samo predorder igre pruza mogucnost 3 vrste profila i mogucnost prodaje tri vrste accounta i da li je jeftinije da kupim direktno sa psn storea ovu igru ili sa oglasnika primarni account za 40-ak €?
Hvala

Idi na razmenu igara pa tamo vrebaj.

Keca imas na PSNOW servisu koji je free 7 dana.

Ova RDR2 me zanima, pa ne znam da li je pametnije preorderovati ili kupiti preko oglasnika…

Skuplje je na storeu ali nalog uzmi samo ako znas nekog ko je 100% siguran.

1 Like

Ne kapira on tebe nista sto si mu rekao :slight_smile:

To bi bilo fenomenalno :slight_smile:

@Exo skuplje je ai ima mogucnost prodaje i offline naoga i sekundarnog, je li tako? Dok ova opcija preko oglasnika biras samo jedan od ta tri?

Javi se u PM ako zelis pa da ti napisem vise o tome, da ne spamujemo temu.