Ratchet and Clank: Rift Apart PS5

@padawan sve je meni jasno ali pitanje je koliko tamo neki ea ili ubi želi da se cima sa tim

2 Likes

Ja iskreno uopste nisam primetio bilo kakav pad u rezoluciji u 60fps modu, tako da je po meni, sve ovo totalno nepotrebno. Bas sam proveravao i prebacivao izmedju 30 i 60fps moda, izgleda identicno, toliko je ostar 60fps mod, AI ocigledno radi ludacki dobar posao.

Bolje :rofl:

1 Like

Biće na pc nekad vjerovatno :wink:

Hoce, za 6 i po godina. :slight_smile:

1 Like

Taman dok se tržište hardvera stabilizuje :wink:

1 Like

Pa ono jes sa danasnjim cenama grafickih, ili ces platiti 2500e (samo graficku) da radi kao na PS5 ili ce da izgleda ovako :smiley:

@MladenVR daj neke utiske o grafici i SSD-u :smiley:

1 Like

Nece se javljati on jedno vreme :blush:

2 Likes

Mogu samo da kazem da me bole oci koliko sve ovo lepo izgleda i leti u 60fps :joy:

3 Likes

Kako je fluidno u 60fps :slight_smile:

Prva Platina na PS5. :sunglasses:

6 Likes

Sta bi s ovim? :rofl:

Nema covek sta drugo da igra :joy:

2 Likes

Itekako imam. Trenutno farmujem God of War. Na red ceka The Last Guardian (poslednja igra koju cu igrati u 30 fps) Metro Exodus Enhaced (odigrao original na PC-u ), Shadow of Tomb Raider Enhaced (odigrao original pre 2 god) :grin:

Nebi ga igrao da nije :grin: Najvaznije je da radi u 60 fps

Glup tekst. Navodi se da je moguce “ali uz znatno smanjene vizuale”. Pa moglo je onda i na C64…

2 Likes

Nisam stručan da komentarišem, al da iskoristim priliku da pohvalim opet igru –

Privodim kraju kampanju ovih dana, računam po dešavanjima da nije još mnogo ostalo. Celokupan pozitivan utisak mi je samo rastao kako su prolazili sati. Sve je toliko lepo, šareno i živahno. Sviđa mi se opšta toplina i šarm koju likovi i priča imaju. Uboli su atmosferu 100%.

Smešno mi je kako su Rivet i Kit očigledno modernijeg dizajna u odnosu na vremešnog Ratcheta i Clanka. Prosto ih je prijatnije gledati. Na temu gledanja, svako toliko aktiviram foto mode i ne mogu da se nadivim oštrini tekstura i broju poligona. Baš se vidi da su unapred isplanirali kako da uglave maksimum detaljnosti u svaki oblik i materijal.

Gameplay je kudikamo zabavniji nego na početku – jasno mi je da nisu mogli odmah igrača da zatrpaju opcijama, al sećam se kako je prvih par nivoa bilo tek funkcionalno što se igrivosti tiče. Međutim jednom kad otključaš nekoliko oružja i lepezu poteza igra procveta. Sada su veće bitke šaroliki haos. Maltene me na pg-rated Doom Eternal podseća, koliko moram da se krećem i menjam oružja. Samo bez glory killova.

Kad već diskutujemo oružje, možda su veterani ovog serijala na to navikli, al meni je prilično impresivno koliko oružja ima (igra se bliži kraju a ona robot teta još uvek nudi nove stvari!) i koliko maštovitih ideja su tu ugurali. Stvarno ima ponešto za svakog, baš šašavih primeraka.

Sve u svemu, krasan uvod u novu generaciju konzola.

5 Likes