Qatar 2022

Zavrsavaj ovo. Sviraj kraj.

Ajmooo.

1 Like

Stari lisci pokvareni :joy:

Postoji dobar pridev za njih u sportu generalno :joy:

2 Likes

Idemooo breee

Sad ima za koga da navijam ako naši paćenici ne prodju sutra.

1 Like

TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO JAPAN , IDEMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO , kakvi carevi ovi Japanci , koliko mi je drago sto su prosli a nista manje mi nije drago sto su mi oduvek antipaticni i odbojni Nemci ispali.

1 Like

Ako moze Nemacka da ispadne u grupi na dva uzastopna SP, sto ne bismo mogli i mi? Napred Srbija :serbia::rofl:

Само немојте паничити. Било је и већих проблема, па их нисмо решили. :joy:

1 Like

:rofl:

Joj sad ako ispadnu posle necemo moci da opstanemo od prica tipa nase ispadanje u grupi sija kao zlato jer eto ispali su i Nemacka, Belgija i Danska.

Sto mi smor da gledam Urugvaj - Gana znajuci da jedna od te dve ekipe mora da ispadne (slicno kao i kad sam gledao Senegal - Ekvador) a obe jako simpaticne i gotivne ekipe. :frowning:

2 Likes

I meni. Bas mi krivo sto jedna mora ispadne.

Ali ipak mi je bolje da Urugvaj ide na Brazil. Vece sanse imaju od Gane.

1 Like

Pa i ja mislim da imaju vece sanse od Gane , ono pravi juznoamericki derbi. :wink:

Inace Gana je talentovana ekipa, imaju talenat, brzinu, znaju da igraju, imaju i disciplinu u igri i zaista sjajne navijace ali mislim da im fali malo visine i mase u zadnjoj liniji, nekako mi njihovi odbrambeni igraci deluju nekako sitno i krhko a to im je rekao bi vec hronicna boljka skoro na svim prvenstvima i iz tog razloga cesto imaju problema sa visokim i snaznim napadacima protivnickih ekipa.

Mada sa druge strane Urugvaj zaista ne igra nista posebno, jos u kvalifikacijama se videlo da nije to vise ona ekipa od pre nekoliko godina, u poslednje vreme imaju problema sa tim jakim ekipama (dok kada su favoriti uglavnom pobedjuju), recimo protiv Brazila i Argentine u kvalifikacijama od utakmice sa njima mislim da su izgubili sve 4.
Generalno dosta toga se promenilo od kada je cuveni Oskar Tabarez napustio klupu Urugvaja, jedna prava legenda i maltene tata urugvajskog fudbala koji je svima bio i ocinska figura i od kako je on otisao nekako nema vise te energije, te borbenosti i te igre , jednostavno njegovim odlaskom ekipa je izgubila “ono” nesti posebno sto ih je krasilo, a na mesto selektora im je dosao Diego Alfonso relativno mlad trener koji je bio solidan igrac, igrao za Urugvaj i na jednom Copa America a kao trener radio je po Juznoj Americi i Meksiku, onako po meni osrednji trener iako je osvojio i dve CONCACAF Lige sampiona sa Pacukom i Monterejom i on je kao trebalo da donese neku novu i svezu energiju u ekipu ali se to ocigledno ne desava.
Tako da mislim da ni Urugvaj ne bi imao mnogo sansi protiv Brazila, pre nekoliko godina mozda ali sada tesko.

1 Like

Lagao sam, ipak mogu obe da ispadnu. Steluju i oni drugi zna se sta su i ko :joy:

Joj ljudi moji meni je bas hot ona sudinica Stefani Frapar sto je juce sudila mec Kostarika - Nemacka , cak stavise , pomalo lici i na ljupku Diksi. :slight_smile:

Ima onako malo fizicke slicnosti (za glasic ne znam) , a vidimo da i ona kao Diksi voli tako malo da zavodi red i deli pravdu. :slight_smile:


Inace ja sam primetio da volim devojke koje se bave tako malo neobicnim zanimanjima, recimo fudbalske i sportske sudinice, sekretarke MUP-a i tako te. :slight_smile:

Hoce neko da kaze ili da kazem ja? :joy:

Mogu i ja, mozes i ti, ali uzalud brate :pleading_face:

Bolje ti. Ja imam cist dosije ovde a ti si poznati prestupnik. :grin:

Salim se @Fabri nemoj pogresno da shvatis. Samo ne volis ti „zene sa neobicnim zanimanjem“, nego zene, khm, jakih muskih osobina. Jel ima nesto u tome? :grinning:

Traži neku da ga bičuje :joy::joy:

1 Like